Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Svezli jsme se v jedinečné Škodě RSJ 300. Erko s motorem z motocyklu jezdí pekelně

Martin Jeřábek je muž činu. Když si řekl, že si postaví auto svých snů, tak to prostě udělal. Výsledek jsme nedávno jeli s Machim omrknout.
Zpět na článek
11. 10. 2020 15:03
fotky
Tisíc fotek karoserie, ale aby tam byla aspoň jedna fotka pohonného ústrojí, to je nenapadne. :-(
9. 10. 2020 11:50
Re: Nádhera
Zrovna to zpracování odpovídá garážovému původu vozidla. Je vidět z videa i každého obrázku, že je vše dělané na koleně. Finance nebudou tak strašné, "stačí" stará škodovka a díly z vrakovišť bmw..Práci bych naopak počítal, té bude hafo.
9. 10. 2020 11:22
Re: Uchycení křídla
Mně naopak zvuk motocyklu k autu neladí. Dvakrát ne, pokud motor točí 15 tis a auto má v-max fordu transit. Vyzkoušená aplikace motoru do lehkých malých čtyřkolových strojků je motor z hayabusy.
Avatar - Jerry.Gunman
9. 10. 2020 09:52
Krásné
Krásné, nádherné, úžasné, kulervoucí - prostě úžo labůžo.
I já busu klišoidně chválit zlaté české ručičky; i já se připojuji s VELIKOU gratulací ke splněnému klukovskému snu :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
9. 10. 2020 07:27
Re: Uchycení křídla
Btw, na YT jsem nasel i onboard, moc hezky jeci ta bavoracka pila :-)
9. 10. 2020 06:31
Re: Uchycení křídla
:yes: tak v tom případě to má ten správný význam
9. 10. 2020 05:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 10. 2020 05:40
Re: Uchycení křídla
Moc hezká stavba. Škoda, že není slyšet motor naplno. Jaké je zavěšení?
9. 10. 2020 04:11
Nádhera
To zpracování je neskutečně přesné, všechno krásné lícuje, ten motor z RRa, zvuk, prostě sen každého kluka, který se jednomu splnil :-) Zajímalo by mě na kolik takový závoďák vyjde, práci nepočítám, ta je jasně k nezaplacení :yes: Těším se až to někde uvidím na živo.
8. 10. 2020 22:46
Nezbývá,...
...než užasle smeknout a použít sice klišoidní, ale v tomto případě naprosto výstižné konstatování "o zlatých českých ručičkách!" :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - Stejsn
8. 10. 2020 21:03
Moc pěkná práce
a krásně sladěné Martini Racing barvy na všech autech.
8. 10. 2020 20:40
Uchycení křídla
Pod tahokovem jsou platle s výztuhami přímo do uchycení nápravy. Takže přítlak je přenášen do rámu karoserie. Není to jen designový prvek.
Martinův mechanik Michal
8. 10. 2020 20:08
Re: Hmmm to už jsem někde viděl
Jo takových staveb jezdí na kopcích, akorát u tohohle nevím jak to křídlo,z fotky vypadá uchycené v tahokovu, což asi moc bezpečné nebude a praktické taky né,pokud generuje přítlak, musí se tahokov zákonitě kroutit
8. 10. 2020 19:15
Hmmm to už jsem někde viděl
motorka obalená lehounkou kastlí.... :-[] :-[] :-[]
https://www.youtube.com/watch?…