Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Opel Crossland se zbavil X, dostal upravený podvozek a tvář Mokky

Modernizovaný Opel Crossland zaujme především modernizovanou maskou ve stylu Opel Vizor, kromě toho ale nabídne i několik technických úprav a novou sportovnější výbavu GS Line+.
Zpět na článek
Avatar - xxc
8. 10. 2020 14:14
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Práveže nie, servisný interval je 2 roky a najazdené to malo snáď 10 000 km. Všetko dlhšie trasy, preto ma to prekvapilo. Olej vymeniť nikdy nie je na škodu, budem sledovať ďalej. Ale problémy som predpokladal u konkurenčného hdi, ktoré žena používa na krátke jazdy po meste. Nie u nesmrtelneho dci.
8. 10. 2020 13:25
Opel jede
Osobně jsem měl Crossland jako služební 6 mesicu. Před tím jsem jezdil Corsou 1.2 s lpg. Obě auta mě vyhovovala. Do důchodu jsem si odkoupil tu svou bývalou Corsu je jí 6 let a naskakano 245k.Technik na prohlidce byl překvapen jak je ve výborném stavu. Jsem zvědavý kolik vydrží nový Crossland. p. s. Taky mě štvalo že prý jediné 98oktan. A desil mě trihrnec motor A na rozdíl s Corsou (0,78Kc/km) jel za 3,40🤪🥳
8. 10. 2020 07:22
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Takže jsi potřeboval vyměnit olej?
Avatar - chalan66
7. 10. 2020 22:21
HMMM
NUDA a to riadna. Tá predná maska ako s roku 1990 ! Za mňa otras !
Avatar - xxc
7. 10. 2020 20:13
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Coby nemal chybu. Dnes mi Renault len tak hlasku napisal, ze skontrolovat emisny system. Tak som siel skontrolovat emisny system, vymenili olej, nieco tam prestavili a 153€. To su tie najspolahlivejsie nesmrtelne motory :-)
Avatar - Blue Sun
7. 10. 2020 18:53
Re: Zákaz
Je to facelift, tak co čekáš za velké změny?
7. 10. 2020 17:40
A teraz rýchlo takúto masku aj pre Corsu
Ta súčasná je naozaj fádna ;-)
7. 10. 2020 17:39
Re: Zákaz
Veľkostne ako C5 Aircross? To ako fakt?
To porovnávaš ďalekohľadom z vesmíru?
Avatar - 3_diamanty
7. 10. 2020 17:14
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
captur je fakt trefa... a s 1,3 tce nema chybu... prijal by som na nom viac hran po vzore konkurenta P2008 ale aj tak je pekny.... v danom segmente je captur dnes zrejme lidrom... a zasluzene aj ked verim ze novy yaris cross mu bude vyrovnanym superom :yes:
7. 10. 2020 17:14
Exteriér
Tie lacné plasty v predu aj v zadu auto dehonestujú - vyčačkaná Čina :no: :no:
7. 10. 2020 16:42
Re: Zákaz
Veľkostne je to C3 Aircross navyše na starej PSA platforme z roku 1999, tam sa zázraky robiť nedajú..
7. 10. 2020 15:46
Re: Zákaz
vyzera hnusne...stale mi nie je jasne co budu s oplom robit, velkostne je tento model ako c5 aircross ale nejake vyhody oproti nemu nevidim
7. 10. 2020 15:36
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
To sice Kamiq nemá, ale má alespoň použitelný motor - 1,5 TSI. Zase tak malé auto to není. Piditurbo s max 96 kW v roli nejsilnější motorizace.... No prodeje špatné nebyly, takže zákazníky si našel, ale uniká mně jaké. Já v této kategorii nenakupuji. Každopádně mi větší smysl s adekvátní motorizací dává Captur. Rozdíl v ceně lépe vybavených modelů je tristní. Tedy alespoň byl, cena novinky ještě stanovena nebyla, ale nižší asi nebude.
Avatar - 3_diamanty
7. 10. 2020 15:06
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
je to proste mestsky cross... rovnako kamiq tiez nema 4kolku.. aj jeho svetlost tiez neohuri.. a tiez drviva vacsina ho kupuje v nejakom vzkonovo priernom trojvalci.... jedoducho kto chce uz SUVecko ide do sportagu alebo tigiho alebo ravky ale toto je skutocne nic ine len mestsky cross... takye netreba od toho cakat necakane
Avatar - 3_diamanty
7. 10. 2020 14:25
Re: ccc
ale ten face mu az neskutocne dobre sekne.. razom vidim pred sebou uplne ine auto... aj ked zazraky sa uz s povodnym kusom nedali robit vyzera to uz aj tak podstatne lepsie...

mne sa moc nepaci kabina... nova mokka je uz fakt inde ale to je uz o generaciu novsi kusok jasne...

sused to ma.. pred tym mal predoslu corsu ... a nepride mi to uzke.. mo to sice taky autobusovy profil a je pravda ze crossland mi doteraz bol absolutne proti srsti ale trento facelift mu fakt pomohol... jasne.. v danom segmentre je x lepsich volieb ale uz nie za ( tu prijemnu ) cenu crosslandu ...
Avatar - miromen
7. 10. 2020 14:19
Zákaz
To ma jako opel od peugeotu zakaz udělat nějaky pohlednějši a odvažnějši vizaž tak jako je to u něj ? Tohle je jak oprašene z 90 let a aby se neřeklo tak je to nevkusně dodělano střibrnou "rtěnkou", alespoň u tehle propagace.
Avatar - Martin911Turbo
7. 10. 2020 13:58
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Já teda ne, i Pandu bych koupil jen v 4x4,
Avatar - KANKUNEN
7. 10. 2020 13:56
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Neplést si tuto krabičku s tereňákem. Je to takové auto do města, 4x4 je těžší, užranější a pomalejší. Sám bys to nakonec koupil v předokole, že.
7. 10. 2020 13:29
ccc
+ skaredy zadok (uzke a vysoke)
+ slabe spracovanie a malo miesta

nic moc ponuka
Avatar - Martin911Turbo
7. 10. 2020 13:26
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Přesně tak, slabé motory, absence 4x4, nízká světlá výška
Avatar - kaa
7. 10. 2020 13:17
Re: Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Co je to olatné, když motory to nemá dobré.
Avatar - KANKUNEN
7. 10. 2020 12:43
Vkusně a čistě zakomponovaný displej
Ta maska se pro Opel povedla, podle masky teď poznáš Opel z dálky.