Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Service zima 2020 nabízí výhodnější servis, pneumatiky i příslušenství

Nadcházející období bude náročnější nejen pro řidiče, ale také pro jejich vozy. Volkswagen proto přichystal zimní servisní kampaň Volkswagen Service zima 2020 pro osobní i užitkové vozy, která láká na komplexní servisní služby i výhodnější nákupy.
Zpět na článek
19. 10. 2020 09:25
Re: no tak jste taky socky
Socka určitě nejsi. Když tě to baví a nejsi nemehlo, tak proč ne. :yes:
Avatar - rohYpnol
18. 10. 2020 20:29
Re: Ušetří?
Ano, pokud by to bylo o servisu obecně, tak jsem někde jinde.
Avatar - _Karel_
18. 10. 2020 19:50
Re: Ušetří?
Omlouvám se, nějak se mi podařilo přehlídnout, že to není o servisu obecně, ale jen o přípravě na zimu.
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2020 18:50
Re: no tak jste taky socky
Tak to bylo = v 90. letech možná i trochu potom nevím. Vím že to kdysi doporučoval dokonce oficiální Mercedes = ať radši do Rakouska nebo Německa než si nechat opravit tady. Dneska mluvíš spíš jen o výjímkách = a šupáci prasáci leváci byli a budou vždycky a všude. Jen maj období a oblasti kdy to maj snazší
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2020 18:47
Re: Ušetří?
To neni tvůj svět = ostatně asi PROTO ho kritizuješ. Ale občas nabízí komplet pneu +
disky i výhodně = kolega to využil na RAVku

Auta furt eště v záruce tam i přezouvám a skladuju pneu = teď zrovna sem s jedním byl = půjčovací auto na ty asi 2 hodiny než sem se vrátil = zadarmo
Avatar - rohYpnol
18. 10. 2020 18:12
Re: Ušetří?
Jakou výhodu má, když koupím nové zimní pneu a přezuju v předraženým autorizovaným servisu? Vážně máš pocit, že pak dostaneš třeba větší slevu na nový auto?
Avatar - _Karel_
18. 10. 2020 18:00
Re: Ušetří?
Ne, můžeš cokoli. Ale chodit s novým autem do autorizáku má i výhody.
Avatar - rohYpnol
18. 10. 2020 17:15
Re: Ušetří?
Jako že u novýho auta musím být nesvéprávná nemyslící a neschopná bytost, která žije v imaginárním světě, ve kterým faktura z autorizovanýho servisu znamená tu nejlepší kvalitu služby?
Avatar - rohYpnol
18. 10. 2020 17:11
Re: no tak jste taky socky
Hlavně u těchto vozů majitelé nezřídka zajedou na servis do DE nebo AT. Výrazně ušetří a ještě dostanou kvalitnější služby bez pocitu, že někoho obtěžují.
18. 10. 2020 16:54
no tak jste taky socky
Chtel sem se zeptat 😀 Kdyz mam auto dejme tomu dva roky stary BMW a udelam si olej sám, tak jsem socka? A potom kdyz si to vymenim na Porsche Cayman za mega jestli jsem jeste vetsi socka? Ja jen abyste byli opatrny co tu pisete a nedelali si vse sami. Nedejbože si to jeste delali s radosti a pripustili, ze vas to bavi a spojite tak prijemny s uzitecnym, kdy usetrite a vite co tam mate za olej a jak vlastne to vase auto vypada zespodu 😁. To byste mohli tady totiz rychle sklouznout do kolonky socka, ktera nema na servis 😁
Avatar - KANKUNEN
18. 10. 2020 16:00
Re: Ušetří?
Zpátky do reálu, dnes už se nemění olej na parkovišti. Jde zajet k chlapovi co dělá sám na sebe a neživí stádo vyplňující tabulky se zfalšovanými údaji.
18. 10. 2020 14:58
Autorizované servisy
Naprosto souhlasím. Výměna oleje a filtrů (olejový, vzduchový a kabinový) je otázka několika desítek minut a několika stovek. Stačí na to kousek vybetonované rovné plochy, normální zvedák na auto a nějaká nádoba na vypuštěný olej - já mám tuhle https://voton.cz/…l-energy-ne00414 . Olej nechám vykapat, vyměním filtr, zašroubuju výpustní šroub (s novým těsněním) a olej přeleju do obalu/ů v kterém jsem koupil nový olej. Olej a olejový filtr odvezu do sběrného dvora, na rok mám zase pokoj a hlavně vím co v motoru mám.
Avatar - rohYpnol
18. 10. 2020 14:28
Ušetří?
Nejvíc ušetří ten, kdo se autorizovanému servisu vyhne obloukem. Většinu věcí si člověk zkontroluje sám. Pneumatiky v autorizovaným servisu kupuje snad jedině blázen.

Rada? Nebuďte shnilý, polovinu věcí si člověk vyřeší sám během půl hodiny. Kvalitní pneu si člověk objedná přes internet za výrazně lepší ceny. 300k za to, aby mi někdo řekl že si musím doplnit náplň do ostřikovačů...?! Ne, děkuji. Nemám zájem.