Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hummer je zpět! Nový elektrický pick-up zvládne sám řídit a má 1.000 koní

GMC Hummer EV je konečně tady. Má jemnější styl než někdejší předchůdci, žíznivý benzinový osmiválec pak nahradila hned trojice elektromotorů.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
22. 10. 2020 11:04
Re: ekologie
Určitě, hlavně pokud se bude nabíjet z paroplynek, což je 80% pravděpodobnost :-)

To to přestavění Detroit Hamtramck taky žádná ekologická zátěž není, víme :-)
21. 10. 2020 19:42
Re: ekologie
To jo.

Ale na druhou stranu, zalezi s cim porovnavas.
F150 s V8?

Pak na tom bude tohle elektricky monstrum stejne vyrazne lip...
21. 10. 2020 16:36
Re: Jak neukradli?
ak sa bavime o pickape z clanku, tak tam dekel nieje, a na beznych pickapoch tie dekle posobia ako doma "dorabane", so zamkom ako zo skolskej skrinky a bez centralneho zamykania, takze je to dost otravne zamykat a odomykat
Avatar - Barrichello
21. 10. 2020 14:32
Re: Jak neukradli?
Přesně tak a některé pikapy jako RAMky maj i speciální zamykací boxy v rámci korby, kam jdou schovat drobnosti nebo menší nákup. Takže no problem
21. 10. 2020 11:39
ekologie
Tohle je správně perverzní ekologie :yes:
21. 10. 2020 10:33
Jak neukradli?
Dyt na to je dekl na tu korbu, to muzes schovat ten batuzek ze skoly a novej notas od applu, pripadne kolo a spoceny šponovky nebo co se tak nejčastěji vozí. No a psa vyluftuješ bez deklu a stejně tak nákup, to maso ti papuánci nevezmou, neni tam vidět kdyz zastavis na svetlech a kdyby neco, das fullgas a tisíc horspowerů a po***i s prednima kolama ve vzduchu pryč. Btw ten kryt korby je dokonce ne zamek. Za me pekny, styl army jako defender. Hranaty, rovny linky, tak to ma bejt. Arnie is Back!! Commandos ( chata v horach, pracovni boty, kláda na rameni) a den zuctovani (terminator, moderni doba, budoucnost) v jednom balení.
Avatar - KANKUNEN
21. 10. 2020 09:50
Pan Bureš neumí skloňovat, správně je
Má 1, 000 koně. Ne jednoho koní. Stejně jsem neviděl psát koně na tisíciny.
21. 10. 2020 09:41
Zajímalo by mne, jak bude vypadat SUV verze.
Pick-up se bude dobře prodávat v USA, ty se tam prodávají dobře, ale všude jinde jsou populárnější SUV, a to hlavně kvůli tomu, že není možné, aby vám během cesty veškerý náklad neukradli. Těším se na vzhled SUV verze, pro Hummery mám slabost, i když nejsem zrovna fanouškem amerických aut.