Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Evropská komise povolila spojení automobilek Fiat Chrysler a PSA

Evropská komise (EK) schválila spojení italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) s francouzským konkurentem PSA. Fúze v hodnotě 38 miliard dolarů (zhruba 823 miliard Kč) vytvoří čtvrtého největšího výrobce aut na světě, který ponese název Stellantis.
Zpět na článek
Avatar - Blue Sun
23. 12. 2020 20:27
Re: Přeji novému uskupení...
Panejo, zase ten blábol o čínských elektromobilech... :-D Že vás to všechny ještě baví.
Avatar - Ja Prvni 123
23. 12. 2020 20:09
Re: Přeji novému uskupení...
Asi tak.
Občas mám dojem, že celej auto průmysl jde do kytek.
:-(

Za pár let se tady budou prodávat jen čínský elektromobily... za astronomickou cenu, a pár kousů do roka - protože na víc stejně nebudou baterky ani elektrika.

No co, já už se svýma autama nějak dožiju. Mladých je mi líto.
Avatar - Ja Prvni 123
23. 12. 2020 20:07
Re: Tak to tu máme
No, k tomu to směřuje... radost z toho nemám, ale pokud je to jediná cesta k tomu, aby nezmizeli úplně, tak co se dá dělat.
Furt lepší, než kdyby Alfu koupil Němec.
:-)
Avatar - Blue Sun
23. 12. 2020 15:38
Re: Přeji novému uskupení...
To ale všichni.
Avatar - pradeda777
23. 12. 2020 11:27
Přeji novému uskupení...
.....hodně štěstí. Budou ho potřebovat.... :-!
22. 12. 2020 18:15
Re: Tak to tu máme
To je mi jasný.
Akorát, že brzy to bude jako s komplama - můžeš mít co chceš, když je to IOS nebo Wokna.
22. 12. 2020 16:55
Re: Tak to tu máme
.... tak co si budem povídat, jediná cesta je sdílení nákladů.... mainstreamové značky toho nového koncernu můžou mít techniku zcela stejnou..... pak se využijí prémiová řešení pro DS/Alfu/Mase a k tomu tam budeš mít velkou SUV značku Jeep, která může půjčovat techniku s koncernovým crossoverům..... čili papírově to fungovat může a ušetří to bambilión peněz.... samozřejmě, potřebuješ schopné manažery a marketéry, aby to uvedli do praxe....
22. 12. 2020 14:28
Tak to tu máme
koncern hadra.
Opel, Alfa, Fiat, Peugeot, Citroen k tomu nějaký ty menší (Mase,Lancia) a nějaký Emerikáni, tady hlavně Jeep.
"...to je pěkná směsice, můžem být i rohože a to všechno protože..."