Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové SUV Škoda má své jméno. Znamená král

Škoda chystá nové městské SUV. Představí se už na jaře, zatím odhalilo své jméno.
Zpět na článek
Avatar - Emel
7. 1. 2021 19:02
Re: Ten člověk,
Zezadu si můžeš splést Scalu s kombíkem, to jo.
Avatar - wakantanka
7. 1. 2021 16:03
Re: Re: Ten člověk,
On by sa aj nápis K O D I A K vzadu vynímal lepšie ako ŠKODA a potom neznalému lúštiť aký model.
Avatar - rohYpnol
7. 1. 2021 15:33
Re: Ten člověk,
Myslíš tohle?
https://www.youtube.com/watch?…

Bohužel eurohujeři by tomu ještě dokázali tleskat ve stoje...
Avatar - rohYpnol
7. 1. 2021 15:28
Jména
Trochu mi to přijde, že jména Kodiaq, Kamiq a Kushaq vymyslel nějaký k0koteq :-!

Škoda vždy měla krásná jména. Popular, Spartak, Felicia... Chápu že z ní je dávno globální značka a tak jméno musí být zajímavé internaciolnálně. Ale i přesto to dogma K-Q mi přijde naprosto samoúčelné.
Avatar - Ozzman
7. 1. 2021 11:54
Re: Ten člověk,
Jo, o těch dvou jsem mluvil, stejně jako z dálky je problém rozpoznat novou Octu a Scalu, dokonce i zdálky jsem si je jednou spetl ze zadu
Avatar - Emel
7. 1. 2021 11:12
Re: Ten člověk,
Splést si můžeš Karoq s Kodiaqem, zepředu z větší dálky, kdy není vidět velikost auta. Kamiq si podle mě nespleteš...

To qéčko na konci se mi nelíbí, hlavně pro češtinu je to nepřirozený... jinak na Kodiaka jsem si už docela zvyknul, kdyby se psal takhle.
Avatar - WinDiesel
7. 1. 2021 10:39
Re: Ten člověk,
A to jsi neviděl nejnovější reklamu na Mercedes třídy AA jezídcí na tužkové baterie :D :D :D
Velmi drsná reklama :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
7. 1. 2021 10:36
Re: Tak proč ne?
Omyl, Tata se dělí o všechno s Mahindrou. fyfti fyfti !!!
7. 1. 2021 10:34
Re: Ten člověk,
Z tohto pohľadu áno, ale treba dodať, že tie názvy sa nijak ľahko našincovi nevyslovujú ani pekne neznejú. Skôr začínam mať pocit, že sa všetko prispôsobuje najväčšiemu trhu, teda Číne, jak to bude znieť doma, je už možno podružná záležitosť.
Avatar - N6600
7. 1. 2021 10:06
Dalsi sqely jmeno
Pro auta prodavane v Rakousku se to bude jmenovat RaKushaq.

Mimochodem, mobilni aplikace auto.cz je fakt neco. Nejen, ze me to furt odhlasuje, ale po prihlaseni dostavam po pokuse pridat komentar, ze "uknown" a nektere clanky to po rozkliknuti ani nenacte. Nemuzete s tim uz konecne neco udelat?

Edit. Po odeslani mi web napsal, ze muj text je prilis kratky a hodil me na stranku auto.cz/diskuse/1/1. WTF?
Avatar - Stejsn
7. 1. 2021 09:54
a vyslovuje se to
kušák, jo? no pane jo....
7. 1. 2021 09:37
šuqat
nevim proc, ale vybavuje se mi tato bohuliba cinnost :D
Avatar - Ozzman
7. 1. 2021 09:24
Re: Ten člověk,
Považuji se za trochu poučeného automobilistu a stejně mám občas problém, jestli to byl K..q, nebo K...q... :D
7. 1. 2021 09:23
Re: K,,,Q
Pravda, nebude. Zek´jména ne u nás :-) A Indům to divně znít nebude.
Avatar - CountachSV
7. 1. 2021 08:55
Re: Tak proč ne?
Škodovka je v Indii exotická značka. Těžko popsat jejich nároky, pokud neznáš na vlastní kůži. Tam je totiž všechno TATA.

Na Taiwanu je to jiná, tam je skouda jasná hvězda:

https://www.youtube.com/watch?…
Avatar - Dinar
7. 1. 2021 08:10
Ten člověk,
který vymyslel, že napříště budou jména všech modelů škodovek nějaký shluk písmen začínající na K a končící na Q, byl génius. Protože tři čtyři jména v tomto stylu už znamenají, že si je lidé nejsou schopni zapamatovat, a tak nemají šanci rozlišit, jestli to, co je zrovna minulo na ulici byl k...q nebo k...q, takže pak vůbec nevadí, že ta auta jsou/budou naprosto stejná, jen v mírně odlišných velikostech.
Hmm, klobouk dolů. :D :yes:
7. 1. 2021 07:50
Re: K,,,Q
Ešteže tak, lebo to by jazdilo blbo. To "Q" na konci je fakt divné. Mne sa najviac páčia mená Škody, ktoré končia na "ia" - Felicia, Fabia, Octavia - nejak to k tej Škode sedí a je to už trochu aj tradícia.
Avatar - Roman Horký
7. 1. 2021 07:47
Tak proč ne?
Třeba Škoda v Indii přežije, protože tam asi nebudou takové nároky na kvalitu a emisní normy. Tak ať se další model jmenuje třeba kuraq nebo kundaq. Hlavně že bude odbyt, práce a prachy.
Avatar - SKAY
7. 1. 2021 07:40
K,,,Q
Toje zase kecu a nakonec další nevyslovitelný název.
Tak na jméno to jezdit nebude.....