Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Americký dealer Lamborghini začal akceptovat platby v bitcoinech

Nedávný raketový růst hodnoty kryptoměn evidentně zaujal i některé prodejce prémiových automobilů.
Zpět na článek
13. 3. 2021 23:37
Bitcoin
To mám tedy velikou radost, že už se konečně bitcoin dostává i do těchto sfér... Já jsem se o kryptoměnách začal zabývat už před 3mi lety a na tyto momenty jsem přesně čekal :) Kdyby někdo chtěl zjistit víc info o kryptu a tak, doporučuji třeba tento web - https://www.investice.cz nebo i e15 :)
14. 1. 2021 12:55
Re: "diskuse"
No vidíš. A jak a směna díky tomu pěkně utíká.
14. 1. 2021 11:54
"diskuse"
někdo napíše ze srandy úplnou pí.čovin.u a někdo mu to začne uvádět na pravou míru a vědecky rozebírat... hlavně aby řeč nestála...
a řešit jestli boss je dealer a dealer je boss a jestli může dealer vydělat na lambo... OMG
14. 1. 2021 10:55
Re: Neni dealer jako dealer
to jako stačí převést bitcoin na reálnou měnu a tím pádem dojde k legalizaci? zajímavé:)
14. 1. 2021 10:54
Re: Neni dealer jako dealer
bitcoin byl na začátku roku okolo 150 tisíc a na konci už za milión. spousta lidí do nich investuje a teď jsou velmi příjemně překvapeni.
13. 1. 2021 23:53
Re: Neni dealer jako dealer
Není to mimo mou představivost. Ale "legalizace" bitcoinů z darknetu, kde se za zbraně, drogy a viry/ukradená data btc běžně platí, mi přijde pravděpodobnější.
Avatar - elektrikar
13. 1. 2021 23:46
Re: Neni dealer jako dealer
Nebo šikovný ajťák, ale to je mimo tvoji představivost :-[]
13. 1. 2021 23:46
Re: Neni dealer jako dealer
Tak ale ty prachy musis vycistit. Koupis Lambo, prodejce to prevede na cash pomalu jako VW Group a je to cisty. Penize jsou zpatky v obehu a narkobaron ma Lambo. Win-win ... :-)
Avatar - white label
13. 1. 2021 20:27
Re: Neni dealer jako dealer
Nové Lambo si kupuje spíš drogový boss, než drogový dealer.
13. 1. 2021 15:13
Re: Neni dealer jako dealer
Dealeři dealerům :-) :yes: :yes: :yes:
13. 1. 2021 15:03
Neni dealer jako dealer
Rekl bych, ze tomu drogovemu bossovi, co si zaplati Lambo bitcoinama, to zas az tak vadit nebude, kdyz trochu preplati.