Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Boxster slaví 25 let. Limitkou s čtyřlitrovým šestiválcem

Porsche Boxster 25 Years je speciální roadster, který vznikne jen v 1250 exemplářích. Pohání ho motor z úžasného Boxsteru GTS 4.0.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
14. 1. 2021 19:52
Re: Jak moc nemusím
To dvojfarebné lakovanie so zlatou mi vôbec nelahodí oku, tak som to myslel. Tvar je celkom v poriadku.
Avatar - white label
14. 1. 2021 15:10
Re: Jak moc nemusím
Doslova hnusná mi ta kola nepřipadají, je to (svým způsobem) takový kontroverzní design, něco se mi na nich líbí a zároveň mi na nich něco (trochu) vadí. Každopádně je na jiném Porsche neuvidíš.
Avatar - speedfred
14. 1. 2021 09:02
Re: Jak moc nemusím
Pohľad zhora bol celkom fajn (asi najlepšia fotka) ale inak na fotkách to bolo také že zrovna do takej konfigurácie BY som nešiel. Asi sa mi to ani moc nepáči.. Kolesá doslova hnusné.
Avatar - white label
13. 1. 2021 19:27
Re: Dohonit
Červené vnitřky a stříbrný lak jsou na Boxsteru možné už od r. 1996, proto je tohle barevné provedení i na ediční 25 leté limitce.
Avatar - white label
13. 1. 2021 19:24
Re: Hlavně je...
Můžeš ho mít s manuálem i PDK, cena zhruba + 10 tis eur proti Boxsteru GTS 4.0 v základu.
Avatar - SKAY
13. 1. 2021 16:45
Re: Jak moc nemusím
Tak siho dá Taycan k snídani.
13. 1. 2021 16:40
Re: Jak moc nemusím
bacha ... za chvilu sem postne koment svedok elonov, ze nova Tesla roadster bude ovela lepsia, vykonnejsia a zabavnejsia ako toto Porschatko :-)
13. 1. 2021 16:33
Dohonit
Ono neni specialni. Od roku 2012 kdy se predfacelift objevil jsou po bazarech v evrope cervene vnitrky se stribrnou karoserii dost. Chapes, normalne si to lidi deset let uz jedou, i v caymanu. Pohonil ale kluk v big mama kchár, maji love, on ví, jede biznis, prikourime.
13. 1. 2021 16:21
Hlavně je...
....s manuálem! To speciální barevné ladění je velmi vkusné, a i ty štítky tomu seknou. :-) :yes: :yes: :yes: Cena bude jistě brutální, ale zase si takové limitka bude ještě lépe držet cenu při opětovném prodeji, než běžná verze. :-) :yes:
Avatar - SKAY
13. 1. 2021 16:11
Re: Jak moc nemusím
Radost pohleďet :yes:
Avatar - white label
13. 1. 2021 14:31
Re: Jak moc nemusím
Jj, taky je nemusím, ale tady odstín červené je trefený s citem a v kombinaci se stříbrnou je to OK.
Taková výjimka potvrzující pravidlo.

edit: ale nedalo mi to a vlezl jsem do konfigurátoru Porsche a tam ta palubka v červené vypadá nesrovnatelně hůř, než tady v galerii:
https://pics.porsche.com/rtt/iris?…
takže bych šel nakonec raději "zbaběle" do černé, když další jiná možnost není:
https://pics.porsche.com/rtt/iris?…
Kdy to šlo, volil bych ke GT Silver tmavě hnědý (espreso) interiér (včetně střechy), podobný jaký měl Sport Classic:https://t.cncenter.cz/…igin-4113947.jpg?…
13. 1. 2021 14:22
Re: Jak moc nemusím
Jj, vidím to podobně, žádné zbytečné výstřelky, bude dlouho dělat radost a nebude za tři roky k smíchu.
Avatar - Dinar
13. 1. 2021 14:08
Jak moc nemusím
červené vnitřky, tak tady to sedí, jednak má ta červená pěkný klidný odstín (oproti např. vepřově červené u bmw), jednak pasuje k té stříbrné. A ta kola, nádherně jednoduchý design, v záplavě kol v klišoidní kombinaci černé a broušené s různě paprskovými tvary je tohle úplný balzám na oko. Krásná limitka. :-) :yes: