Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Patentový snímek zřejmě odhaluje upravenou příď nové Toyoty GT86

Od představení nového Subaru BRZ už uběhla delší doba, Toyota však o dvojčeti sportovního kupé stále mlčí.
Zpět na článek
22. 1. 2021 16:47
Zatímco Mára tady bublá z mrákot
o nárazníku neexistujícího japonce (ne, není to tu zaujatý, běžně se přeci v samostaném článku dozvídáme o náraznících na všechny auta světa a obdržíme jeho popis formou slohovky žáka třetí třídy)
chystá se něco VELKÉHO. Něco, co by každý opravdový motoristický novinář chtěl vědět.
Je to brutální a neskutečně zajímavá informace. Bude to šílené pozdvižení a šok pro všechny a celý automobilový trh v ČR. Zblázníte se. Pokud to neudělají pomalu a ticho...budou se snažit.
Je to ZNVZK a já počkám, jestli je to pravda(90%) a až se to provalí, budu si pamatovat, kde jsem tenhle odkaz z nápovědou nechal, abych to dokázal, že sem to už věděl.
Pod článkem o patentu na nárazník. Je to tu dobře skryto - tyhle Márovo srance nikdo nečte.
Že v den, kdy se tu řešilo toto já věděl už tamto.
S pozdravem váš ajatolláh automobilismu.
bte resgujte prosím někdo, jestli sem někdo přijde. Ať pak nejsem obviněn z editu.
Rozbalit vlákno
5
22. 1. 2021 17:03
Re: Zatímco Mára tady bublá z mrákot
Tady máš reakci. Abys věděl tak já jsem věděl hned jak se to tady objevilo, že zde budeš kvičet jak zvíře. Nemůžu to dokázat, ale věděl jsem, že FTBŘJZ.
Edit: Přesto souhlasím, že bájit na základě jednoho kusu plastu je poněkud zvláštní.
22. 1. 2021 17:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
22. 1. 2021 18:45
Re: Zatímco Mára tady bublá z mrákot
Mě jde o můj příspěvek, o tu bombu! Nárazník je mi u zadku. už dávno vím, že Mára je zoufalec.
Ale ta věc, co myslím já je pecka.
Díky za reakci!
Chci poukázat na to, co se děje v automotive, zatímco tady se prská o tom nárazníku. Snad to vyjde. Teď každý uvidí, že to nebyl edit.
Máte se na co těšit.
Avatar - WinDiesel
22. 1. 2021 19:09
Re: Zatímco Mára tady bublá z mrákot
Mor ho !!!
23. 1. 2021 14:54
Re: Zatímco Mára tady bublá z mrákot
Tak dam ti tiez reakciu. Som zvedavy coho sa dozadujes. Mohol by si ale aspon napisat aky druh informacie to pride.
23. 1. 2021 09:05
Tak pokud skutečně jde o nárazník...
...nějakého nového Japonce, typoval bych to spíš na nové Z od Nissanu. :-)
Rozbalit vlákno
0