Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Úpravy a tuning auta, kterým je lepší se vyhnout. Takhle ne!

Pozor na přehnanou iniciativu při dlouhých zimních večerech. Snaha vlastnoručně vylepšit auto se často mine účinkem a vznikají nebezpečné pojízdné objekty nepředvídatelného projevu a chování.
Zpět na článek
3. 5. 2022 23:33
Úpravy
Já jsem si taky nejdřív myslel, že si mohu na autě upravit, co chci, ale hned první zastavení od policejní hlídky mě vyvedlo z omylu. Pokud jde o menší úpravy, jako třeba výměnu autorádia nebo reproduktorů, stačí si to nechat jenom zapsat. Já si do svého auta nechal zabudovat tenhle subwoofer od JBL: https://www.2din.cz/, a problémy nebyly.
30. 1. 2021 06:26
A takto to vyzerá...
keď šéfredaktora osvieti a dá povel pripraviť tematický článok z večera do rána :no:
Avatar - curwasportiva
29. 1. 2021 17:39
Kazdemu co jeho jest
Ja si vystacim se vzduchovym filtrem a otevrenym tlumicem vyfuku ;-)
Avatar - Blue Sun
29. 1. 2021 11:15
Re: boli hlava?
Nemachruj pořád s tím pleskáním, ty superhrdino.
Avatar - _Karel_
29. 1. 2021 09:10
Re: mazal
Jako by tu někdy vyplodil něco, co má hlavu a patu... ;-)
Avatar - Stejsn
29. 1. 2021 09:08
Re: Google translator
To je typická práce nicku "mazal", dokonce si myslím, že to ani není reálný člověk, ale jen zdejší pseudonym pro článek přeložený googlem.
Avatar - SKAY
29. 1. 2021 09:07
Re: tuning
propracované. ano někteří nato mají a co vymyslí super :yes: každý se nějak baví..
Uas to je spíš naopak na cestách
29. 1. 2021 08:25
boli hlava?
Neboli? Taky neni co by ti tam bolelo. Plesk na ucho, mlask o obrubnicek.
29. 1. 2021 08:09
Re: mazal
Tak po pozretí obrázkov ma napadlo, prečo takto nie, nejaké extra šialenosti v galérii nie sú. Ja osobne veľmi nemusím žiadne úpravy, ale proti gustu...
Článok zhrnul najčastejšie chyby, čo sa pri tuningu robia, nekritizuje tuning.
29. 1. 2021 06:58
Google translator
v akci. Článek je stále v angličtině, jenom s českými slovy.
29. 1. 2021 06:42
tuning
pisatel si neuvědomuje, že s takovým autem se běžně moc nejezdí. na nákup do Lídlu se nehodí a pro důchodce už vubec ne. většinou je to dobře technicky propracované.
29. 1. 2021 04:41
Re: mazal
Jen se dívám, co jsi tu vyplodil a je mi naprosto jasné, žě jsi opět naslepo vypálil bez toho, aniž by jsi četl článek. Máš pravdu, je lepší, když budeš stát v Americe u benzínky.
29. 1. 2021 04:07
mazal
Tys to domazal. Třeba takový USA, hele byl si tam nekdy? Ne nemusis na sraz aut. Jen se divej a premejslej. Je mazec kdyz stojis nekde u benzinky kam si dovalil po dvou hodinach, kde kolem nebylo nic, jen pustina a tam najednou uvidis podobnou chujovinu. Proste se na to divas a smejes se a ten týpek co to tam dovalil se smeje taky. A kdyz pak neco podobnyho potkas v colorado springs a jede to mezi jeepama a harleyema, tak si rikas. Tvl, kdyby tady ted projela rsová pěkná oktávka, tak se snad budu stydet za toho týpka, jak se sem ta nudná krabice nehodí... chápeš? Jim tam je u řiti co si myslíš a věř, že se na téma evropský tuning - tzn. najebu prachy do podvozku, motoru, výfuku abych tu zatáčku cestou do práce projel o 5 km rychlejš -baví stejně dobře.
29. 1. 2021 00:06
Jednoduše neznalost
Je vidět, že autor vůbec neví o čem píše...
Avatar - KANKUNEN
28. 1. 2021 22:11
Nic nemá na černochy,
kteří poslouchají rap ve skákajícím autě.
28. 1. 2021 19:28
Další
Špatně:
Nacpat tam baterku a pidimotůrek. Na papíře udržet výkon (prvních pár minut) a ve skutečnosti:
- zvýšit cenu, hmotnost, reálnou spotřebu, životnost
- snížit ovladatelnost a bezpečnost a zůstatkovou cenu

Správně:
Koupit si pořádný auto s pořádným motorem :-!

Jestli Mazal přešel z autofóra a je tu místo Máry, tak OK. Aspoň tak.
Jen bych poprosil, že jsem tak smělý, žádné články, kolik stojí "čínská Octavia" v Rusku a taky úplně smysl nedávají "králové ztráty hodnoty" :D

edit: Tak bohužel Mára je tu pořád. Blábolí o pár článků níž, přežvejkal nějakou svolávačku. :no: