Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové BMW M5 CS oficiálně: Luxusní sedan s výkonem McLarenu F1 je čtyřkolkou

BMW M5 CS se dočkalo posíleného osmiválce o výkonu 635 koní (467 kW), což z něj dělá nejvýkonnější „eMko“ historie.
Zpět na článek
Avatar - Dinar
28. 1. 2021 08:36
Re: Bude za ty prachy taky pořádnej bordel?
Na zvuk zapomeň, ten odešel s posl. emisní normou. Slyšel jsem teď poprvé naživo 2020 ftype V8, kdybych nevěděl, že je to V8, nevěřil bych, to je proti zvuku ftypu z roku 2015 se stejným motorem úplně jinde, nic, žádné chrochtání, hřmění, tak to tam nějak probublává.

Sleduju YT kanál Harry´s garage, měl tam teď poslední ferrari roma, to auto zní jako čtyřválec, do klasického zvuku V8 ferrari to má tak daleko, prostě bída. :'-(
Avatar - Machýrek
27. 1. 2021 20:14
Bude za ty prachy taky pořádnej bordel?
Nádhera na fotkách i v tabulce.
Příplatek 1,316 resp. 1,560 mil. je tedy brutální.
A co zvuk? Bude stejně nesebevědomý jako u M5/M5C?
27. 1. 2021 13:42
Nádhera
Přiznávám, že až ho někde uvidím, budu řidiči jen tiše závidět, asi mi ho v BMW na víkend nepůjčí :D
Když si vezmu, že i po skoro roce ježdění s 540i mi umí zrychlení a launch control vykouzlit velký úsměv na tváři, musí být tyto hodnoty ve velkém a relativně komfortním sedanu hodně velká pecka :yes:
Avatar - 3_diamanty
27. 1. 2021 11:59
Re: Tlumení
Tak ano... 5ka je uz velky korab... sice pekelne rychly ale 3ka bude obratnejsia... kazdopadne sila... 3s na stovku... to si ani nepipnes a si jasny
Avatar - Emel
27. 1. 2021 11:41
Re: Tlumení
Jako... 20kg na brzdách... 50 na zbytku auta... to zas takovej masakr není.
Jo, 1.9t s řidičem není špatná hodnota... pragmaticky mi to ale moc smysl nedává, s tím, jak trojka narostla... pokud chci auto pro zábavu tak půjdu o třídu níž. Tohle je spíš takové umělecké dílo a demonstrace možností. Ale líbí se mi, to ne že ne.
Avatar - 3_diamanty
27. 1. 2021 11:18
Re: Tlumení
Kde usetrili dalsich 70kg voci competition.... neskutocne :yes:
27. 1. 2021 11:07
Re: Hmotnosti
Ano je tam chyba, ta hmotnost je provozní. Pohotovostní je přesně 1900kg, což je podle mě super úspěch. Audi RS6 kombi má cca šílených 2150kg a Mercedes 63 AMG v krátké verzi určitě přes 2000kg. V těchto generacich je ale znát, že si jde každy z této trojice jde svou cestou a to je jediné dobře. Každá automobilka ma svůj přístup. Pamatuju si dobu, kdy tato trojice chtěla být vším bod konkurence a zapomela pro tom na své hodnoty..... každopádně auto je boží jak vizuálně a velké drama to bude i na silnici :-)
27. 1. 2021 10:53
Re: hracka
navyse interier vyzera skutocne vymakane ... toto auto bude zrejme jedno z tych, ktore si budu velmi dobre drzat hodnotu a neda sa ani vylucit dalsi rast ceny, hlavne vzhladom na politiku CO2 a prechodu na EV. teda este je samozrejme otazka jazdnych vlastnosti a spolahlivosti techniky
Avatar - SKAY
27. 1. 2021 10:42
Re: hracka
A po dlouhé době fak krásná kombinace zelena :*) a skoro zlatá :yes:
Bo totu bylo furt samé černá kola ;-)
27. 1. 2021 10:26
Hmotnosti
Včera zde vyšel článek s pár informacemi včetně hmotnosti, proběhla pod tím i diskuse. Na základě toho jsem se díval na oficiální údaje Competition https://www.bmw.cz/…competition.html a je potřeba říct, že hmotnosti v tomto dnešním článku jsou bez řidiče, tzn. pro EU parametry je potřeba přičíst 75 kg. Tak já jen abychom neporovnávali jablka s hruškami :) Pro příště by bylo zajímavé pokud by článek přinesl porovnání údajů s konkurencí :))

Auto super :yes: :yes:
27. 1. 2021 10:22
Re: hracka
Tohle je paráda. A jestli jsem měl hřejivý pocit, že mám rychlé auto, tak po přečtení údajů v článku jsem dostal jednu pomyslnou v-ý-c-h-o-v-n-o-u za uši :-[] :yes:

edit: výc***u nejde napsat :D :D
27. 1. 2021 10:13
Omezovače
Výroba omezená na rok vyjde asi přesně do zavedení povinných omezovačů rychlosti v EU. Pak už budou výrobky divize M asi neprodejné...
27. 1. 2021 10:05
Re: hracka
Souhlasím! Moc se mi líbí barva s "bronzovými" doplňky. Myslím, že sedět na zadních sedadlech bude taky zážitek. Dozadu povinně fasovat pytlíčky :D
Avatar - SKAY
27. 1. 2021 09:35
Tlumení
Auto lehčí a tlumiče pružiny ještě tužší.
27. 1. 2021 09:23
hracka
takt tato hracka sa fakt mimoriadne vydarila ( az na alcantaru na volante :-) )

btw ... kedze ma "obyc" M5 realne zrychlenie pod 3s ... tak CS pojde zrejme na 2,5 - 2,6 s