Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford potichu ukončil výrobu Mustangu Shelby GT350, končí tak éra Voodoo

Evropské fanoušky Mustangu to příliš mrzet nemusí, pro zaryté nadšence to však znamená ztrátu jednoho fantasticky znějícího motoru.
Zpět na článek
3. 2. 2021 16:00
Re: Jedinečný motor
Chápu, ale až podobný auta budou stát před každým druhým barákem, tak bych to řešil. Když podobný auto potkám jednou za týden, tak to přežiju. Stejně jako bych jednou týdně přežil, kdyby si vedle mě na zastávce někdo zakouřil.

Rozhodně víc hluku nadělají motorky. Tak snad je v duchu rovnosti všechny zakážou.
3. 2. 2021 10:50
Re: Jedinečný motor
Samozřejmě ano, líbí se i mne, na druhou stranu pro spoustu lidí je to proste kravál. A když kurakovi cigareta chutná, ale smrad jde na pět metrů, je to hodně podobný
3. 2. 2021 09:13
Re: Jedinečný motor
Měl jsem tu možnost se v tom svézt a pak jsem několik dní nepřemýšlel o ničem jiném.. Ten zvuk mě úplně uhranul.. Zvuk k takovým autům prostě neodmyslitelně patří a proto podle mě éra sportovních vozů nadobro skončila. Zvuk z repráků a baterie tohle prostě nikdy nenahradí.
Avatar - curwasportiva
2. 2. 2021 16:59
Voodoo + kompresor
Se bude davat do noveho Raptoru, ktery bude predstaven zitra...
Avatar - Stejsn
2. 2. 2021 16:00
Re: Jedinečný motor
Krásný projev a s manuálem :yes:
Avatar - iudex
2. 2. 2021 15:53
Re: Jedinečný motor
Ppresne, človek čaká podľa zvuku už preradenie, ale ono to ešte drží a točí a na konci otáčkového spektra je ten zvuk neskutočný. Jo, keď atmosféru, tak takúto. :yes: Žiaľ aj tým je, resp. čoskoro bude koniec.
2. 2. 2021 15:03
Re: Jedinečný motor
Ten zvuk je úchvatný, bez ohledu na dostatečnost výkonů než jejich pompézní čísla. Tohle jsem si užíval u M3 e92.
2. 2. 2021 15:02
Re: Jedinečný motor
Tak jsem si to pustil na YT a ten krásný frenetický řev je jak od italky. Opravdu žůžo. :yes:
Avatar - white label
2. 2. 2021 13:30
Re: Jedinečný motor
V téhle verzi byl aktuální Mustang technicky nejzajímavější...
2. 2. 2021 12:46
Re: Jedinečný motor
Za tím brutálním nárůstem ceny na trzích EU je evidentně ekovýpalné, vybírané zločinnou EU! :-( :no: Hlavně, že to Ford s Mustošem v EU úplně nezabalil! :-) :yes:
Avatar - 3_diamanty
2. 2. 2021 12:03
Re: Jedinečný motor
Sranda ked sa na scenu prichadza je to vzdy humbuk.... ale uz ked sa zo sceny odchadza tak je vzdy ku.wa tichucko ;-)
Avatar - iudex
2. 2. 2021 10:17
Jedinečný motor
Jj, osemvalec s plochou kľukovkou bol famózny motor, hlavne zvukovo. Kým klasické GT s V8 znie parádne, ale je to taký typický americký veľkoobjemový zvuk muscle caru, motor v GT350 mal charakter Ferrari, nielen nízkootáčkové bublanie, ale rev a schopnosť točiť cez 8000 rpm.
Treba si to vypočuť: https://youtu.be/Q_RIvqGCw5g?t=47
Btw. ako Ford avizoval, Mustang od nového roku zase zdražel, aktuálne začína na 49t eur. A to pri predstavení stál GT 42t a základný 2,3EB len 36t eur.