Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Škoda Fabia se začíná oficiálně odhalovat. Nabídne třeba větší kufr

Čtvrtá generace Škody Fabia se světu oficiálně představí letos na jaře. Nabídnuta bude výhradně se zážehovými motory.
Zpět na článek
Avatar - Ada je zase tady
12. 2. 2021 14:31
Re: Proč kombi tak pozdě?
Ve spoustě věcí. Jinak konstatuji, že neumíš česky. A dokonce se za to ani nestydíš. Umět dokonale rodný jazyk je základní atribut chytrých lidí. Jinak nevím, koho oslovuješ. Nejsem ani hloupý, ani Adolf. A to, že je diesel nejlepší motor pro osobní vozy je nabíledni. Stačí se podívat na průměrnou životnost a průměrné emise CO2 na každých 100 tis km... Jenže to hloupému sluníčkáři normální člověk nevysvětlí.
Avatar - Blue Sun
12. 2. 2021 08:38
Re: Proč kombi tak pozdě?
V čem nemám pravdu, hloupý Adolfku?
11. 2. 2021 22:16
Re: Proč kombi tak pozdě?
Kombík byl od počátku designově navržen spolu s hatchbackem, ale technicky byl poté vyvíjen jen hatchback. Když teprve loni na podzim kombík dodatečně dostal zelenou (jako pofoukání bebíčka Čechům a škodováckým odborům za přesunutí výroby budoucího Superbu do Bratislavy), začal technický vývoj jeho karoserie (a speciálního ladění jeho zadní nápravy).
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 22:15
Re: Jedno vím určitě
nie kazdemu to sedi na predok ci zadok na kamiqu to chapem ... ale mne to fakt pasuje .. ono vlastne aj scalu som relativne chvalil ked si spominas ... pisal som ze mi sedi jej face aj celkove tvary len proste ma nechava uz akymsi chladnym... zatial co kamiq ma skutocne zaujima a viem si ho predstavit aj ako sukromne auto ... scala je kusok uz proste za mna nuda... nie sice az taka ako nejaka octavka ale voci kamiqu je to pre mna vlastne uplne nazaujimave a nemastne neslane auto ... navyse s nejasnou buducnostou.... jedine co sa mi na scale fakt paci su snad tie zadne svetla... aj to ako je rieseny C stlpik ... ale inak vlastne je to docela podivny kombikohatch ... ktory akosi uz za mna rychlo aj vizualne zostarol a skutocne... nijako nelaka ma ...
11. 2. 2021 22:03
Re: Jedno vím určitě
Tak to já to mám obráceně. Scala ještě jakž takž, ale Kamiq mi nesedí vůbec. Řešením předních dělených světel a tím podivně uřizlým krátkým zadkem... :-O :-( :no:
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 21:42
Re: Jedno vím určitě
mam to podobne... scala ma vobec netankuje pritom kamiq sa mi normalne paci.... a ano octavka je na predok hnusna suhlas ... uvidime co s tym spravi facelift ... nakoniec zlata 4 ocka predchodca.. kto by to povedal ze bude stale dodnes tou naj octavkou
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 21:37
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
postaci uplne zaklad dvojliter s manualom v dvojkolke... len tie nove efektne 18tky by som poprosil priplatit z eclipsu... plus este tu novu bordovu metlu "red diamond" a bude to uplna dokonalost.... dik :*)
Avatar - Ada je zase tady
11. 2. 2021 20:44
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
To je samozřejmě nesmysl Kyliánku. Dieselové auto je výrazně ekologičtější proti všem ostatním druhům pohonu. Je možné to snadno prokázat.
11. 2. 2021 20:36
Re: Jedno vím určitě
Cenu fabie tipuju někde na 320 000. Mně osobně se líbí třeba kamiq, ale scala vůbec. Octavia mi přídí taky není úplně při chuti.
Avatar - Blue Sun
11. 2. 2021 20:36
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Mohl bys mít stokrát pravdu, ale tím ustavičným omíláním dokola lidi jen popudíš proti. No jo, tohle se na základní škole neučí, na to bys musel dostudovat i dál.
Avatar - Ada je zase tady
11. 2. 2021 20:35
Re: Proč kombi tak pozdě?
Á, pán je znalec... "auto nevyvineš za rok" ... nu není divu, že s takovou měrou inteligence se mu líbí elektrovehikly...
Avatar - Ada je zase tady
11. 2. 2021 20:33
Re: Volkswagen Polo - motory
No tak budeme jezdit se starým dieselem!
Avatar - Ada je zase tady
11. 2. 2021 20:32
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
To jsi optimista, že jen o 15%. Tipnul bych tak o třetinu.
11. 2. 2021 20:29
Re: Proč kombi tak pozdě?
No dost dlouho se spekulovalo že kombi nebude a nahradí ho Kamiq, ale jak moc to byla pravda ví asi jen pár manažerů.
11. 2. 2021 20:26
Re: Jedno vím určitě
A vzhledem k aktuálnímu trendu bude mít i dvouramenný volant, to zas na novejch škodovkách vadí mně, spolu s dotykovým ovládáním všeho.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 20:22
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Možnosti jsou, musíš jím jít naproti :) Tak někdy doraž na sraz, udělej si výlet, já ti snad za to seženu to ASX :-[] 8-s
Avatar - Blue Sun
11. 2. 2021 18:39
Re: Proč kombi tak pozdě?
Kombi bylo v plánu od počátku, ne? Nové auto nevyvineš za rok.
Avatar - Blue Sun
11. 2. 2021 18:39
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Romčo, zastřel se.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 18:01
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Ozzy dik za vysvetlenie.. uz som ti naspat aj odpisal ... :yes:

PS: a ako tu pisem vyssie.... zavidim ti v dobrom tieto moznosti .... takze vsetko je jasne... a diky .... ;-)
11. 2. 2021 17:21
Romane klid
Neboj, auta se netestujou. Popisujou se jejich vlastnosti, a to v lepsim pripade. V nasem pripade je to popisovani vzhledu a pocit z jizdy nejakeho cloveka. Auta otestovali uz ve fabrice, tisice hodin jizdy.
Avatar - twistedTSD
11. 2. 2021 15:44
Re: Proč kombi tak pozdě?
Spíš se o kombi rozhodlo až po změně vedení.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 15:33
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
To už provařil hamuna :D
Avatar - Mikesus
11. 2. 2021 15:23
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Někdo tvrdí, že parazit je úředník, nekdo že OSVČ je parazit, takže vlastně skoro polovina lidí jsou paraziti. Přidej si ty, co nechteji pracovat.
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 15:22
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
A jak to bylo u tebe? Sluníčko propálilo?
Avatar - Mikesus
11. 2. 2021 15:21
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Ta tajná informace je těžiště, ale psssst.
Avatar - Hammunasakra
11. 2. 2021 15:16
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Podle reakce soudím že už ti DOŠLO že auto na naftu znamená VĚTŠÍ spotřeba ropy = proti běžnýmu benzínu o hybridech nemluvě

Že naftu musíme proti benzínu DOTOVAT dokonce vícestupňově ZVÝHODŇOVAT = aby ti přišla výhodnější = ŠÍÍÍÍLENÝ žejo? :-O :-)
Avatar - Blue Sun
11. 2. 2021 15:12
Re: Proč kombi tak pozdě?
Postupný náběh karosářských variant je celkem běžný, a souvisí jednak s objemy objednávek, a jednak s tím, jak rychle je výrobce schopen přizpůsobit linky na výrobu nových modelů. Zjevně si spočítali, že dva roky jsou přijatelné...
Avatar - Mikesus
11. 2. 2021 15:03
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
To byl taky hybrid, takže auris taky vyhrál :D
Hybrid jako hybrid
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 14:58
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Chování implikuje parazitismus, že mě to hned nedošlo.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 14:51
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
:yes: To je dobře, tak ji dobře střež
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 14:49
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Což je asi dobře, ani se mi ji moc nechce pustit do světa.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 14:46
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Já nevím jak bych ti to řekl.... mne ta informace nezajímá :-!
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 14:44
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Koukám že tě to hodně štve že se nedozvíš tu tajnou informaci ode mne, kterou jsem zmínil u Aurisu HSD :-)
Ale můžeme udělat obchod. Až v redakci zařídíš zveřejňování minusářů tak ti to za odměnu prozradím. To je fér nabídka a nebude se opakovat.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 14:40
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
i v Baumaxu! A taky sem kýchal do hamburgerů v Mekáči! Sakra, to nemuzu asi ted psát ani ve vtipu, jinak mne zavřou za šíření Koronaviru :D
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 14:37
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Možná tvé chování ? Tipuji, ale na to ti odpoví asi ten, co to napsal...
Avatar - JirkaVejrazka
11. 2. 2021 14:36
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
A v OBI ohybas bublinky ve vodovahach, ja te videl!
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 14:25
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
A co má být? To má v dnešní době hodně lidí. Akorát je divné, že ze dvou lidí majících to stejně je jeden na základě toho pracovitý a ten druhý parazit.
11. 2. 2021 13:56
Proč kombi tak pozdě?
Přijde mi trochu nelogické a drahé udržovat ještě další dva roky ve výrobě spolu s Fabií combi starou platformu. Už teď je Fabia poslední auto, které se na ní dělá a dál pokračovat už jen se zlomkem vyrobených kusů mi přijde dost nevýhodné. Myslím si tedy, že kombi zaříznou nejpozději do konce roku a rok se bude čekat na nové, nebo nové přijde mnohem dříve, než říkají.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:53
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
A taky nakusuju všechny rohlíky v obchodě !
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:52
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Napsal jsem ti SZ, pro Romana nechť mé tajemství zůstane zahaleno dál :-!
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:52
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
No kupředu vyhrál Yaris :D
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 13:44
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Možná budou i ty zahnutý zuby nahoru :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - Mikesus
11. 2. 2021 13:43
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
A jak jinak. Auris vyhrál, jako při sprintu vpřed :-[]
Avatar - Mikesus
11. 2. 2021 13:40
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Je to tak. On s auty jezdit neumi. Vzdy kdyz mu pujcim corollu, ma o 2-3 litry vyssi spotřebu než kdokoliv jiný. A couvani na rychlost, tam vládnul Auris, zvládal 49, corolla uz to ma omezené na nějakých 35.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:40
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
:D Jo, máš pravdu a Mikesus závodil s Aurisem, pozadu :D
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 13:39
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Jirko, to je dobrý.
Představ si, že by se namísto "S tebou jsem husy nepásl" začalo říkat "S tebou jsem necouval na rychlost" :-)
Avatar - JirkaVejrazka
11. 2. 2021 13:34
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
S tebou jsem myslim necouval, to byl DonVito :)
Avatar - zaplosak
11. 2. 2021 13:29
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Musíš vydržet, za týden bude i blinkr, pak světlo a ve finále vyjede zrůda jak už jsme si zvykli :D
11. 2. 2021 13:29
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
A čo teraz? On ti reagoval na Fabiu.
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 13:23
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Jak jinak?
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 13:23
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Jak jinak? Tak vidíš, tobě půjčit auto znamená si ho nechat zhuntovat.
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:21
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
:yes: :-[] Budeme zase couvat na rychlost? :D
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:20
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
To ani nechci, to sem samozřejmě taky řídil ;) :D
Avatar - Blue Sun
11. 2. 2021 13:14
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Jak můžou být prodeje nižší, když už současná Fabia nemá diesel? Ty už z toho dehtu máš fakt dokonale vyžráno v palici.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 13:14
Re: Volkswagen Polo - motory
no konecne... a chvalabohu :yes:
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:11
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Mám zaměstnání, kdy na pár vteřin překliknout mezi okny není nic zásadního... ;) Koukám, že tě fascinuji :D
Avatar - twistedTSD
11. 2. 2021 13:07
Re: Volkswagen Polo - motory
Pokud vím, tak dnes 1.6 TDI v ničem není.
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 13:07
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Tak já bych mu asi nepůjčil ani P406 když vidím co s tím vyvádí :-)
Avatar - JirkaVejrazka
11. 2. 2021 13:06
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Ten jsem mu jeste nepujcil, jsme domluveni na pristi vikend.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 13:05
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
nafta je v malych autach uz mrtva... a coskoro bude aj v nizsej strednej .... automobilky sa tu uz prisposobuju viac na benziny pripadne benzinove hybridy.... a za mna je to tak aj uplne ok

inak jesli se nepletu tak uz aj renault konci s dizlami do buducna a aj hyundai a kia... a tieto ich dizle co teraz maju v ponuke povedzme pre ceed ci povedzme megane su generacne posledne.....
11. 2. 2021 13:03
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Není zač ;-)
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 13:01
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
JO, ale ten stál za prd...Fabie 4 je lepší
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:59
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
no vidis...ja som vedel ze ak ma tu moznost tak je to realne... ved to pisem vyssie.... inak konecne normalna odpoved od normalneho cloveka dik Xylo :yes:
Avatar - WinDiesel
11. 2. 2021 12:57
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Omyl Klaudyjéééééééé
1755 Scal bylo prodáno v roce 2020 v dieselu.
60 jich bylo prodáno v roce 2021 v lednu.
Takže Scala má diesel pořád, nekňubo. :-!
11. 2. 2021 12:56
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
To je tou Prahou, tam je daleko víc příležitostí. Ozzy není první, kdo začal spolupracovat s redakcí auto.cz . Před ním už testoval i Švihák. Taky organizoval sraz a tam si taky s pár autama sjel. Když mě to ještě bavilo a nudil jsem se, tak jsem vyrazil po autosalonech a prolézal/projížděl auta. Hodně jsem si toho napůjčoval z půjčoven, když jsem makal venku.
Avatar - WinDiesel
11. 2. 2021 12:54
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Můj "starý" olítaný pekáč je 5 měsíců starý blbečku.
Vrať se na salaš wole.
Avatar - WinDiesel
11. 2. 2021 12:53
Volkswagen Polo - motory
Z webu Volkswagenu:
MOTORY pro POLO
Budete mít dvojí užitek
Benzínové TSI motory a naftové TDI motory jsou optimalizovány na vysoký kroutící moment při nízké spotřebě paliva a jízda s nimi vyvolá nadšení

Koukám že Polo má co Fabia nemá ...
Rapidu taky vzali diesel a potom ho rychle vraceli do Scaly ... no further comment
11. 2. 2021 12:49
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Zaspal si v minulosti, to bolo len krátky čas.
11. 2. 2021 12:49
Re: Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Ty tu smradlavou sracku chlastas stejne, jako ten tvuj starej olitanej pekac, ze jo?
Avatar - WinDiesel
11. 2. 2021 12:46
Nebude nafta, prodeje budou o 15% nižší.
Fabia je pro spoustu Čechů rodinným autem ale i služebním autem. Češi naftu chtějí.
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 12:45
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Já to tušil.
Edit: A v Priusu 2022 už jsi taky jistě jel.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:44
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
neries ho... ved vidis ze to nema zmysel.. neviem odkial prisiel a o co mu ide ... ale hned uz ho davam do hate listu nech mam od neho klud .. lebo o takyto sposob komunikacie fakt nestojim ....
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:43
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
no ja tiez pracujem... ved inak ked si vsimnes tak sam pisem ze ak ma tu moznost tak ok... ja napriklaad nemam tu moznost kazdy tyzden testovat nejake nove auto a to mam relativne flexibilnu pracovnu dobu... a inak ked len o to ide tak len s kolegom Romanom normalne diskutujeme .... nikto tu nikoho neparazituje ani neuraza ani nic podobne ... takze klidek ...
Avatar - Ozzman
11. 2. 2021 12:40
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Jo, jel, i v Oktávii 5 a Superbu 4 vadí ti to snad ?
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 12:36
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Ty musíš mít ubohý život, takový bych řekl parazitní.
Budeš asi veliký myslitel, protože když Ozzman píše celý den do diskuse tak je pracovitý a my dva co mu odpovídáme jsme paraziti. To dává smysl.
11. 2. 2021 12:35
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Na rozdiel od vás dvoch to bude pracovitý chalan. Podľa počtu príspevkov vidno, že vy dvaja presedíte na ACZ celé dni, takže evidentne robíte veľké lajno. A takíto dvaja paraziti sa idú do niekoho navážať. :no:
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 12:25
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
On za chvíli přijde a vysvětlí nám to :-)
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:24
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
aj ja mam auta rad ale fakt nemam tu moznost testovat kazdy vikend nejake nove bmw ci audinu alebo skodu... neviem jak to robi .... bud ma pracu ktora uzko suvisi s autami alebo ci to stiha po praci po vikendoch vo volnom case a skusa na predajnach kdejake predvadzacky alebo.. ja fakt neviem.. ale ani to neriesim ... ja som rad ked vyskusam nejake dva kusky rocne aspon staticky na predajni pripadne nieco ked mi kolega ukaze ked ma nejake nove auto ( naposledy som takto skusal kusok jednu vitaru asi pred mesiacom) ... ale inak fakt nemam sancu sediet a nie to este aj jazdit kazdy den v nejakom novom aute na trhu ... ale ako vravim... ak jeho praca suvisi s autami a ma tu moznost tak potom mi to pride aj realne...
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 12:15
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Třeba má opravdu rád auta a všude se vtírá. Když jsem byl dítě tak jsem se vtíral všude, kde měli počítač, protože mně počítače moc bavily.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:13
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
no ja si to vsimam uz dlhsie len som tu o tom nikdy nepisal... aj ked si vsimnes akonahle sa tu zjavi aj nejaky test... a je jedno ci ide o maly yaris alebo drahe X5.... tak vzdy uz s danym autom jazdil a ma tu z neho kopec skusenosti a ma aj pod kazdym testom kopec prispevkov ohladom jazdy a skusenosti s danym autom ... takze podla mna to bude proste nejaky tester ( mozno kludne aj od konkurencie ) ... len proste sa neprizna... ale chapem... a ani sa mu nedivim zase... je to nakoniec jeho vec...
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:06
Re: Scala?
pritom keby urobili z octavky aj hatch tak im netreba mat 2 rozne modely v jednom segmente suhlas... scala za mna je do buducna stejne ekonomicky nerentabilna a mrtva.. a este ked pride nejaky ten dalsi mensi cross na baze novej fabie tak o scalu uz nikto nezavadi... jedine firmy.... aj u nas scalu vidim relativne malo... skoro vobec... to este skor kamiq pripadne karoq kodiaq co sa skody tyka .... ale scala fakt akosi nic moc pritom som cakal ze bude pod kazdou lampou na parkovisku.. houby... to skor tam dnes vidis uz corollu pripadne clio ci vitaru sportage a pod....
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 12:05
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Na to narážím, že to ani nejde v normálním životě zaměstnaného člověka s rodinou stihnout. I kdyby mu ta auta vozili přímo domů. Já jsem pravděpodobně ve svých 50 letech neviděl tolik modelů aut ani v prospektu, natož naživo. Ale Ozzman je všechny zná ze sedadla řidiče, v nejhorším případě pak spolujezdce.
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 12:01
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
mna by zaujimalo co on pracovne robi... lebo aj ked sa pokrajam tak nemam tu moznost skusat a testovat kazdy tyzden nejake nove auto na trhu tak ako on ( a to mam pritom hodne flexibilnu pracovnu dobu ) .... lebo on zda sa uz sedel a jazdil vo vsetkych autach na trhu... kedy to vsetko stihol netusim ( ved mozno je to nejaky tester a novinar len sa neprizna ) ale zavidim mu to v dobrom ... to ano
11. 2. 2021 12:00
Scala?
K čemu vlastně bude model Scala, když nástupce Fabie bude ve všech parametrech větší? Navíc jak dorazí kombi, tak už to vůbec bude postrádat smysl. Je to vidět i na prodejích.
11. 2. 2021 11:40
Re: Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Je to z Tiskové zprávy:

https://login.mailguide.cz/…kova_zprava_.pdf
Avatar - 3_diamanty
11. 2. 2021 11:36
Re: Jedno vím určitě
za mna su scala alebo kamiq este maskou ok ale uz napriklad octavka je maskou nekukatelna suhlas... tam jej to proporcne vobec nesedi..... fabia ale bude uzsia mensia baculatejsia tak snad ta maska tu bude lepsie stvarnena ako ten splosteny nekukatelny face na octavke....

a zrejme tiez mozeme cakat zdrazenie fabie suhlas... co nove auto v poslednej dobre to uz neraz aj o par tisic eur drahsie jak predchodca ( vid napr mazda 3 civic jazz golf leon octavka a pod ) ... sila... a aj tu uz cakam aspon o tisic eur drahsi zaklad ako predchodca.. ved uvidime...
11. 2. 2021 11:25
Jedno vím určitě
Jedno vím určitě, bude dražší než současný model. Taky asi bude mít širokohubou masku, která se mi nelíbí na současné faceliftované Fabii III, nebo Octavii a Scale.
Avatar - Roman Horký
11. 2. 2021 11:10
Lákat na takové pitomě zamlžené obrázky
Opravdu se tak stydíte to auto ukázat? Tak asi máte proč. (mluvím ke Škodovce, nikoli k redakci)
Edit: Vsadím se, že Ozzman už v tom jel... ne tak ještě ne, ještě je na obědě