Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Škoda Fabia vykreslena podle aktuálních informací. K realitě nemá daleko!

V poodhalování nové Fabie jsme zase o kousek dál. Redakce Auto.cz se svezla maskovanými prototypy a dokonce viděla hotové auto. Na základě všech poznatků jsme zhotovili co možná nejpřesnější vizualizaci.
Zpět na článek
10. 3. 2021 23:21
Nová Fábia ????
Tak nevím o čem je tady řeč, co je tu nového ?????? Jo ten předražený krám na těk fotkách. Tak to mi nějak uniklo že je to nové a jiné
Avatar - JFK
10. 3. 2021 15:20
Re: O ničom
Ti se rodí v severním maďarsku, jak jsi sám názorně předvedl ve tvém ántré zde. Tak doufám, že sis už našel nějaké Auto.hu, když se ti tu na ACZ tak nelíbí.
Avatar - JFK
10. 3. 2021 12:02
Re: O ničom
To nevím, toaleťák teda asi používáte místo kapesníků u vás někde v rodné dědině v severním maďarsku, tady tuhle tvojí tradici neznáme.

Nem tudom, ezért valószínűleg zsebkendő helyett WC-t használ valahol az észak-magyarországi faluban, nem ismerjük itt a hagyományát.
Avatar - Blue Sun
10. 3. 2021 10:59
Re: Doufám,
To si pleteš se svým odrazem v zrcadle.
10. 3. 2021 09:52
Re: O ničom
Podľa toho, čo píše, tak obyčajný vypatlanec.
Avatar - idam.i
10. 3. 2021 09:15
Re: O ničom
Skús toaleťák ten ti lepšie pasuje.
Avatar - JFK
10. 3. 2021 07:28
Re: O ničom
Tak jo, jdu si teda pro kapesník :'-( :'-(

Příště, než tu začneš nějakou cizí řečí nevybíravě hodnotit uroveň ACZ, počítej s tím, že dostaneš adekvátní odpověd.

Viszontlátásra! ;-)
9. 3. 2021 23:31
Re: Evoluce
Obávám se, že nepříjde. Právě proto, aby Scala měla proti nové Fabii alespoň nějakou výraznou přednost... :-O
9. 3. 2021 23:29
Re: Evoluce
Romčo, máš u mě plusový bod! :-)
9. 3. 2021 23:27
Re: Doufám,
"Dravý Yaris." Tak tos mě rozesmál (pokud se tedy nebavíme o té nadupané čtyřkolce). Pro mě nový Yaris prostě a jen škaredý, a to z každého úhlu vnějšího pohledu.... :-)
9. 3. 2021 23:24
Re: Když nic jiného
"Mongolský národní vůz". Tos zabil! :-[] :-[] :-[] :-[] :-[] :yes:
Avatar - idam.i
9. 3. 2021 21:30
Re: O ničom
Robíš hanbu slušným ľuďom.Musíš v živote hodne trpieť.Je mi ťa ľúto.Teda trochu kecám. :no:
Avatar - Emel
9. 3. 2021 20:42
Re: Doufám,
Jo, to je povedená záležitost.
Avatar - Blue Sun
9. 3. 2021 19:13
Re: Doufám,
A ideálně masku z nové Mokky...
Avatar - Emel
9. 3. 2021 15:57
Re: Doufám,
Hyundaie vypadaj hezky v těch NLine.

Corsa má problém, že to auto vypadá tlustý, kola vypadaj malý... je to taková bublina, i v pěkný barvě:
https://autonaklik.cz/…t5-skladem-3.jpg
Nutně to potřebuje nějaký zajímavý kola a dvoubarevnej lak... a pak jo, pak je to paráda:
https://img.carismo.cz/…df0e7d886782.jpg
Avatar - JFK
9. 3. 2021 15:22
Re: O ničom
Chápu, nerozumíš, zkusím to tedy ve tvém druhém rodném jazyce: Menj baszni a felső, Magyar cigány. :*)
Avatar - Blue Sun
9. 3. 2021 15:06
Re: Doufám,
Mě spíš v designu naživo zklamaly nové Hyundaie (i20, facelift i30). Corsa mi přijde celkem OK, taková usedlejší varianta dvěstěosmičky. Jo, a co se mi taky dost rychle okoukalo, je C3. Nejdřív fajn, ale teď nějak... nezájem.
Avatar - Emel
9. 3. 2021 14:40
Re: Doufám,
Ok ok... mě holt z těch jiných přesvědčuje jen ta 208, třeba Corsa v reálu je fakt zklamání a proti ní by se klidně mohla dalších 7 let vyrábět Fa3.
9. 3. 2021 13:55
Re: O ničom
Popísal si to Dobre. Súhlas. :yes:
9. 3. 2021 13:54
Re: O ničom
Nová generácia aj mňa zauíma, ale takéto "malůvky" mi lezú krkom. ;-)
Avatar - Blue Sun
9. 3. 2021 13:18
Re: Doufám,
Tak zrovna Polo je designově opravdu přežité, Fiesta se mi nelíbila dlouhodobě. Cliu nová generace pomohla, i když je spíš faceliftového charakteru. Ale za tři, čtyři roky už ten styl může být taky okoukaný, přeci jen tu s námi bude deset let.
Fabia na mě působí nenápaditě už teď. Jestli se nová generace bude držet tohohle stylu, tak zcela zmizí. A naopak vyniknou jiní - dravý Yaris, divoká 208, Corsa, docela dynamická i20. Prostě si myslím, že to může spíš uškodit. Spíš doufám, že v celkovém pojetí ještě překvapí.
9. 3. 2021 12:24
Re: O ničom
Asi jo. Vždyť si vzpomeň jak ukazovali světlo, pak blatník, pak nevím co. Plus samozřejmě mnoho náhodných fotek testovacích aut. Tenhle přístup dává alespoň práci jakémusi grafikovi, který (asi) odvádí práci lépe než Tommy z Maďarska nebo Kutil Tim z USA. Že je to o ničem je jasné, ale okurková sezona se musí něčím vyplnit a retrotesty jsou jen pro víkend 8-s
Avatar - Emel
9. 3. 2021 12:23
Re: O ničom
Článek je omáčka k té malůvce od grafika, o tu tady jde... a malůvka vznikla na základě toho, že někdo viděl nezamaskovaný auto. Za mě v pořádku... událost měsíce to není, ale holt Fabia je aktuálně nejprodávanější auto u nás a její nová generace lidi zajímá.
9. 3. 2021 12:12
Re: O ničom
Ako sorry, máš pocit, že si sa dozvedel viac ako z tohto článku? https://www.auto.cz/…male-auto-138150 Ja nie. A tie výtvory takzvaného grafika už vôbec nejde brať v úvahu. Vždy sú to len viac alebo menej upravené fotky nejakého existujúceho auta, nič iné. Zbytočnosť bez výpovednej hodnoty.
Avatar - SKAY
9. 3. 2021 12:11
Re: Evoluce
Spíš ne ,ale třeba překvapí už to je dost velké auto. Jestli pak co zato budou chtít nebude kousiček větší Scala.
9. 3. 2021 12:10
Re: O ničom
Ešte šťastie, že takých švédov jak si ty tu veľa nie je. ;-) To by ešte klesla aj úroveň diskusií.
9. 3. 2021 12:08
Re: O ničom
O tom istom, ale máličko počkať a dostať relevantné informácie, nie polovičaté a odhadnuté. Všetko čo v tomto "článku" je, tu už bolo. Boja sa, aby nám Fabia nevypadla z pamäte?
Avatar - Emel
9. 3. 2021 11:45
Re: Doufám,
Designový pravěk, hm... podle mě v tom zkoušíš hledat nějaký kvalitativní posun, který tam ale všeobecně napříč značkama není. Když se podíváš na hlavní hráče (Clio, Polo, Fiesta), tak jejich poslední generace je designově spíš větší facelift... a nikdo to za zastaralý design nepovažuje.
Jediný svěží vítr ve třídě je 208, i ta Corsa naživo nutně potřebuje velký kola a dvoubarevný lakování, aby nevypadala úplně tuctově (bohužel, na fotkách se mi líbila).
Avatar - Emel
9. 3. 2021 11:16
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
Myslím, že po faceliftu už se na to vykašlali... což na druhou stranu znamená, že tam moc hezkých barev nezbylo.

Shr3k vzal tu exkluzivní červenou za 65...
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 10:43
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
I Opel má takhle drahé barvy? To jsem myslel ,že je jen u BMW :D Ale to je tedy pálka.
Avatar - JFK
9. 3. 2021 10:40
Re: Když nic jiného
Design mongolského národního vozu Prius s těmi výmluvami, že za to můžou údajně technologie nebo účel, samozřejmě není absolutně žádný argument, ale pouze smyšlený blábol. Majitel něčeho takového rozhodně nemá moc co poučovat ostatní o tuctových krabicích.
I hybrid dokáže mít design, který by vypadal zajímavěji, jako ta škodovka, která je od toho bezpohlavního designu priusu ideálního pro Ulanbátár, výrazně dál. :-!
Avatar - Blue Sun
9. 3. 2021 10:33
Re: Doufám,
Jasně, detaily a některé prvky asi sedí, ale celková silueta mi na proporce maskovaných fotek nesedí, zadní sloupek třeba taky moc ne. Tohle je pořád jen trojková Fabie s pár upravenými detaily, a to by byl fakt designový pravěk.
Avatar - JFK
9. 3. 2021 10:33
Re: O ničom
Děkujeme za názor "odborníka" :D :D

PS Když se ti nezdá úroveň ACZ, tak zůstaň na hornouherských webech o ovcích a sem nelez
Avatar - Emel
9. 3. 2021 10:29
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
Jo, však jsem taky pohrdnul nabídkou exkluzivních barev za 65 i individuálních za 165 a sáhl jen po speciální metalíze za 20 :-) . Opel umí kastovat zákazníky solidně :-) . Zajímavý je, že třeba v Německu je ta moje modrostříbrná mezi běžnejma metalízama a naopak ta tmavá modrá je tam dražší :-) .
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 10:24
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
25 tisíc stojí nejdražší lak třeba na Mustanga, jsem si tak BYkonfiguroval, takováhle cenovka za ty speciální laky mi příjde ještě přijatelná, 50-100 tisíc už je přehnané za barvu
Avatar - Emel
9. 3. 2021 10:15
Re: Doufám,
Já myslím, že to bude dost blízko realitě. Redaktoři auto viděli a grafik to podle jejich instrukcí namaloval. Auto bude trošku nižší a širší, se zachováním klasických designových prvků jako linka přes dveře, prolis na kapotě... maska lehce do nové Octavie. Ta maska teda myslím bude trošku jinak.
Avatar - Emel
9. 3. 2021 10:12
Re: O ničom
Ber to tak, že redaktoři už viděli Fabii bez maskování, ale fotku otisknout nemůžou (a asi ani žádnou nemají)... nicméně můžou po paměti instruovat grafika.
Avatar - Emel
9. 3. 2021 10:09
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
Tyjo, to mám pocit že to bývalo i levnější, resp. že za 22 bylo zvláštní lakování na Superba. Ale už je to taky nějakej pátek.
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:52
Re: Evoluce
Třeba ještě příjde, jako u Scaly.
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:51
Re: Když nic jiného
Na hnidopicha, Romča tady rozmáchne blábolem a pak se diví, že na to někdo reaguje a hádají se.. a na co si hraješ ty Wine?
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:50
Re: Když nic jiného
No a pak kdo tady nemá smysl pro humor :D Ale myslím, že jestli jsem tě tak rozhořčil, že už se sem chvíli nevrátíš, tak to dost zdejších diskutérů uvítá :D
Avatar - WinDiesel
9. 3. 2021 09:48
Re: Když nic jiného
Hele bačo vrať se na salaš a nesserr se tady do nás pepíků.
Avatar - WinDiesel
9. 3. 2021 09:47
Re: Když nic jiného
Abyses nespletl.
Škodovka své modely dlouhodobě předražuje a v některých regionech se jí to pořádně vymstilo.
AQ k tomu ty matloidní displeje, to je to pravé pro penzisty.
9. 3. 2021 09:46
Re: Evoluce
za par let budu dceri porizovat nejaky prtavy auticko, tohle by i mohl byt adept.
kdyby jo, tak kazdopadne manual a 1.5.
tedy konfigurace, ktera podle vseho nebude.
v ty dobe to bude jeste horsi ...
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 09:43
Re: Když nic jiného
Ach jo, ty jsi taky hrozný. Teď si tady budeme 100x tam a zpět dopisovat o tom, kdo začal a kdo ne? Laskavě se prosím podívej na začátek, kdo začal s útokem ad hominem? A nebo víš co, nepiš nic, podařilo se ti *** mě tak moc že se do této diskuse už nepodívám. Podobně to bylo s tvým myšlenkovým soudruhem Karlem. Taky jsem se sem 2 dny nepodíval jak mě otrávil.
A propos. stačilo by to už na BAN od redakce?
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:39
Re: Když nic jiného
Nechci být hnidopich, ale toto jak ty říkáš zbytečné vlákno si začal ty a né zrovna korektně, nicméně na BAN od redakce to snad ještě není Romčo ;).
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:34
Re: Evoluce
No prvokupec se nezajímá, takže nějaká repase DSG ho asi netrápí v případě Fabie, myslím, že kdyby byl za stejné peníze, tak by ho koupilo více lidí.
Avatar - SKAY
9. 3. 2021 09:28
Re: Evoluce
Bylo by zajímave kdyby manuál a automat byl za,, stejné peníze,, jak byto bylo. Moc lidi se nezajíma při koupi o servisní náklady.
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 09:19
Re: Když nic jiného
Vím, ale jak vidíš ačkoli jsem nezačal, tak se mě nikdo nezastal. Musím za sebe bojovat sám.
Tohle zbytečné vlákno bych také navrhoval smazat.
Avatar - KANKUNEN
9. 3. 2021 09:15
Re: Když nic jiného
Werich řekl, když se hádáš 3 minuty s blbem, tak se hádají už dva blbi. Prosím redakci, takové tu nechceme, smázněte mu účet.
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 09:08
Re: Evoluce
Vždyť nic proti manuálu. Koho baví kvedlat nechť kvedlá a prosím nehledat v tom posměšný tón.
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:06
Re: Evoluce
Za chvíli to tak bude, ale u Fabie s ním souhlasím, tady by na výběr být mohlo i když to asi moc lidí kupovat se silnym motorem nebude.
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 09:04
Re: Evoluce
Areseho manuál :-) :-) :-) To už zní jako Teslova cívka nebo Kaplanova turbína :-) :-) :-)
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 09:02
Re: Když nic jiného
Připadá ti normální přijít a začít někomu nadávat?
Avatar - Ozzman
9. 3. 2021 09:02
Evoluce
A ne revoluce. Fabie v každé generaci vypadala značně odlišně, ale toto mi spíš přijde jako větší facelift, nicméně to není zlé, naopak třetí generace vypadá dobře a toto ji jen pribrousi. Nikdy nebudu cílovka Fabie a ani dálniční dravec 1.0tsi co údajně nahání v kopcich na dálnici silnější auta i s rodinou na palubě mne nepřesvědčí :D Ale takto nakofigurovana i v teto barvě, za tou se otočím rád. Třeba přijde i nějaká zajímavější verze s Areseho manuálem, bylo by to fajn.
9. 3. 2021 09:01
Re: Když nic jiného
tatar je nadavka, ty chuj sprosty
9. 3. 2021 09:01
Re: O ničom
A o čem chceš psát na webu pro fanoušky aut? Často píšu o tom, že mimo ten blázinec venku prochází doprava osob technologickou změnou (nebo bude). Největší kolektivní pozorovanou změnou u stávajících automobilek je podezřele početné měnění log, jinak nic nového. Vedle nesmyslně neceněných elektroaut probleskují informace o dalším kroku, tedy zavádění prvků autonomního řízení. To co mi potvrzuje i tento nákres Fábie je, že se všechny automobilky snaží udělat svá stávající auta hezčí z venku, když už mají podivné motory a šmatlací ovládače. Tohle neplatí pro tak zvanou prémii, kteří už asi nejsou schopni nic hezčího (než to co dělali) nabídnout.
Avatar - KANKUNEN
9. 3. 2021 08:54
Re: Když nic jiného
Tuto vaši konverzaci bych napsal Teplý snopel.
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 08:53
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
Vždyť pistáciová fábka, to je ikonický vůz jistých menšin.
Bacha - ten blizzard pearl kód 070 je 3-složkový paint za 20 litrů navrch.
Avatar - SKAY
9. 3. 2021 08:52
Re: Jinak ta barva celkem dobrá
na rozdíl od japoncu umí škoda nabidnout ,,zvlaštní,,připlatkové barvy na fabku cca 22Tkc to stávalo a kolem 70 barev.... a i Pistaciovou :'-( :D
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 08:48
Re: Když nic jiného
Kdo tady začal o tatarech? Máš alzheimera nebo to máš už od narození?
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 08:47
Jinak ta barva celkem dobrá
ale už je to celkem nuda, neboť ji má skoro každý nový model každé automobilky. Hlasujte, mám si svoji P406 přemalovat raději takto nebo raději White Blizzard Pearl jako mám Prius?
9. 3. 2021 08:47
Re: Když nic jiného
co a ja? prejavujem snad chorobnu neznalost geografie tak ako ty? ci sa len hrajes na chuja?
Avatar - Blue Sun
9. 3. 2021 08:46
Doufám,
že v detailech a celkové siluetě takhle vypadat nebude (ani podle těch maskovaných fotek to úplně nesedí), protože v tom designu není oproti současnému žádný pokrok. A na tu současnou se opravdu už nedá koukat.
9. 3. 2021 08:37
Re: Když nic jiného
Co si mal z geografie ty pepik jebnuty
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 08:33
Re: Když nic jiného
Všeho dočasu. Ačkoli, the best in covid nation umí překvapit.
9. 3. 2021 08:26
Re: Když nic jiného
To je Fabia a ne Fabie, ty tatar
9. 3. 2021 08:20
Re: Když nic jiného
Prius vypada otresne, takze mozna je dobre, ze nova fabka je nuda. 🙂 Jinak souhlas, vypada opravdu tzv. onicem. Ale u skodovkdy je to tak nejak jedno, stejne se to bude prodavat klasicky vyborne.
Avatar - Roman Horký
9. 3. 2021 08:09
Když nic jiného
tak Fábie měla vždy takový nezaměnitelný designový tón. Ten nyní zmizel a máme zde obyčejnou tuctovou krabici v současném stylu Das Skouda. To je jen postřeh, je mi to úplně u pr...le. V životě by mě nenapadlo to chtít. Ledaže by to vypadalo jako Prius, jezdilo jako Prius a mělo to pohon jako Prius :-) Ta poslední věta je pro můj fanklub, abych si připoměl jak jsem hloupý, tupý a aby minusy přibývaly.
9. 3. 2021 08:08
O ničom
Zas jeden "článok" uvarený z vody. Aj tak viete prd ako všetci. Na čo je to dobré? Len bezducho zapĺňať webový priestor a odfajknúť si splnený plán? Tlačíte tým beztak nevysokú úroveň ACZ ešte nižšie.