Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nesháníte neobvyklý obytňák? Na prodej je třeba tahle bývalá armádní Tatra 805

Jestli zrovna hledáte kompaktní stylový obytný automobil, který si poradí i s těžkým terénem, možná pro vás máme tip.
Zpět na článek
6. 4. 2021 15:51
Neaktuální
Toto vozidlo bylo opakovaně inzerovano na bazosi.cz a je to více jak týden co už je pryč. AUTO jako takové super, ale napsat článek, který je vlastně přepisem inzerátu a to ještě neaktuální mi nedává smysl.
5. 4. 2021 22:58
Re: Já bych to nechtěl
Tak to ste to auto museli mať vo veľmi divnom stave, že nedokázalo zacúvať do kopca.
5. 4. 2021 22:57
Re: Staré autá
Hej. len by to musel do rúk dostať nejaký milovník Tatier a nie somrák, čo by v tom iba prespával.
5. 4. 2021 22:12
Já bych to nechtěl
Mám na tohle auto vzpomínky z vojny (spoj. rota). To auto vůbec nejede. A když couvalo do garáže do mírného nájezdu, muselo se potlačit véjtřaskou, aby tam vůbec vyjelo. Tohle auto už nepatřilo na silnici ani v osmdesátých letech.
Avatar - palix
5. 4. 2021 22:01
Re: Staré autá
V podstate ak to nie je veľmi "upravené", tak do pôvodného stavu sa to dá prerobiť vždy.
5. 4. 2021 21:27
Re: Staré autá
Auto na bežné použitie to nie je, leda tak na nostalgické zrazy. Ako veterán by to malo cenu s pôvodným obsahom nástavby.
Avatar - palix
5. 4. 2021 20:07
Staré autá
Tak staré auto vyžaduje špeciálnu údržbu (mazanie...). Nie som si celkom istý, či by sme dnes boli ochotní s tým jazdiť... Dnes nám vadia aj menšie maličkosti :-!