Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SEMA 2007: Představení další generace Toyoty Matrix

Na výstavě SEMA v Las Vegas, USA je k vidění spoustu zajímavých novinek, žel většinou se jedná o modifikace či verze určené pouze pro americký trh. Jednou z nich je také velkoprostorová Corolla – Toyota Matrix.
Zpět na článek
2. 11. 2007 15:12
Proc je asi....
...ten rozvor o jeden centimetr kratsi nez u Aurisu,kdyz mistni spicci by potrebovali takovych 50cm navic??? -----------Aha,uz to mam-je to jen pro dva a praci prasek 8-s
2. 11. 2007 15:12
Proc je asi....
...ten rozvor o jeden centimetr kratsi nez u Aurisu,kdyz mistni spicci by potrebovali takovych 50cm navic??? -----------Aha,uz to mam-je to jen pro dva a praci prasek
neregistrovaný "Marulinek"
2. 11. 2007 12:58
toyota
tak tuhle krásku už jsem viděl o prázdninách ve Zlíně ale teď poprve vidím o nějaký článek... no supr, mě se i celkem líbí... ;-)
neregistrovaný "Coulin"
2. 11. 2007 11:32
Re: STRATEGIE TOYOTY
jo to máš pravdu,třeba Pl nebo Hu a hlavně severské státy... Jenže místní borci viděj nejdál do Germánie :no:
2. 11. 2007 09:38
Re: STRATEGIE TOYOTY
V nekterych zemich evropy TOYOTA je prodejni jednickou. I v ruznych segmentech TOYOTA jasne vede. Porovnej prodeje COROLY VERSO a napr. TOURANA. Evropa neni pro TOYOTU tolik zajimava jako napr. severoamericky trh.
neregistrovaný "Coulin"
2. 11. 2007 09:14
Re: STRATEGIE TOYOTY
>:D to máš pravdu VW umí PR,ale auta má na Pr..d. Jo kdyby tady Ti uctívači vlka jen tušili co vše Toyota ve světě dělá... Taky mne mrzí,že se spousta modelů nedováží do Evropy ,nemluvě o našem kousku země :'-( . Myslím si ,že Toyota teď valila počty a trochu zapoměla na srdcaře... Snad se to vylepší a znovu se objeví nástupce MR2, Celicy ,Supry a ještě by se měla vy... na F1 a jít znovu do Rally. :-!
neregistrovaný "PREMDA"
2. 11. 2007 08:40
STRATEGIE TOYOTY
Divim se strategii nejlepsi automobilky sveta. S takovym zazemim, portfoliem a know-how by se z Toyoty stal evropsky leader ze dne na den. Mohli by se jit ucit do VW jak se dela PR.
neregistrovaný "milovnik japoncu"
2. 11. 2007 08:13
super!
:yes: :yes: :yes: