Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: VW představuje modernizované Polo. Opět má blíž Golfu a zatím sází na tříválce

Modernizované VW Polo se v lecčems podobá většímu Golfu. Do prodeje zatím vstoupí výhradně s tříválci.
Zpět na článek
2. 5. 2021 09:00
Re: Co by měl facelift přinést...?
Takový bílý (neměděný) přípravek a jde to pak dolů hladce. To bude Indulona! :-!
Avatar - miromen
22. 4. 2021 15:00
Re: Marnost
Špatneho snad ani nic. Jen prostě šeď, nenapaditost a zastaralost.
Avatar - white label
22. 4. 2021 12:32
Re: Marnost
Co je na současném designu Tiguanu a Pola tak špatné?
Zajímavé, že u Fordu jsi naopak zcela nekritický...
Avatar - iudex
22. 4. 2021 11:48
Re: Co by měl facelift přinést...?
Súhlas, dizajnovo žiaden posun, v lepšom prípade stagnovanie na mieste. Plus klasický prechod na dotykové ovládanie, čo je fail naprieč portfóliom. :no:
Avatar - Mokrous
22. 4. 2021 10:14
Re: Za mě dobrý...
Na design to ale nejezdí, takže to je pro mne podružné a ostatně to už bude záležet jen na vkusu soudružek, případně soudruhů. Podle mě je to povedenější jak Golf. Passat je OK, ale drahej jako prase, Golf taky moc lacinej není a navíc ho totálně zmrzačili a Polo se konečně zase tváří jako normální, byť naprosto moderní auto.
Avatar - miromen
22. 4. 2021 10:13
Marnost
Už jsem to psal, že na jednu stranu je tu od VW opravdu povedeny a designově zajimavy Arteon a na stranu druhou marnost jako Tiguan nebo pravě tohle Polo, ktere již v době přichudu vypadali nezajimavě a zastarale. Přesně v duchu "naročnehe" evropskeho zakaznika.
22. 4. 2021 09:59
Re: Za mě dobrý...
Až na ten (pofaceliftový) design souhlas.
22. 4. 2021 09:57
Re: Jednooký mezi slepými králem
Přesně! :-) :yes:
Jinak ten facelift přídě a zádě se jim vůbec nepovedl, jasný krok k horšímu! :-( :no:
Avatar - Ronault.
22. 4. 2021 06:31
Re: Co by měl facelift přinést...?
Letní z výroby taky nepoznala sníh.
Mégane taky neměl zimní kola z výroby, přezouval jsem sám, a nepřirezla...ten přípravek tam už byl.
Stejně tak jsme přezouvali otcovu Fabku poprvé taky sami, taky originální zimní litaky, nikdy nic nedáváme a kola vždy v pohodě... stejně tak ix20...
Ještě upřesním, že přední byla jen lehce chytnuta, zadní byl docela velký problém.
Avatar - white label
22. 4. 2021 01:44
Re: Co by měl facelift přinést...?
Ale ta zimní kola přece nebyla z výroby, a ty letní (z výroby) ti "nepřirezly"...
Mně tam v pneuservisu při výměně dávají takový bílý (neměděný) přípravek a jde to pak dolů hladce. :-)
22. 4. 2021 00:02
Re: nedá mi to
To sa ti snívalo... Alebo sa ti vracajú spomienky na časy minulé?
22. 4. 2021 00:00
Re: Co by měl facelift přinést...?
Mám pocit, že posledné dni toto počujem a vidím všade. Po zime dá maník dole skrutky a koleso nie a nie zhodiť dole. Tak tak tam dá jednu skrutku tak na dva závity späť a trénuje kopačky do kolesa aby zmúdrelo. Aký to krásny motoristický obrázok jarných dní...
Avatar - Mokrous
21. 4. 2021 22:53
Za mě dobrý...
Ideální auto do města pro ženskou. Design fajn, prostor akorát, motory stačí, zůstalo přehledné ovládání a rozumná ergonomie i oddělená klima. Mimochodem ovládání digitální klimatizace v Passatu/Arteonu funguje naprosto parádně a vůbec neobtěžuje. K tomu přibyly technologie z nejvyšších pater VW. Budu zvědav na reálné ceny. Toho jedinýho se u VW bojím...
Avatar - Ronault.
21. 4. 2021 22:37
Co by měl facelift přinést...?
Tak nevím, designově tomu moc nepomohli, ba naopak a to dotykové ovládání klimatizace je taky faul.

Co bych však po této zimě VW doporučil s faceliftem udělat, je ošetřit styčné plochy kol tak, aby se po první zimě daly sundat kola a nepřirezly jak u nějaké dvacet let staré herky... :D
Avatar - twistedTSD
21. 4. 2021 22:27
Re: nedá mi to
Polo má jeden z nejlépe řešených interiérů.
21. 4. 2021 20:17
nedá mi to
musím to napsat. Tyhle unifikovaný interiéry od téhle značky už mi lezou krkem.
Avatar - rohYpnol
21. 4. 2021 19:31
Jednooký mezi slepými králem
Ne že by se mi FL Pola dvakrát líbil. Ale v současném směru výrobního programu VW je to podle mě výhra. Ve výsledku lepší než Golf.

1) Zůstal panel klimatroniku
2) Zůstaly tlačítka na volantu
3) Zůstala ruční brzda

Design naživo nebude taková hrůza jak se z ofic. foto zdá... Zopakuji to co u FL Ibizy a co evidentně přijde i s novou Fabií - mohlo to dopadnout výrazně hůř. Což je vlastně nejlepší zprávou ve výrobním programu VW :D :-!
21. 4. 2021 18:54
KUPA STŘÍBŘENKY...
:-O JAKO VÁŽNĚ TA PARODIE NA VÝFUKY??? CO JAKO TY ZASLEPENÉ KONCOVKY VÝFUKU MYSLÍ VÁŽNĚ??? :D :D :D
21. 4. 2021 18:36
Re: 2009 vs 2021
Ako sa to hovorí? Dobré netreba meniť. :*)