Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Testovali jsme jediný funkční prototyp CFMoto 800MT: Senzace na obzoru!

Příští rok přijde na trh parádní cestovní enduro CFMoto 800MT. Čínská značka jej před pár týdny v tichosti představila domácímu publiku a na internet začaly prosakovat první informace. Svět motorů už ho ale osedlal! Jako první redakce na světě jsme vyzkoušeli jediný funkční prototyp plně vybavené verze.
Zpět na článek
12. 9. 2021 21:36
Pěkný stroj
Tak osmistovka vypadá parádně a cena bude jistě lákavá. S kvalitou nemám obavu, Čína je v mnoha ohledech na míle před Evropou a umí si kvalitu ohlídat. Jen jediná věc mě napadá...... jak to bude s díly za 10, 15 let ? Budou bez problémů k dispozici tak jako u většiny zavedených výrobců?
7. 7. 2021 13:13
23,5 bar
Tak já to vidím tak, že se těším na motorku, která jezdí na pneu s tlakem 23,5 bar... Prostě to nejde odolat...

Tady je vidět, co je Číňan zač... Prostě jen bezmyšlenkovitě kopíruje, až doslova otrocky to, co mu někdo předhodí... A je úplně jedno co za firmu to je a v jakém JV zrovna je...

Tak hodně štěstí všem budoucím majitelům s tímto Číňanem...

A jestli Číňana za 230 s kuframa a nebo Yamahu (Hondu...) za 290 bez kufrů.... Já mám jasno...
;-)
Avatar - CHerokee
13. 6. 2021 23:32
Přehnané
CF moto ještě pořádnou motorku nepostavilo, tak nevím, z čeho to nadšení. Na fotkách vypadají jejich stroje dobře, zblízka už je to cítit rozpočtovkou, kopírováním a šetřením. I takových je třeba... a aspoň najde uplatnění výběhová technika KTM.
13. 6. 2021 20:32
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Evoluci tohoto zázraku mám v jednom motocyklu. KTM se trápí s emisními limity, takže když motocykl vytahnu z garáže, nastartuju ho - a on zdechne. A tak to udělá na požádáni třeba ještě pětkrát. V KTM řekli - to není vada, to je vlastnost :-) :-) :-) k tomu utrapeny zvuk a nepříliš zábavný projev. Ale kluci rikali, ze když KTM tak určitě motor super…
13. 6. 2021 19:59
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Zaspal jsi minimálně 10 let, Čína dnes umí vlastní velmi kvalitní výrobky, nicmene na za desetinovou cenu. Za tu se sem tahají jen šmejdy z garáže, na kterých mají jiní šmejdi 300% přirážky.
Avatar - pradeda777
13. 6. 2021 14:09
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Američané nepotřebují nikoho vydírat voe, těm všichni lezou do řiti......i ten náš imigrant premiér voe.... :-[]
Avatar - TheBill
13. 6. 2021 13:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 6. 2021 13:34
Re: Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Klasika, klauni jsou vsude
13. 6. 2021 12:52
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
.to může napsat jen někdo, kdo o tom nic neví. Prázdná makovice!
Avatar - Oscar_Romero
13. 6. 2021 09:25
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Ve vydírání jsou nejlepší Američané s velkým odstupem od druhého v pořadí ať už je to kdokoliv.
Avatar - pradeda777
13. 6. 2021 09:14
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Čínská propaganda! Číňané jsou dobří tak akorát v technické špionáži, vydírání a kopírování. A to už hodně dlouho... :-[] :-[] :-[]
13. 6. 2021 01:21
Re: Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
Tahle motorka není Čína, základ je KTM. Podobně jako ty jejich menší - to jsou přesné kopie Kawasaki ER6 (rám a motor) až na design plastů. A mimochodem, Čína brzo i vývojem předjede klasické výrobce, už dnes přihlašuje světově nejvíc patentů. Výhoda Číny je kompletní dodavatelský řetězec - od těžby nerostů přes výrobu komponentů, komplet výrobku po export. Díky tomu jim nemůžou jiní cenově konkurovat. Taky jsou dnes světově nejlepší v prototypování - mají velmi rychlý vývoj a velmi rychle dostanou na trh finální výrobek. Znám firmu z ČR vyrábějící speciální pomůcky - právě kvůli řádově rychlejšímu prototypování přesídlili i s našimi zaměstnanci do Číny, tady by jim ujel vlak.
Avatar - Barry Lyndon
12. 6. 2021 22:29
Hmm, oslavná óda na čínskou mrdku,
aneb jak být za pítchuse (to ještě zlatý Tydýt)
Avatar - kari.laz
12. 6. 2021 19:40
FC moto
Má tuhle motorku jsem hodně zvědavý. Motor KTM, modely CF Moto rozhodně nejsou špatné a jsou za hodně lidové ceny. Pokud opravdu bude cena nízko, myslím, že tuhle motorku budeme potkávat na silnici hodně často.
Avatar - pradeda777
12. 6. 2021 17:41
Čína
Píšete...."Každopádně to bude s Číňany ještě zajímavé"…..jak kdyby to s Covidem už nebylo.... :-[]