Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: I ze Simsonu se dá udělat parádní café racer. Jak se vám líbí tento kousek?

Malé motorky značky Simson jsou často vůbec prvním motocyklem, na který se mnozí současní motorkáři posadili.
Zpět na článek
Avatar - lamal
3. 6. 2021 13:26
iste
ked mas k nicomu 30 tisic tak ich mozes nasolit aj do babetty a urobit z toho automaticcafécityrejser... takychto prestavieb su mraky, je to hlavne o tom byt ochotny do toho natlacit vela penazi ... niektore su isto vydarene
3. 6. 2021 12:57
Café racer Simson
Krásná práce, obdivuji každou motorku, která prošla šikovnýma rukama. V tomto případě je rozhodně možné mluviti o velmi hezkém a navíc technicky nápaditém kousku. Díky za článek i obrázky. S. Horák
3. 6. 2021 12:32
Re: Motor a převodovka....
Hmm, video jsem si nepustil....
3. 6. 2021 07:40
Re: Motor a převodovka....
o tříkvaltu ve videu mluví čas cca 1:50, ale pointa tohodle řešení mi taky uniká
3. 6. 2021 06:36
Re: Nepochopil
Mně to připadá spíše jako přestavba na podivný chopper ....
2. 6. 2021 22:13
Motor a převodovka....
...je u sifónů jeden celek a bývaly to čtyřkvalty. Nevím, marně hledám výhodu předělání na tříkvalt. Aby to nakonec zase nebyl nějaký úlet umělé inteligence - ztraceno v překladu....
2. 6. 2021 21:36
Smysl ?
Skládat tohle je asi lepší než prochlastat každý večer v hospodě, ale jiný smysl v tom nevidím. Video jsem jen prolít tak ani nevím jestli s tím jde vůbec legálně jezdit. Nevidím SPZ a není jasné co na takovou překopávku řekne TUV
Avatar - speedfred
2. 6. 2021 21:31
Nepochopil
som nejako myšlienku “café racer” ako štýlu ale keď sa to niekomu páči a chce to tak nech sa páči.
Avatar - kari.laz
2. 6. 2021 21:13
Pěkné
Je to hodně zajímavá stavba, ale sedět bych na tom nechtěl