Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tatra se vrací na Slovensko. Bude tam vyrábět armádní speciály

Nově zřízená Tatra Defence Slovakia bude působit v Trenčíně, v prostorách ministerstva obrany, kde historicky sídlil státní vojensko-opravárenský závod.
Zpět na článek
12. 7. 2021 17:23
Re: Konecne
Však hej, muklov budú potrebovať.
Avatar - wakantanka
12. 7. 2021 14:42
Re: Realna cinnost
No ale účel to splnilo, auto sa "narodilo" na Slovensku. Rovnako tak som svojho času čumel, ako vo VW v Košiciach rozoberali hotové autá a ládovali to do kontajnerov. A bolo mi povedané, že to ide ako náhradné diely do Ruska, kde sa to poskladá a "narodia" sa Škody, Seaty, VW , Audiny a tuším aj nejaké to Bentley. :-)
Avatar - pratel
12. 7. 2021 12:26
Re: Realna cinnost
no a nas mily Igorko sa napakoval na antigenovych testoch..... prast jak uhod
12. 7. 2021 09:14
Re: Realna cinnost
Bude to podobne ako kedysi s obrnenymi Tatrapan-mi: Podvozky Tatra sa posielali ciastocne rozobrate, a na Slovensku to v Majskeho Sipoxe znovu poskladali. Sam som bol pri vyvoji toho auta a videl som ze do Banoviec to chodilo tusim v piatich celkoch. Nemali tam na to ziadnu linku, par robosov to skladalo prakticky "na kolene". Bol to skratka len taky o*eb, aby sa nabalili "ti spravni" ludia...
11. 7. 2021 16:44
Re: Realna cinnost
Tí sa pakovali na vsetkych nakupoch pre hasicov, nielen na tatrovkach.
11. 7. 2021 16:24
Re: Realna cinnost
Však Kaliňák a Fico sa fest napakovali na hasičských tatrovkách. Tie na Slovensko chodili v kolónach!!
11. 7. 2021 16:22
Re: Realna cinnost
Kontrakty sú vopred už v šuflíku a teraz sa hrajú, že firma zo Slovenska! A určite si aj vynútili finančné úľavy! :no:
11. 7. 2021 13:43
Realna cinnost
To by ma zaujimalo, co tam budu realne robit, pretoze investicia 3 mil eur v oblasti automotive je jak ked naplujes. Inak v trencine ma svoju zbrojarsku firmu aj Kalinak, tak snad nesadli na lep jemu. To by mi Tatry bolo celkom luto.