Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes třídy C All-Terrain dorazí jako alternativa k SUV. Takto může vypadat

Céčkový šíp se brzy dočká zvýšené oplastované verze s velkým kufrem. Vykreslili jsme jeho pravděpodobnou podobu podle špionážních fotek.
Zpět na článek
4. 8. 2021 21:29
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
jeste volva u svych CC drží pres 20cm. ja mam veterana xc70 a prejedu vic, jak vetsina navonenych suvecek
4. 8. 2021 21:27
Re: Co to je za design?
moc náročný, hlavne ze sviti... je to clanek o premiovym aute. ono vlastne staci, kdxz auto nejak jezdi, ne... takhle se asi mercedes nevybírá
4. 8. 2021 20:36
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Jako Subaru je fakt situace, kdyby tam dali motor a prevodovku, byla by to uplne paradni auta!!!
4. 8. 2021 20:34
Re: Co to je za design?
Moje rec. V Ecku mam vestavenou troubu a jsem happy :-!
Avatar - xxc
4. 8. 2021 17:01
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Na ruské a ukrajinské cesty tak akurát, pre Európu to aj tak nemajú v elektrike :-)
4. 8. 2021 12:31
Re: Co to je za design?
A u Tesly ti stejně umístěný display nevadí?já bych bral tu obrazovku ještě posuvnou ať nemusím sundavat loket z loketní opěrky když je veškeré ovládání dotykem prstu.
Avatar - Ozzman
4. 8. 2021 11:40
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Jojo, kdyz jsem jezdil starym Cliem, tak jsem prejizdel obrubniky jedna basen, kde ostatni Oktavky skrtaly .
Avatar - KANKUNEN
4. 8. 2021 11:21
Re: Co to je za design?
Že to zvládli u Audi a i ten korejský Tucson to tam nemá vbasleno, ale zakomponováno.
Avatar - kari.laz
4. 8. 2021 10:50
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Bohužel na to je dobré Subaru, které by zase muselo mít ale pohonný řetězec z konkurence, protože s tím co má je to zabité. Respektive nenáročným klidným řidičům to stačit bude, ale těm co chtějí alespoň "průměrnou" dynamiku, mají u Subaru smůlu.
4. 8. 2021 10:29
Re: Co to je za design?
Spíš nechápeš ty.Se podívej na obrázek jak ta přístrojovka vypadá:za 1 bys na display nedosáhl a nebyli by výdechy ventilace kde jsou.Nastesti ve vývoji nejsi ty-to by u MB houby prodali.Duležitá je i funkčnost
4. 8. 2021 10:10
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Však o tom, že crossovery a SUV vrací světlou výšku aut na normální úroveň běžnou před lety jsme tu psali x-krát.
Avatar - KANKUNEN
4. 8. 2021 09:29
Re: Co to je za design?
Dobře, nechceš chápat. Doma kuchyň máš? A co vypadá líp, vestavná trouba nebo volně stojící? Umístění stejné.
Avatar - 3_diamanty
4. 8. 2021 09:14
Re: po prifouknuti 156mm svetle vysky
Suhlas ... megarazvor.... a prejazdovy uhol na urovni sportiaka... tento chromy medved v terene dostane nalozene aj od ignisu...
4. 8. 2021 09:04
Re: Co to je za design?
Aby na tablet dosáhli i menší s kratšíma rukama a Sko to má stejný a prý je to perfektní.Na světla jsi moc náročný-hlavně že svítí a MB mívá přední top.
Avatar - 3_diamanty
4. 8. 2021 09:01
Re: Co to je za design?
Jediny pekny medved je za mna dnes Gecko.... uplne najhorsie su od medveda tie kdejake el paskvily ktore uz zacina v poslednej dobe vyrabat...
4. 8. 2021 08:38
po prifouknuti 156mm svetle vysky
alespon podle tohoto clanku:
https://www.garaz.cz/…terrain-21006583
to do terenu moc nevypada, navic kdyz to ma rozvor skoro 3 metry
cca takovouhle svetlou vysku mely jeste nedavno normalni auta.

kdyz potrebujes denne projet spatnou cestu, a nechces SUV, tak moc voleb nemas.
trend snizovani svetlych vysek u pseudoterenich aut je videt i u oct.
scout 2 mel 180mm, scout 3 mel 171mm a soucasny scout 4 jen 167mm.
s tim neprojedes ani horsi polnacku, o nejakym terenu nemuze byt ani rec.
pritom obycejna ctyrkolova O2 mela 163mm.
Avatar - KANKUNEN
4. 8. 2021 08:36
Co to je za design?
Světla přední i zadní jsou jakési obloukoidy. Proč nemá Mercedes zadní světla 3d odlišující se od ostatních. A proč ty tablety jsou jakési dobaslené a nejsou součástí palubky.