Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nesháníte rychlou rodinnou dodávku? Tenhle Multivan má motor z Porsche 911 Turbo. A je k mání

Volkswagen Multivan je docela oblíbené velké rodinné auto. Jestli se líbí i vám, ale od vozu chcete mnohem víc než "jen" všestrannost, pak by vás mohl zajímat tento bílý exemplář.
Zpět na článek
28. 10. 2021 09:15
Re: bazar.auto .cz?
Raz za čas skoro každý deň... ;-) Fabia. Honda, teraz toto... V jednom kuse nejaká inzercia a skoro vždy úplný nezmysel. Nechceš Bugatti? Prihoď indickú Škoda Slavia a charakteristika webu je hotová. Občas svojim článkom pozdvihne úroveň Aleš Dragoun, ale čo zbytok? Jedna lastovička leto nerobí. Pamätám tu iné časy, kamoš. Najlepšia jazda na webe už dávno neplatí. Naopak, ACZ už okupuje spolu s Autofórom tie najspodnejšie priečky.
28. 10. 2021 08:12
Co tam po porsche. Je verzia aj s VR6 a ma 700ps 😃
Viac sa mi lubi aj vyzorovo ten Transporter z Passatackym motorom 3.6VR6 FSI ale s bi-turbom :D ktory tam swaplo HGP. Tlaci 700ps a motor stále VW. Co tam po porsche 😂
Avatar - speedfred
28. 10. 2021 08:01
Re: bazar.auto .cz?
…ale prečo nie? Inzertné www už moc neprechádzam a toto je fakt zaujímavé dielo a vcelku aj delo. Konečne niekto spravil poriadne rodinné auto. :yes:
Raz za čas keď tu dajú takýto inzerát tak s tým nemám problém.
Avatar - VDC
28. 10. 2021 02:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Pepa006
27. 10. 2021 22:29
vpredu
mňa by zaujímalo, čo má pod prednou kapotou... 🤔
27. 10. 2021 21:11
bazar.auto .cz?
Zdá sa, že pán Zajac to s tými kšeftami s nemeckými bazármi myslí vážne. Tak čo, nikto nechce športiaka VW Multivan? Hádam sa niekto nájde, aby nezostal v štichu...