Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: V této Škodě Superb přežijete atentát. Řídili jsme neprůstřelný kombík z Británie

Takto upravený Superb s balistickou ochranou je v Česku jediný, navíc jen na pár desítek hodin. Pokud ale cílové skupiny osloví, brzy jich může po našich cestách jezdit několik. Pozvání ke speciálnímu svezení nešlo odmítnout.
Zpět na článek
6. 12. 2021 15:56
Re: Ideál je ...
tak znovu, zaznělo tady, že se slušný člověk nemusí bát o svůj život, že musíš udělat něco špatného, aby to tak bylo
viz Kuciak, Politkovská a další...
nastartovali? no nejlepší je, že se budeš ohánět tím, jak svědci elonovi a spol. ale sám bez těch konfrontací nemůžeš být...
Avatar - Barrichello
6. 12. 2021 14:59
Re: Ideál je ...
byla to debata o prodejích VW, tak sem tam uvedl, že Tesla taky řádně šlape, stále nemůže porazit fosilní americké duo Dodge/RAM (dřív jedna zančka Dodge) .

Že ste nastartovali jak dobře seřízená motorka na první našlápnutí je vás problém :)

Ale Putin má s pancéřovanou škodovkou asi tolik společnýho, jako Prezdident Papuy-Nové Guiney s invazí Japonska do Mongolska :-) :-) :-)
Avatar - VDC
6. 12. 2021 14:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 12. 2021 14:46
Re: Ideál je ...
Jak do debaty o Aertonu zatáhnout Teslu :yes:
Že se rusky režim se svými odpůrci moc nemaže je veřejně známo. To jen k tomu, že musíš udělat něco špatného, aby ses musel bát o svůj život.
A takhle mi to přijde jako daleko příhodnější, než řešit prodeje Tesly pod Aertonem…
Ale rusofila asi nepřesvědčím
Avatar - Barrichello
6. 12. 2021 14:29
Re: Ideál je ...
jak do debaty o předražený plečce z boleslavi zatáhnout Putina :-O :-O :-O :-O :-) :-) :-)
Avatar - Barrichello
6. 12. 2021 14:17
Re: Ideál je ...
VW a škoda těžce nešlapou no, VW tady v listopadu proazil nejen Hyudai ale i Kia a Toyota :-) :-) :-)
Avatar - Barry Lyndon
6. 12. 2021 13:44
To u české státní správy neuspěje
Tady bych to viděl spíš na něco z tria MB S, BMW 7 nebo Audi A8 a aby se dané vozidlo nenápadně ztratilo v koloně vozidel, tak se holt nakoupí více MB S, BMW 7 nebo Audi A8. Vše v "plné palbě" samozřejmě. Z krize se proinvestujeme, naše dluhové zdroje jsou nekonečné...
6. 12. 2021 13:14
Re: Ideál je ...
Jj. Pokud vesničku terorizují sršně mandarínské, tak je naivní řešení, aby starosta obce, ještě k tomu v plavkách, vzal klacek, zašťoural do jejich hnízda a sdělil jim : "Prosím odleťte z naší obce, nechceme vás tady."
Avatar - Emel
6. 12. 2021 12:58
Re: Ideál je ...
S tím moc nesouhlasím. Ono je horší *** jednoho potentáta než "polovinu lidstva". Tohle může být přesně auto na převoz klíčových svědků proti mafii apod.
A jasně - pragmaticky je lepší se do tý situace nedostat, určitě se líp žije bez toho. Ale někdy je zase potřeba udělat správnou věc, ne?
6. 12. 2021 12:43
Re: Ideál je ...
takoví ruští novináři píšící proti Putinovi jsou typický příklad člověka, co udělal něco "blbě"
6. 12. 2021 12:05
Re: Ideál je ...
někdy záleží, kdo koho nas.ere ... třeba o takovým Giovanni Falcone se nedá říct, že dělal něco blbě
Avatar - Emel
6. 12. 2021 10:39
Re: Tmavy ram okolo okna
Oni schválně vybrali Škodovku, protože ta má zvláštní schopnost zatemnění mysli pozorovatele... někteří tu nepoznají Superb od Octavie nebo Kamiq od Kodiaqa... a ty na ně s černým rámem :-)
Avatar - Emel
6. 12. 2021 10:37
Galerie
Galerie je docela zajímavá... to auto, co je na první fotce stříbrný, je tam pak znovu se stejnou SPZ CZI8 TUF, ale v jiný barvě (nebo dokonce dvou barvách?)... opět s halogenama a stejnejma kolama.
Avatar - Mikesus
6. 12. 2021 10:34
Re: Tmavy ram okolo okna
Myslím si, ze to je z důvodu panceroveho skla. Viděl jsem to u hodně pancerovanych aut už.
6. 12. 2021 10:33
Re: Ideál je ...
Koukám, že chlebodárce při pondělku celkem jede, hned 3 placené článečky o škůdkách... Ano, Škoda Super Bé vám dozajista zachrání život, už jen tím posezením na skvělých sedačkách pečuje o Vaši páteř. A pokud by byla ještě na baterky, tak budet zároveň pečovat i o životní prostředí. No tak tohle je nabídka, která se prostě neodmítá!
Avatar - JirkaVejrazka
6. 12. 2021 10:11
Tmavy ram okolo okna
Ten tmavy ram okolo predniho okna je cilene tonovani okraju, nebo je to vynucene tim pancerovanym sklem? Pokud to druhe, tak bych to "k nerozeznani od bezneho vozu" moc nepouzival...
6. 12. 2021 09:57
Re: Ideál je ...
Ale pokud už se musím bát o život, tak jsem udělal něco asi blbě, když zneprůstřelněné auto mám jen Škodu a ještě k tomu kombi. To jako si s tím budu jezdit do supermarketu, na chalupu nebo s rodinou a kočárkem k babičce ?

Moc to nechápu, snad jedině že jsem tak pos....trašenej, že chci vypadat co nejméně nápadně. Takže zase jsem asi udělal něco blbě.
6. 12. 2021 09:12
vajicka a rajcata
na vajicka a rajcata to testovany je ??
6. 12. 2021 09:12
Re: Ideál je ...
ja ja, treba horkej kandidat na prasedenta StBak babis, kterej se lidi boji tak, ze 17.listopadu sel venec polozit brzo rano, aby ho u toho nikdo nevidel
Avatar - Roman Horký
6. 12. 2021 09:02
Re: Ideál je ...
Taky mě to napadlo. Auto pro ubožáky a chudáky, kteří se bojí vystrčit nos, aby jim ho někdo neustřelil. Asi vědí proč. Možné důvody jsou stejně vždy jen dva: Buď polovinu lidstva okradli nebo polovinu lidstva nasrali.
6. 12. 2021 08:28
Ideál je ...
... nikdy takové auto nepotřebovat