Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Colt se vrátí do Evropy. Malý hatchback dorazí příští rok

Automobilka Mitsubishi příští rok na evropský trh uvede nový Colt. Známé jméno se tak na starý kontinent vrátí po téměř 10 letech.
Zpět na článek
Avatar - sorpersa
6. 4. 2022 08:19
Re: Bude to presne tak
V nadväznosti na môj včerajší komentár na dizajn Hondy... to je WAW, krása, konečené pekné MITSU... že fakt, normálne mi zrána urobilo radosť...u japoncov takýto dizajn... :yes: spolu s 208 myslím bude najkrajší HB v B triede... veeeľmi podarené.
Avatar - Ja Prvni 123
5. 4. 2022 20:26
Re: Bude to presne tak
Vždyť mezitím jezdíš Polem, ne?

Jinak proč ne. Pokud někomu fakt vadí "frnda" na chladiči, ale Clio mu vyhovuje, tak tohle může být řešení.
Avatar - Ada je zase tady
5. 4. 2022 20:18
Ano, Colt se prodával výborně
Mělo to dva důvody: i) měl diesel ii) neměl nic společného s rendlíkem :yes:
5. 4. 2022 18:38
Re: Bude to presne tak
Ty si úplný Nostradamus...
Autora "článku" by som sa rád spýtal, aký zmysel má k jedinej fotke k očakávanému modelu nasypať takmer 50 fotiek starého Coltu...
Avatar - 3_diamanty
5. 4. 2022 16:16
Bude to presne tak
Ako som to ocakaval uz pred polrokom s tymi avizovanymi dvoma mitsu modelmi urcenymi pre eu... ze to vyzera na jeden model a la captur ( vyslo z toho asx ) a dalsi mensi model a la clio... a v tomto pripade zase vitam navrat mena colt ... a snad oba modely dostanu aj klasicky spalovak a budu za rozumny peniaz .. lebo na nejaky plugin colt za 30 tisic ojro az tak zase zvedavy nie som a to mam pritom mitsu fakt velmi rad ..... ale aspon nateraz to vyzera stale este velmi pozitivne ... uz nech je rok 2023 :*) :yes: