Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mini Clubman - první jízdní dojmy!

Troje dveře s pěti křídly - tak vypadá kombi styl v podání Mini. Je užitkovější stylová motokára stále tak skvělá jako krátká verze?
Zpět na článek
neregistrovaný "mymini"
16. 11. 2007 22:24
wake up guys
jsem zdesena vasemi reakcemi na tohoto libezneho Clubmana? Kdepak se vzala ta idea, ze toto auto je UZITKOVY vuz? Zrejme pochybeni ceskych medii. Verte ci ne, tak tomu opravu neni, nic uzitkoveho, nic pro rodiny s detmi, nic ve smyslu "pick-up". je to jen a pouze sportovni vuz, ojedinely a COOL, tak jak Mini ma byt. ;-)
neregistrovaný "MYMINI"
16. 11. 2007 22:00
Re: MAXIMÁLNÍ MINI
pravda, ja mam mellow yellow Coopera druhe generace s cernou strechou a usima, vice cool auto neexistuje. Clubman Cooper S je strasny zihadlo, slape jak hodinky a tady v Anglii ma velky uspech, jakozto opakovani historie. jdou sem pripojit fotky? poslala bych vam hot chocolate barvu, moc pekna :-)
neregistrovaný "MYMINI"
16. 11. 2007 21:59
Re: MAXIMÁLNÍ MINI
pravda, ja mam mellow yellow Coopera druhe generace s cernou strechou a usima, vice cool auto neexistuje. Clubman Cooper S je strasny zihadlo, slape jak hodinky a tady v Anglii ma velky uspech, jakozto opakovani historie. jdou sem pripojit fotky? poslala bych vam hot chocolate barvu, moc pekna :-)
neregistrovaný "rettep"
24. 9. 2007 14:52
nienie
POnúka to veľa zaujímavích riešení, perfektne využitý priestor, ale AKO CELOK VYZERÁ HROZNE!!! :no: :no: :no:
22. 9. 2007 22:43
Re: Single malt a kytka vřesu
:yes: :yes:
22. 9. 2007 16:25
Single malt a kytka vřesu
Tohle auto ve mě probouzí až nekritické nadšení pro tu lásku k materiálu, fajnové ruční práci, kvůli vzpomínce na časy, kdy nám dovednosti a představivost nekazil CAD. A přitom podvozek a motorizace jsou z nejlepších boxů bavorského hřebčince. Milovníkům hypermarketových kaufů nikdy nikdo stejně nevysvětlí zdánlivý paradox, ale zkrátka - toto je auto reálného světa, ne z virtuálního prostoru mezi hamem a burgerem.
21. 9. 2007 22:42
Re: MAXIMÁLNÍ MINI
Jasně, žijeme především pro sny... :yes: a díky...
Avatar - hattori_hanzo
21. 9. 2007 21:31
Re: MAXIMÁLNÍ MINI
Mě osobně Mini odzbrojilo úplně celý když jsem do něj kdysi poprvé sednul a svezl se v něm(kamarád měl jednoho z prvních u nás).V ten moment jsem si uvědomil že tohle je auto,který jednou musím mít!Je mojí modlou,mým snem...A sny,ty se přece mají plnit ne? ;-) PS:Za článek :yes: a ještě zvlášť ještě jeden za Exupeuryho :yes:
21. 9. 2007 20:45
Uz....
...sem to zacal brat jako prodlouzenou verzi bezneho mini,ale ne vice uzitkovou.To auto se mi zacina libit ;-) kdyz se pise ze to stale sedi jako pribite,ten interier nadhera.... Kdo mi to koupi :yes:
neregistrovaný "mam_las"
21. 9. 2007 15:14
Re: pohrebak
Maximálně pro hobity. Průměrně vzrostlého by museli vézt s červeným praporkem na nohou.
neregistrovaný "vebe"
21. 9. 2007 14:45
pohrebak
neviem preco, ale evokuje to vo mne pohrebne auto
anonym
21. 9. 2007 13:48
Re: je to jasny
HORŠÍCH UŽ JSEM VIDĚL DOST, ALE PO PRAVDĚ SE MI TO TAKÉ MOC NELÍBÍ. :no:
21. 9. 2007 13:48
Re: MAXIMÁLNÍ MINI
Jsem cekal, ze autorovi vyctes nespravne uzivani slova "guru" a ty zatim chvalis "stojany na kola" :-) , mimochodem velmi pekne prirovnani :yes: .
21. 9. 2007 13:00
druhe auto do rodiny
ked som videl prve fotky povedal som si nadhera,štýl podobne auto nevyrába snáď nikto...jedina chybyčka krasy je zadna časť,nepáčia sa mi svietla a celkove riešenie,že po otvoreni dvery su svetla len tak odkryte...inak kridlove dvere vzadu nadhera...9 z 10 a to len kvôly tym svetlam zadnym
anonym
21. 9. 2007 12:20
Re: je to jasny
nic horšího jsem ještě neviděl :no:
neregistrovaný "Itg"
21. 9. 2007 11:24
Trabi 601 Combi
Trabi 601 Combi. Zezadu je to jak tenhle klasik po tuningu >:D, ale v tom by ti stačily za hodinky „Pobědy“…
neregistrovaný "ANT"
21. 9. 2007 10:59
je to jasny
Vzdycky jsem miloval (nove) MINI.
Ale az ted dava konecne smysl jako auto (nejen) pro zabavu.
Mam vybrano! :-)
21. 9. 2007 10:23
MAXIMÁLNÍ MINI
Krásné... vnitřek odzbrojuje. Zejména v té světlé hnědé, to je sen. Za "stojany na kola" :-) - :yes:

P.S. Když si k tomu na levačku přilepíš jedny B-uhren [odkaz] budeš ten správnej drzoun silnic.