Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mini zastavilo výrobu aut s manuálem. Ovšem nikoliv zcela dobrovolně

Výroba Mini je teď kvůli problémům se zásobováním omezena pouze na automatické převodovky.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
3. 5. 2022 16:04
Re: Tak to už tu výrobu rovnou...
No jenže když chceš z tý zatáčky , která je ještě notabene do kopce přidat, tam ten výkon tam prostě není aby to bylo na závodění.....Na Sport režim převodovky je to pravdu trošku živější, ale pořád to není ono.

Prostě abys měl hothatch, potřebuješ JCW nebo u starších Sko....Jenže starší Ska se dost zásadně se*ou.

Na město a okolí ten automat super.

Plazily pravda předjedeš i se 120 Hp, i když na to nepotřebuješ zase Mini. Ty předjedeš vším.

V sobotu sem předjel borce, co jel na 90 mimo obec a ještě tomu z kopce 50 Km/h.
Nepochopíš no, mě by bylo být na jeho místo stydno, že měl předjíždí 40 let starej oldtimer (jel sem Rollsem) :-)
3. 5. 2022 11:48
v pohode
Uber na tech paradickach, tady nejsi na super.cz. Takze kolik si mel Mini? Mel sem 4 kousky, manualy i automaty. Automat super rychlej v jcw umi kopat a dokud neprislo euro6 tak to s motorem pekne fungovalo. A to nemluvim o popojizdeni po Praze. A nemel ze auto pro zabavu ma mit manual. O vikend na slunicku muzu jezdit i s tankem. Na denni jezdeni chci od auta vsechno. Jo mel sem mini na denni jezdeni. Takze vysmahni vandraku, nerozumis nicemu.
3. 5. 2022 12:41
Re: prej jel sem
Aha, a jak si prosím přišel na to, že jsem ty Mini řídil "10 minut"? Půjčoval jsi mi je snad ty? :-[]
Avatar - Barrichello
3. 5. 2022 12:39
Re: Tak to už tu výrobu rovnou...
Já ho mam.

Všechny verze mimo S a JCW sou hlavně káry do města a okolí, nechápu proč bych tam měl kvedlat v koloně. K čemu je to dobrý?

A na Okresky jsou diesly a atmosféry o ničem, s tím si moc nezazávodíš. Podvzozek je super i tam, ale jko se říkalo u amerik že podvozek neodpovídá výkonu motoru, tak tady naopak výkon motoru neodpovídá potencionálu podvozku.
Avatar - Ozzman
3. 5. 2022 12:15
Re: v pohode
No, tady s tím manualem s tebou budu poprvé souhlasit.
Avatar - Ozzman
3. 5. 2022 13:05
Re: Tak to už tu výrobu rovnou...
Protože motor není vše, nedá se snad dobře zařádit i se základní motorizací, protože auto má malé převisy = motokára? Já to tak vnímám... ale pokud to má někdo fakt jen jako stylovku a cuká s tím po Praze, jo tam automat klidně ano.
Avatar - Ozzman
3. 5. 2022 12:16
Re: prej jel sem
Jo, kdo nějaké auto nevlastnil alespoň 3 roky a nenajel na něm 60 tisíc km, nemuže vůbec komentovat a říkat názory ! Přesně tak ! :D Doufám, že se tím budeš i nadále řídit.
3. 5. 2022 11:53
Re: v pohode
Nechápu, proč mě tady tak uboze urážíš. Kromě starého jsem řídil i nové Miníky, a to v několika verzích, vč. Cooper S. A opravdu si nedovedu představit, že bych si tak "motokárové" auto pořídil s automatem! To je prostě můj názor a mám plné právo ho zde vyslovit, ať se ti to líbí nebo ne! :-[]
3. 5. 2022 12:03
prej jel sem
Ridil sem, a kamos ma a teta mi pujcila a segra moji mami, a mustanga jenom v 8 valci a na plakate jsem mel a keci v kleci porad dokola. Kdy uz vandraci pochopi, ze kdyz ridis deset minut 911ku nedela to z tebe znalce a naopak ti to zamota hlavu jeste vic :D
5. 5. 2022 01:40
Re: v pohode
Nemel, že auto do města má mít automat. Na denní ježdění chci od auta všechno, tudíž i řadit. ;-)
3. 5. 2022 11:34
Tak to už tu výrobu rovnou...
...můžete zavřít! Miníka s automatem si kromě pár řidičsky neschopných pipin nemůže nikdo soudný koupit! :-[] :-[] :-[] :no:
Avatar - Barrichello
4. 5. 2022 11:18
Re: Tak to už tu výrobu rovnou...
Z kopce tam kde je 90ka to zrovna není moc dobrý nápad a ani mi to nepřišlo, navíc mě viděl v zráctkách už na konci vesnice, jestli do nich teda vůbec koukal...
Avatar - Ozzman
3. 5. 2022 18:23
Re: Tak to už tu výrobu rovnou...
Třeba si chtěl prohlídnout auto :D