Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První setkání s BMW i7: Interiér je luxusní, ale co kontroverzní exteriér?

České zastoupení automobilky BMW dnes kousek za Prahou poprvé prezentovalo novou elektrickou limuzínu i7, kterou si s konkurencí rozhodně nespletete.
Zpět na článek
27. 5. 2022 19:44
Re: Mne
To každopádne, a naživo ešte viac.
27. 5. 2022 17:00
Re: Proti Banglovej sedme je to stále fešanda :)
Uvidíme, třeba bude o víkendu na Legendách, ale ta předchozí s obr ledvinama se mi nelíbila ani na fotkách ani na živo.
Avatar - xxc
27. 5. 2022 16:10
Mne
Sa to páči. Určite viac, ako eqs 🙂
Avatar - kuk
27. 5. 2022 09:53
Tedle ponton nemá frunk a menší baterii než iX
To jako vážně? Neschopnost dinosaurů při konstrukci EV nabývá nových rozměrů. :D :D :D
Čím vším ještě budou demonstrovat svoji nechuť k baterkovým vozům? :-!
Avatar - 3_diamanty
27. 5. 2022 08:29
Kedysi malo bmw
Pekne a drahe auta... dnes ich uz ma len drahe..... caro dizajnu a akejsi pridanej vizualnej hodnoty je uz peknych par rokov fuc .... snad len ta nova "mala" 2ka vyzera este za dane peniaze good.... a stoji za to
Avatar - fOE
26. 5. 2022 23:18
Re: Proti Banglovej sedme je to stále fešanda :)
Byls rychlejsi :D :yes:
Avatar - fOE
26. 5. 2022 23:17
Re: To je ale hnus velebností!
Tohle ale funguje obousmerne.
Zaparkovat vedle toho posledni 7er predFL? Waterloo pro soucasnou 7er.
Zaparkovat to ale vedle banglovske 7er? Najednou je soucasna 7er krasavec nejvetsi :-)
Avatar - R32
26. 5. 2022 22:23
Inak...
v poslednej dobe som sa pristihol pri tom, že keď vidím ohavnosti ako napr. iX už nepozerám ani tak na auto ale na vodiča. Akosi ma zaujíma čo za ľudia sú ochotní si do toho sadnúť, o podnetoch ich rozhodnutia kúpiť si to radšej ani neuvažujem... :-[]
Avatar - R32
26. 5. 2022 22:16
Je čas...
aby BMW začalo kopírovať čínskych dizajnérov ktorí na prelome milénia pizdili teda kopírovali vtedajšie BMW. Toto začína byť závod o najhnusnejšie auto roka a že zrovna BMW tam bude mať toľko kandidátov... :-( :-( :-(
26. 5. 2022 21:04
Re: Proti Banglovej sedme je to stále fešanda :)
Dojem z fotiek a v reáli býva často odlišný. Podľa mňa je toto tiež ten prípad. Na fotkách to vyzerá hrozne. V reáli mi to tak neprišlo.
26. 5. 2022 21:03
Re: Viac zblizka
Presne na to som myslel - ako keby to tí novinári fotili naschvál tak, aby to vyzeralo hnusne.
26. 5. 2022 21:02
Re: To je ale hnus velebností!
Nebol by som si celkom istý. Môže sa páčiť. Moja šálka kávy to nie je, ale nezatracoval by som ho celkom.
26. 5. 2022 21:01
Re: To je ale hnus velebností!
Ja som tiež nenapísal, že je to krásne elegantné auto. Vezmi si okuliare, keď nevidíš.
Písal som, že v reáli to auto nevyzerá až tak zle.
26. 5. 2022 20:40
Re: Proti Banglovej sedme je to stále fešanda :)
To bych teda neřekl. Dneska je tady vůbec přehlídka vošklivejch aut. Tahle hrůza, hned vedle Hyundai Staria ...
Avatar - pradeda777
26. 5. 2022 20:13
Re: To je ale hnus velebností!
BMW styling studio potřebuje revoluci a zlanařit zpět pár chlapíků z německého studia KIA..... :-!
Avatar - HitmanPB
26. 5. 2022 20:07
Proti Banglovej sedme je to stále fešanda :)
Sorry chlapi, nedalo mi to :D

Viete, keď ľudia kupujú Bentaygu, tak toto sa bude predávať úplne v pohode...
Avatar - kari.laz
26. 5. 2022 19:46
Re: až odpudivý
Teď ani tak nenařážím na brutální hmotnost elektrické verze, ale ono to vypadá snad ještě těžší : :D
Avatar - Roland Von Wagen
26. 5. 2022 18:12
Neskutečná sr*čka.
Hlavně že v těch játrech jde jasně vidět zaslepení, takže jsou ty hnusné obr rámy úplně zbytečné.
26. 5. 2022 18:10
Re: až odpudivý
Taky mám pocit, že na východě bude bodovat, tam se prodá každý bizár. Tahle i7 má dostatečně nevkusný exteriér, aby jí Číňani milovali. Vypadá to, že BMW s Evropou prostě už nepočítá. Skoro každý nový velký model to splňuje X7, i7, iX, XM - obluda vedle obludy :no:
26. 5. 2022 18:04
Re: To je ale hnus velebností!
Ano, to máš pravdu, za takové situace obludnost této nové hrůzy ještě více vynikne! :-)
Avatar - Beefcake
26. 5. 2022 17:39
Viac zblizka
a odspodu to este neslo nafotit ?
Ze by to vyzeralo este odpoudivejsie.
26. 5. 2022 17:21
Re: To je ale hnus velebností!
Jenže problém bude, až vedle téhle mamutí obludy někdo zaparkuje starší 7er.
26. 5. 2022 17:17
Re: až odpudivý
Elektrická verze váží prázdná skoro 2,7 tuny. Hmotnost spalovacíchch verzí začíná někde na 2,2 tuny. Výška 1544 mm atakuje crossovery.
Prostě mamut s obřími bobřími zuby v tuzingovém svítícím provedení. V Číně to bude sen každého podnikavého soudruha.
Avatar - kari.laz
26. 5. 2022 16:53
až odpudivý
Už z fotek to vypadá, že to mělo jateční váhu tak před tisíci kily. Je to hnusný.. Doplněný cinkrlátky pro klan kočků.
26. 5. 2022 16:35
Re: To je ale hnus velebností!
Doporučuji každému se znovu podívat na fotky E38, aby si připomněl, jak vypadá skutečně krásná, vkusná a vrcholné elegantní 7er! :yes:
26. 5. 2022 16:23
Re: To je ale hnus velebností!
Videl som to dva dni dozadu zaparkované v Bratislave, rakúska ŠPZ. V reáli to tak odpudivo ako na fotkách nevyzerá, ten predok je útlejší a zďaleka nie tak dominantný. Začínam mať podozrenie, že to fotografi robia schválne... Ako nič xtra pekné to nie je, ale ani také odpudzujúce ako na fotkách. Viac mi vadí ten kontrast medzi predkom a zadkom, zadné čelo mi príde tuctové a nezaujímavé.
26. 5. 2022 16:18
To je ale hnus velebností!
Tohle auto je navržené přesně dle kolotočářského gusta a čínského nevkusu. Jenom nevím, jestli je odpudivěší ta obludná tlama, nebo ta počítačová laboratoř pod čelním sklem.... :-O :-O :-O :no: :no: :no: :no: :no: