Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Prohlédli jsme si Hyundai Ioniq 6 v českém prostředí. Další elektro, které nepřehlédnete

Ioniq 6 je po „pětce“ dalším elektromobilem, který na našich cestách jistě vyvolá pozdvižení. Ještě než na ně vyrazí, máme tu první obchůzku.
Zpět na článek
Avatar - kuk
15. 1. 2023 01:06
V reálu zvenku dost ošklivý auto
... speciálně v tý barvě co měli na e-salonu. A ta kvalita laku byla děsivá. Takovou hrůzu jsem ještě neviděl. :no:
A ano, ty zrcátka jsou hovadsky přerostlý, na to že je v nich jen pidi kamerka. Úspora při odporu vzduchu skoro nulová oproti bežnejm zrcátkům. :no:
14. 1. 2023 04:17
Re: Future is electric
Ne, ID Buzz je skvěle vypadající dobu, tenhle korejský trapas snad nikdo soudný nemůže dát do jedné věty s DS nebo třeba T77.

Nech si svoje osobní výpady, je to tvoje vyjádření, ale to obecně z tohoto tvarového tápání Hyundai hezčí auto neudělá.
13. 1. 2023 16:59
Re: Future is electric
Tak stejně jako ty soudíš design a pleteš si to se vzhledem. Takový dojem pak zanecháváš.
Ano vzhled se Ti líbit nemusí, naprosto v pohodě. design je ale funkčnost a vzhled. Design Ioniqu6 plní funkci perfektně (až na to že je to sedan, má jediná výtka).Aerodynamika pro co nejnižší spotřebu, tak to má být u EV. A ano líbí se mi design starých Tater, nebo Citroen DS.

Kritiku designu by jsi spíše měl napsat u ID Buzz, kde je to krabice, která bude mít obrovskou spotřebu. Ostatně tak byla zde kritizována Zafira-e, paradoxně u ID buzz ani slovo.
13. 1. 2023 11:28
Re: Nerozumiem
Digi zrkadla su len v najvyssej vybave. Inak to ma klasicke zrkadla.
13. 1. 2023 10:42
Re: Nerozumiem
Možná se to snaží cílit na fanoušky Tesly, jinak mě to taky překvapilo. Petka je krasny a originalni auto v ramci moznosti. Tohle se mi asi taky libi, ale...ruku do ohne bych za to nedal.
Avatar - KANKUNEN
13. 1. 2023 08:35
Re: Future is electric
Když se hádáš 5 minut s blbem, tak pak se hádají už dva blbi blbové. :yes:
Avatar - Brmbalik
13. 1. 2023 07:17
Re: Nerozumiem
Ja bych rekl, ze je to spis moč, nez cokoli jinyho...
13. 1. 2023 06:58
Re: Future is electric
;-) chlapomadam mám vypnutou.
13. 1. 2023 06:57
Re: Future is electric
Naštěstí ne, Ioniq 5 je parádní, tohle je jakýsi bio design skřížený s Legem.
13. 1. 2023 05:55
Re: Future is electric
Ty uz jsi to auto videl nazivo?

Ja z nej nejsem uplne nadseny, ale dokazal bych s nim zit. Na druhou stranu takto odmitavy postoj me prekvapuje...
13. 1. 2023 03:32
Re: Nerozumiem
Přesně, Ioniq 5 je moc pěkné auto. Je vidět, že v Hyundai není stále žádná designová koncepce.

Víc mě nezajímá, tohle se může tvarově zalíbit snad někomu, kdo jako ideální auto vidí delfína a snaží se ho zkřížit s Robocopem
13. 1. 2023 03:27
Re: Future is electric
Jak si dovoluješ posoudit, co kdo vytvořil? Ano je to otřesný paskvil. Záleží na výši dotací, nevkusu a ceně, pak se prodá i něco podobného.
Avatar - speedfred
12. 1. 2023 22:38
Nerozumiem
tomu prečo to má digi zrkadlá ked tie vonkajšie kamery sú snád vo veľkosti normálnych zrkadiel. Aero úspora tam asi veľká nebude.
Ionic 5 vypadá vcelku fajn ale toto je vcelku nič-moč.
12. 1. 2023 21:24
Re: Re: Re: Future is electric
Co znamena byt uspesny? Dorovna predaje tesly 3? Y? Najpredavanejsie ev v cechach? V eu?
Avatar - Roland Von Wagen
12. 1. 2023 20:45
Re: Future is electric
Ty roboty. Jsem to odvodil od špatného slova. Samozřejmě i. Každopádně tyhle dva mohli zapnout i děti ;-)
12. 1. 2023 20:29
Re: Re: Future is electric
Sebeprojektuj se sám dál.
12. 1. 2023 20:28
Re: Re: Future is electric
Vím to stejně, tak jako ví on co píše, a ostatně i ty. Infaltilní přirovnání a přitom je mu to putna, nucení napsat příspěvek, to snad ani nemůže být úspěšný, vyrovnaný člověk.
Tak klid, vyčkejme, kdo má pravdu.Mám to zopakovat?Tvrdím, že se Ioniq 6 povedl a bude úspěšný.
12. 1. 2023 20:23
Re: Re: Future is electric
To je Freudovska sebeprojekce. Ten, kdo nic nevytvořil a je si toho vedom je pan Johnn.
12. 1. 2023 20:11
Re: Re: Future is electric
A to ty vies ako, ze nic nevytvoril. Dalsi co vie vsetko. A keby tu mohol kecat iba ten, co nieco vytvoril, tak by bolo na tejto zemeguli krasne ticho...
12. 1. 2023 20:04
Re: Future is electric
Podle někoho, kdo nic nevytvořil. Je to putna, ale příspěvek musí být. :D
Tak dobře, bude Ioniq6 uspěšný nebo ne? Ja tvrdím že bude, tedy že se technika i design vydařil.
12. 1. 2023 19:45
Re: Future is electric
"zapnuly"? Kdo? Děti? Ženy?
12. 1. 2023 19:44
Re: Future is electric
A já ti tu radost přeju. :-!

Otřesný design, jako EV je mi to putna. Vypadá jako návrh malého dítěte, když se snaží nakreslit UFO ;-)
12. 1. 2023 19:41
Re: Future is electric
Doníku jeď. Dnes pro mě pokleslá zábava na Nově a k tomu ty s Hamunou co víc si ke čtvrtečnímu večeru může pracující člověk přát?
Avatar - Roland Von Wagen
12. 1. 2023 19:21
Re: Future is electric
Dneska vás zapnuly oba. To bude věcná diskuze.
12. 1. 2023 18:48
Future is electric
Future is now

EV uz si sve misto vybojovaly.
Existuje malo lidi bez predsudku, ktere by toto auto neuspokojilo.

Bravo Hyundai :yes:
Avatar - Lukáš
12. 1. 2023 18:38
Hnus
Hlavně zadní část je vyloženě ohavná