Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nezvykle zachovalý Superb I na prodej: S legendárním motorem, nízkým nájezdem a po 1. majiteli

První generace Škody Superb představuje auto, které v inzerci s ojetými vozy na prodej najdeme poměrně často. Nás ale zaujal jeden kousek v nezvykle zachovalém stavu. A ještě se zajímavým motorem.
Zpět na článek
Avatar - Barrichello
26. 1. 2023 13:33
Re: Hnus
Musís si koupit 300C v kombíku s 5,7 HEMi a jezdit na LPG :-) :-) :-)
Nebo Grandčíro a Durango , aspon bude před školkama něco stylového :-) :-)
Avatar - speedfred
26. 1. 2023 10:14
Re: Hnus
My sa máme celkom slušne podľa toho kto má aké auto ale treba sa pozriet aj do širšieho okolia a aké platy sú v nejakých lazoch napr na SK.
Presne ako píše WP.
Avatar - Barrichello
26. 1. 2023 09:47
Re: Hnus
To máš dobré, já dneska viděl cestou 7 ks Fabia I, 12x Oktávka a EV sem viděl jednu Teslu Y.
Jinak kde nic, tu nic :-)

Ale viděl sem jeden GMC Yukon, ten v dieslu není.

Zato mraky těch BMW X3, X5, MB Sklasse, Superby, Oktávky 3 a 4, dodávky atd jo.
Avatar - Ozzman
26. 1. 2023 06:47
Re: Hnus
Mám diesel s filtrem, budem kámoši? :D
25. 1. 2023 21:50
Re: Hnus
No co asi, koupit si novout Toyotu!!
25. 1. 2023 20:12
Re: Hnus
Já také, na starý kolena, nemám potřebu nechat si uříznout koule, přeoperovat ksicht na Grétu a na čelo si vytetovat solární panel jen proto, abych mohl na diskuzích pateticky prohlašovat, jak je dízlák fuj a jak je třeba zřídit ekologická trestná komanda před každou školku.
25. 1. 2023 20:03
Re: Hnus
Nemam nic proti starym udrzovanym benzinum.

Narozdil od jakychkoli dieselu bez filtru!
25. 1. 2023 18:20
Re: Hnus
A když máš rodinu, sport a zájmy? Ne to nejde bagatelizovat. Je to holý fakt.

Máš naftového Avensise, Passata, Mondeo cokoliv 20 let staré. Zvedli ti energie, stouply výrazně životní náklady a ty řekneš dětem, že už na gymnastiku a fotbal do vedlejší obce nepojedou?

Hoši, trochu rozumně.
Avatar - Mikesus
25. 1. 2023 14:47
Re: Hnus
Diesel je vhodný jen na dalnici. Zbytek je vhodný kdekoliv. Nikdo tě nenutí jet po dálnici 200, aby tě benzin sežral. Ale ti co jedou dieselem do města nutí všechny ostatní inhalovat ty jedy a smrad.
To je to nejhorší co smrdí u školek, dieslova auta. Přijedou ty dementi ještě s vymrzlým nezahratym autem a otravuji tam všechny kolem, včetně těch nejzranitelnejsich, nejmenších. Ať si svoje děti tráví jak chtějí, ale u školek a škol by to mělo být zakázáno obzvlášť.
Naštěstí v poslední době aapon tady v Praze ke skolce jezdi čím dál více rozumných lidi a diesely mizi. Objevuje se více hybridů, které tam jezdi v EV a dost chlapů se mne na hybridy na parkovišti ptá.
Avatar - Mikesus
25. 1. 2023 14:44
Re: Hnus
Malých benzínových aut je málo? Když nemám na velké, musím koupit malé.
Avatar - KANKUNEN
25. 1. 2023 13:22
Re: Hnus
Celé to ještě otočím, já mám MZD6 10 let starou. Jediné co je na tom autě špatně je rozlišení obrazovky a nemá Android auto. Na můj model to nejde koupit z Číny. Nepřilepím milión navíc, abych měl zas to stejné.
Avatar - Barrichello
25. 1. 2023 12:50
Re: Hnus
A to maj mít lidi jedno auto do města a jedno na dálnici a okresky?

Sou lidi co dvě auta nepotřebují, nebo maj dvě, ale každým jezdí jeden člen rodiny, např. chlap jede do města do práce a manželka třeba někam do malého městečka nebo na jinou vesnici kde má práci + sváží děti do školek, škol, kroužky atd.
25. 1. 2023 12:44
Re: Hnus
No, takto; uviedol som tú linku ako reakciu na generické „EV zdar“. Súhlasím, že dízle (obzvlášť staré) páchnu nepríjemne; nie som fanúšik dízlov, sám mám benzín.
25. 1. 2023 12:42
Re: Hnus
A co mají nízkopříjmové skupiny lidí dělat? Někdo jim to auto koupí? Jsou rádi, že mají možnost za rozumné náklady udržet auto, které je nezřídka vozí z hůře dostupných míst do práce, do škol, zdravotní péči atd.
Avatar - Mikesus
25. 1. 2023 12:20
Re: Hnus
On má ale pravdu. Kdyby lidi nebyli dementi a nejezdil s diesely do města, tak to nikdo neresi a ať si klidně jezdi po dálnicích tam a zpět. Ale protože jsou takoví jaký jsou, tak se musí proti dieselum zakročit a zavádějí se ekozóny a zprisnuji euro normy.
Avatar - Stejsn
25. 1. 2023 12:06
Legendární motor
a ta legenda zní "no smoke, no fun" :no:
25. 1. 2023 12:01
Re: Hnus
>Proc pisete o techto jedometech?
Prečo to čítate, ak Vás to irituje?

>EV zdar!
Hm... https://www.automobile-catalog.com/…_tdi_pd_115.html#…
Priemerný odhadovaný dojazd 951 km. Ukážte mi nejaký ako-tak cenovo dostupný elektrozázrak s porovnateľným dojazdom a nabitím do pár minút.
Avatar - Barrichello
25. 1. 2023 11:14
Re: Hnus
PS: pozdravuje tě Čína, zelený utopisto. Ta staví uhelky jednu za druhou :-)
https://oenergetice.cz/…ovoznit-az-70-gw
Avatar - Barrichello
25. 1. 2023 11:13
Re: Hnus
Ty mikročástice jsou právě horší než ty velký, co vyletí z Tatry 815.

Takže asi tak.

Nikdo se nebude zbavovat funkčních aut, stejně jako lidi furt kupují ve velkém jedničkové Fabie a Oktávky, je to levný, nesmrtelný, servis za babku, díly za babku, Najede to 400-700 tis s prstem v nose. Proč by to kdo měnil, zejména neshnilé exempláře.
Avatar - KANKUNEN
25. 1. 2023 10:02
Re: Hnus
I s Vitem se dá souhlasit. Tyto smraďochy je třeba pomalu poslat tam kam patří. A teď něco k politice. Jak nafta smrděla a čmoudila, tak jí politici tlačili a teď když je nafta čistá a nesmradlavá, tak pořádají hon na čarodějnice.
25. 1. 2023 09:50
Hnus
Neskutecne smradlave auto.
Toto je legenda tak mozna v oblasti znecisteni a poskozovani zdravi. :no:

Proc pisete o techto jedometech?
Nema to ani DPF. :no:
Uz aby dojezdily.
https://www.idnes.cz/…o-zahranicni_maz
„Ještě nedávno jsme se domnívali, že zevní znečištění je méně rizikové. Práce z posledních let z různých částí světa však postupně přinášejí další a další důkazy o negativním vlivu částic menších než je 2,5 mikro,“

EV zdar!