Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Honda Accord pro severoamerický trh

Honda zveřejnila informace a snímky týkající se nové generace amerického Accordu.
Zpět na článek
Avatar - skejpa
23. 8. 2007 01:40
z boku je jak lexus LS 460
dost mi pripomina z boku (hlavne v bile barve) lexus LS 460... jinak bych rekl ze nase evropska "stara" verze je hezci :D
23. 8. 2007 01:25
Re: Levnější než FÁBIE
Prestoze ani jednu grupu nemuzu ani citit, ceny jsou dane velikosti trhu, konkurenci a objemy prodeje. Ale pokud to bylo mysleno jako nadsazka, tak :yes:
neregistrovaný "Dusan1"
22. 8. 2007 22:31
Hundayi nebo Mercedes?
Zajimavejsi nez soucasna verze,ale rozhodne ne presvědčivé. Linie,prolisy i kliky bočních dveří jasně evokují nové C od Mercedesu, stejně tak záď tohoto vozu. Zepředu si enmohu pomoci od podoby se současnou Sonatou... a ta verze coupé je snad reklama na Hunday Coupé nové generace,nebo se pletu?
neregistrovaný "Dusan1"
22. 8. 2007 22:31
Hundyi nebo Mercedes?
Zajimavejsi nez soucasna verze,ale rozhodne ne presvědčivé. Linie,prolisy i kliky bočních dveří jasně evokují nové C od Mercedesu, stejně tak záď tohoto vozu. Zepředu si enmohu pomoci od podoby se současnou Sonatou... a ta verze coupé je snad reklama na Hunday Coupé nové generace,nebo se pletu?
Avatar - Falco
22. 8. 2007 19:39
Re: Levnější než FÁBIE
:yes: :yes: :yes:

:-)
neregistrovaný "Cynik"
22. 8. 2007 18:02
Re: Levnější než FÁBIE
Jeden z duvodu to je zcela urcite - program nasich ODS by byl v USA levicovej :-)
neregistrovaný "JP"
22. 8. 2007 14:49
Re: RE: Zavirani kufru
Celkove mi prijde, ze ten kufr je teda nedodelany. Nejen vzpery, ale i hodne mista zabirajici podbehy kol a uz vubec netusim,co je to v protoru mezi podbehy a zadnima sedackama? Tam snad musi bytlednice i s mrazakem :-)
22. 8. 2007 14:43
Re: Levnější než FÁBIE
to je urcite ten spravnej duvod..
22. 8. 2007 14:00
Pro amíky dobry
Design bych moc nehodnotil,Amerika a Evropa-zcela neco jineho(on i evropsky Accord neni nic moc).Jinak technika od Jeepu(vypinani valcu alias Hemi)atd.Stredovy panel-to je tak trochu Tribeca od Subaru a misto pro nohy tech vzadu-hm,ze by obdoba ceske octavie tour? ;-\
neregistrovaný "Pavel34"
22. 8. 2007 13:37
Levnější než FÁBIE
Tohle nádherný auto je v USA levnější než u nás Fábie HTP s klimatizací. A víte proč? Protože v USA nemaj komunisty a socany!
:no:
neregistrovaný "Standa"
22. 8. 2007 13:31
Re: H Design
Akorát že tenhle americký Accord s evropskou verzí nebude mít společný nejspíš ani jeden díl, stejně jako u předchozí generace. S tímhle by tady vyhořeli, jedině že by to stálo stejný prachy jak v americe. Za 400 tis. nový pětimetrový auto se 180k motorem by se mi líbilo :-)
neregistrovaný "Mino"
22. 8. 2007 12:51
Re: H Design
ed to ani nepustia do Europy. Jasne sa tam pise, ze sa jedna o americky Accord, ktory s europskym nema nic spolocneho. Takze ziadny strach ;-) .
neregistrovaný "robo"
22. 8. 2007 12:14
bomba!
Interier 1, exterier 2 !

Ale stejne je to nadherne auto! :yes: :yes: :yes: :yes:
22. 8. 2007 11:51
Re: H Design
Tohle přece nemůžou pustit do Evropy. Honda, to je přece ta automobilka, která má na svědomí design Civica. Stávající generace Accordu vypadá pořád slušně, ale tohle. Honda zdá se má problém navázat na design předchozího modelu a to vše skloubit s novými designovými prvky. Vůbec v tom nevidím jakoukoliv příbuznost na jiný model Hondy. U Coupé je naprosto nesourodá příď a záď. Silueta oken není špatná, ale co ty zadní světla a k tomu ten převis. Se Sonatou jsi to trefil. V Evropě s tímhle nemají šanci, to nová Mazda 6 je proti tomu perla. A to zatím soudím podle jediný oficiální fotky.
neregistrovaný "Mino"
22. 8. 2007 11:35
Re: H Design
Nebyt toho zadku, tak celkom OK. Interier je vcelku slusny. Kupe sa mi zda krajsie ako sedan, ale ten zadok ani tam nie je nic moc.
neregistrovaný "briza"
22. 8. 2007 11:29
Re: zavírání kufru
Me prijde, ze plynove vzpery a mechanismus zavirani nezasahujici do prostoru kufru jsou spis evropska zalezitost (i kdyz to neni uplne pravidlo). V USA tyhle "savle" dominuji. Vzdy kdyz mi na letisti pujci auto a viko kufru nejde zavrit protoze jsem si dovolil dat muj kufr do prostoru, ktery si pro sebe narokuji savle muze me vzit cert. Kamos takhle jednou malem znicil notebook.
Avatar - pellsi
22. 8. 2007 11:21
nadhera
Ten tridverovy model se mi mooc libi!
anonym
22. 8. 2007 10:55
Korea
Ten design je opravdu jako korea...je to skoda protoze stavajici model je nadhernej.....
neregistrovaný "gogo"
22. 8. 2007 10:39
zavírání kufru
auto není špatný,ale ta Toyota pro australský trh se mě líbila daleko víc!! Tady se mě nejvíc líbí asi interiér,ten vypadá hezky.Naopak,co jsem nějak nepochopil je,proč nemá plynové vzpěry na zavírání kufru??? V cenové relaci,v jaké se určitě bude prodávat,bych to považoval za úplnou samozřejmost!!!
neregistrovaný "ZZ"
22. 8. 2007 10:28
Re: H Design
Kdybych neviděl logo, tak bych si taky vsadil na další generaci Sonaty. To coupé je fajn, ale nepočůrávám se z něj.
22. 8. 2007 09:40
H Design
Skoro to vypada, jakoby se spojila designerska oddeleni dvou automobilek zacinajicich na H - Honda a Hyundai - Accord sedan tak vypada jako Sonata a Accord coupe jako Coupe. No co, v dnesnim globalizovanem svete je setrit moderni >:-[] . Za interier vsak davam :yes: .