Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Hummer H2 ideální vozidlo pro pohyb na Měsíci

Po odchodu modelu H1 na odpočinek je H2 největším zástupcem značky Hummer. I přes své rozměry působí při vzpomínce na H1 dojmem městského šviháka. Reklama jej, ale představuje jako stroj vhodný na vyjížďku do největší pustiny.
Zpět na článek
neregistrovaný "Alessio"
13. 8. 2007 09:56
Re: Auta ve vesmíru
Bílý s červenými nápisy? To bude spíš nějaký GAZík, ne? :-)
Avatar - Pekelná Micinka
12. 8. 2007 21:21
Re: Auta ve vesmíru
No v bílé barvě s červenými nápisy si ho představit umím, ale nevím, jestli by byl v hermetickém prostředí co k čemu.
neregistrovaný "nexus6"
12. 8. 2007 17:35
Re: Auta ve vesmíru
Jo jo, reklama je o ničem, ale H2 by se na Měsíci (samozřejmě s jiným pohonem) vyjímal docela dobře :-) Nedávno jsem měl možnost si s ním trochu zajezdit v terénu a je až neuvěřitelné, co to auto řidiči dovolí projet a jaký komfort přitom poskytuje posádce. To opravdu, klobouk dolů. Na druhou stranu je to ježdění v terénu pak trochu nuda, když neustále jedete jako v bavlnce :-)
Avatar - Pekelná Micinka
12. 8. 2007 14:17
Auta ve vesmíru
No, stačilo mi včera pár minut armagedonu na nově... To rudá planeta na primě je jiný kafe. Je vidět, že se dá za skoro poloviční cenu natočit o 100% reálnější biják. Nutno dodat, že i tahle reklama je o ničem, chybí tomu jak nápad, tak i provedení nic moc. Scifi mám rád, ale tohle ani sf není.
Avatar - BikerArny
12. 8. 2007 10:29
Go Hummer Go
Dobrej nápad :yes: , ale myslím že by ten osmiválec na Měsíci nevydal ani hlásku :-) :-) ;-)