Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Artega GT: Reklamní tah nebo hrozba pro Porsche?

V Německu se nešetřilo skeptickými poznámkami. Málokdo věřil, že se nová značka prosadí, ale odpověď na sebe nenechala dlouho čekat – do roka bude spuštěna sériová výroba.
Zpět na článek
anonym
30. 1. 2008 18:44
nesrovnalost
to by me zajimalo kde vzal ten frajer ze uz 6 prototypu ma za sebou crash testy kdyz vseho vsudy bylo vyrobeny jen 4 vozy a z toho 2 showcar! snad pokud se jedna jen o hlinikovy ram ale auto jako celek ne, a ke vsemu pojizdne tak to mohlo byt az pred tydnem, ale i to pochybuji nebot kdo by hned rozbijel prvni pojizdne auto kdyz potrebuji otestovat motor!
12. 8. 2007 15:42
Re: Proti Porsche
Tak koupis Porsche a ja Artegu,jO? >:D
anonym
12. 8. 2007 13:17
Re: Proti Porsche
tos me bobavil ze porsche neda todleto >:D >:D Artega GT na porsche nema (!)
12. 8. 2007 10:47
at se dari
Mezi postavit pár prototypů a rozjet výrobu která se dá nazvat sériovou je velký rozdíl.
Avatar - BikerArny
12. 8. 2007 10:33
Re: Mixer
Souhlas. Fakt výbornej design, mě se líbí :yes:
neregistrovaný "lidl"
11. 8. 2007 20:52
at se dari
jen vice takovych odvaznych podnikatelskych pocinu, zejmena v takovem odvetvi, kde by se mohlo zdat, ze pro vznik neceho noveho jiz neni misto. :yes:
neregistrovaný "ZZ"
11. 8. 2007 19:16
Re: Mixer
Ještě bych k tomu přidal Lotus, ale jinak souhlas. Možná zepředu je v tom až moc toho Porsche...
neregistrovaný "Re"
11. 8. 2007 18:53
Mixer
Zajimavy design. Kdyby se nekdo pokousel z jakychkoliv duvodu udelat mix Porsche, Ferrari a Astonu, nejspis by mu z toho vylezla Artega :-) Nic proti. Me se libi
11. 8. 2007 16:49
Re: Proti Porsche
Lehke co se tyce ve zdolani ;-)
11. 8. 2007 16:48
Proti Porsche
Mno,proti firme Porsche poslalo jiz dost a dost automobilek svuj kus a pokud by chtela Artega udelat stejny krok,tak to bude spise krok vedle.Daleko lepe mi sedi jako kokurent opravdu supersportovnich vozu a zvlast tech odlehcenych(Scuderia,Z06),nebot i na ty si vykon 300koni muze (v tomto voze)troufnout.Porsche je na artegu moc lehke.
11. 8. 2007 16:18
Nejhezci auto z Nemec
Rikal jsem to tehdy a rikam to i nyni. :-! Pokud bude mit "nadkoncern" "problemy" s dodavkou agregatu, tak se urcite najde jiny dodavatel... Z toho bych strach nemel.