Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Svět motorů se vrací na televizní obrazovky! A bude ještě nadupanější

První březnovou středu na stanici Nova Action začíná již 3. série televizního Světa motorů. Opět jsme si pro vás přichystali testy nejnovějších aut, ale také reportáže na zajímavá témata, rozhovory a nesmírně oblíbené bazarovky.
Zpět na článek
29. 2. 2024 22:07
Re: to neumíte vybrat jiný čas?
Pauzu 2 měsíce jsem taky nepochopil.
29. 2. 2024 22:05
Re: Škoda vysílacího času.
A proto si budu platit voyo :D :D :D :D , ani omylem. Kadera, Vaculík, Mička jako moderátoři ok, zbytek horší a někteří úplně špatní.
29. 2. 2024 14:17
Re: Škoda vysílacího času.
Dobrý den,

vysílací čas si bohužel vybrala Nova. Nám ani kolegům z Autosalonu to samozřejmě radost úplně nedělá, protože v tu chvíli stojíme proti sobě a bereme si diváky.

Na druhou stranu se každý díl reprízuje hned dvakrát. Navíc je dostupný také na Voyo. A v rámci zpětného přehrávání si jakýkoliv pořad můžete pustit až s týdenním odstupem.

Ale jinak vaši poznámku naprosto chápeme ;-)
29. 2. 2024 07:40
???
Jsem po letech koukal na CT na nějaký motoristický magazín. Ale bylo to z 95% nacpané elektromobily (co to přejmenovat na elektro magazín?) a tablety v autech. Takže se zase dlouho dívat nebudu. 😠

Snad toto bude stále Svět motorů a ne Svět elektromotorů.
29. 2. 2024 06:41
Re: Škoda vysílacího času.
Podpisujem 👍
Avatar - cizekHUNTER
29. 2. 2024 01:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - apoho
28. 2. 2024 22:05
to neumíte vybrat jiný čas?
Chápu, že se tvůrci snaží si utrhnout co nejvíce diváků ale asi tak, jak to dělají to nepůjde.
Zase tak dlouhou tradici ani kvalitu pořad nemá aby ti, kteří se léta dívají na Autosalon najednou skočili na Svět motorů.

Takže pokud se podaří najít jiný vysílací den, tak to bude přínosem pro všechny.
Navíc pořad, který se vysílá 3 měsíce a pak se na 3 měsíce bez nějakého oznámení odmlčí a pak se vrátí nebudí dost silnou důvěru i když tam bude 3 x naklonovaný ukecaný Vaculík
28. 2. 2024 21:00
Škoda vysílacího času.
Já myslím, že je obrovská škoda, že jste vybrali vysílací čas shodný s konkurenčním pořadem, protože jste se tím připravili o slušnou porci diváků. Nepředvedli jste nic lepšího než konkurence, takže u ní zůstávám, ale kdybyste to měli v jinou dobu, jiný den, klidně bych se podíval. Mě zajímají auta, nikoliv Vaše komerční války a ubohé přebírání diváků.

Než se do mě někdo pustí, je to čistě můj subjektivní názor a nikomu jej nevnucuji, ale určitě se nás najde víc, co by se rádi podívali na oba konkurenční pořady a mají pocit, že tohle chování od Vás je prostě podlé.