Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes-Benz CLS 320 CDI Spirit: výhoda 140 tisíc korun

Akčních modelů, které by značka s třícípou hvězdou ve znaku aktivně propagovala, není mnoho. Na dieselové CLS teď dostanete zvýhodnění 140 tisíc korun ve formě výbavy zdarma...
Zpět na článek
neregistrovaný "tlamovec"
3. 5. 2007 22:39
Re: Diesel
No, já třeba přemýšlím za co vyměním stávající C220CDI a když si to tak přepočítávám a probírám, hledě také na tabulky průměrných spotřeb a zohledňujíce kilometry které najedu, tak opravdu nevím jestli sáhnu po benzínu ke kterému mě sice emoce táhnou, ale rozum říká něco jiného. I když, rozum je relativní pojem, ono kupovat auto za tyto peníze je sám o sobě nesmysl, že. S tou pojistkou ale něco dělejte, jde to i levněji (pokud teda nemáte auto v leasingu, ale to snad ne).
anonym
3. 5. 2007 18:11
Re: Diesel
Prave Ferrari ve verzi kombi uz je Ferrari 456 Venice (kombi) ... ale v omezenem poctu
tady je odkaz www.tuzing.cz/…7/2/25/Ferrari%2
anonym
3. 5. 2007 12:20
Diesel
Nerozumim dieselu v aute za tuto cenu, je pojistka na me CLS 500 stoji 130 tis. rocne, oprvadu nechapu, krasne auto a zvuk jak kombajn a to nemluvim o turbu po 150 tis.km, smutne...Evropa, tj. Evropske staty vznetove...uz chybi jen Ferrari TDI v kombiku s odpoctem DPH >:D
neregistrovaný "stenley"
3. 5. 2007 10:26
Re: ...
když tam bude dost pro oba, zapřáhnu i svoje auto >:D
neregistrovaný "RS6"
3. 5. 2007 00:25
Re: ...
Mám možnost sehnat traktor, tím to půjde líp.... >:D
neregistrovaný "Alessio"
3. 5. 2007 00:11
...
A teď už jen zbývá vyřešit jediný problém - vytrhne moje auto bankomat ze zdi? >:D