Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Daihatsu rocky na voľné chvíle

neregistrovaný "ferjon"
5. 12. 2005 17:35
Daihatsu rocky na voľné chvíle
Nazder páni. Poprosil by som vás či by ste mi poradili a podelili sa so mnou o vaše skúsenosti s Daihatsu rocky. Chcem si ho kúpiť hlavne na voľné chvýle do terénu bez papierov a neviem či sa mi to oplatí.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alda.1"
17. 12. 2005 08:00
Bez nadpisu
Daihatsu je dobra volba. Kvalita jeste vyse nez u toyoty, naprosto bezproblemova auta. Pozor na predchozi zachazeni, nahradni dily nejsou zadny problem, k dostani je vsechno do posledniho sroubku. Ja sam mam auto teto znacky a jsem max. spokojen. Je ale potreba si zvyknout na jakousi jednoduchost techto aut. Odmeni se ale bezporuchovosti a obrovskym najezdem km jak diesel. motoru, tak maloobjemovych benzinu. Nezerou olej a jezdi a jezdi. Jedno s mala aut vyrabenych a kompletovanych v Japonsku.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ferjon"
17. 12. 2005 23:01
rocky
Dakujem za odpoveď. Chcel by som si ho veľmi kúpiť ale len Turbodiesel. Rád by som si s vami popisal viac na Tému Daihatsu. Tak pre zaciatok by som vas poprosil kde sa daju kúpiť nejaké náhradné diely na Daihatsu. Neviete viac informácii konkrétne k Rockymu 2,8TD.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alda.1"
18. 12. 2005 05:31
Bez nadpisu
S daihatsu rocky osobne zkusenosti nemam, pouze z recenzi vim, ze si ho uzivatele velmi pochvaluji, je spolehlivy a ten motor je velice, velice silny s obrovskym kroutakem, proste do terenu parada. Auto je to vcelku male takze ten motor s tim asi slusne cvici. Vykonove, ted si moc nevzpominam, ale myslim ze ma okolo 66 kw, ale to opravdu nevim jiste. Ale ten vykon je vedlejsi, objem je objem a kroutak to ma. U nas moc recenzi nenajdes, jestli vubec nejakou, pochybuji. Ale doporucuji do Google zadat Daihatsu Rocky reviews a vyjede ti toho dost. Ja jsem ho chtel kdysi taky chtel, libi se mi jeho tvary, vypada skutecne ojedinele, takovy stary styl, ktery vsichni vyrobci opustili a zacali vyrabet luxusni SUV, ani Land cruiser neni co byval. Rocky je ze stare skoly. Skoda ze u nas a asi ani na slovensku nema daihatsu zastoupeni. A taky me docela stve, ze se o kvalitach teto znacky moc nevi a nepise. Daihatsu patri pod toyotu, ktera jim Rockyho a Ferozu zatrhla. Aspon ze jim nechali ten terios. Ted bude nastupce Teriosu Be- Go, doporucuji shlednout, daihatsu na tom makalo se Subaru.

pro veskere info o nahradnich dilech: [odkaz]

da se tam stahnout i cenik ND, ale myslim, ze v nem neni vse. Da se s p. Jandakem i dobre pokecat.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alda.1"
18. 12. 2005 06:50
Bez nadpisu
Jinak jeste bych chtel rict, ze opravdu dobra koupe je ze Svycarska nebo Belgie. Od nas radeji nic nebrat, jelikoz zde nejsou servisy a mechosi toho nekdy vic pokazi nez spravi.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ferjon"
19. 12. 2005 14:26
Bez nadpisu
Maš pravdu. Bol som jeden pozerať, chlap mi povedal že je trocha hrdzavy a technika je super. Skutočnosť bola dosť iná. Hrozne deravá podlaha, rozbyté svetlo, prehnutý blatník a nakoniec na zadnej náprave boli úplne iné tlmiče a pera boli polámané. Ale chcel by som sa ťa opýtať či nevieš niečo o uzávierke zadného diferenciálu na Daihatsu Rocky. Jeden pán mi povedal že uzávierky nemajú, druhý nevedel a tretí mi povedal že majú 100% samosvor. Tak som z toho jeleň.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alda.1"
19. 12. 2005 17:15
Bez nadpisu
No o rockym ti toho moc neporadim, kdyby ses me zeptal na terios, tak bych vedel...

Ale opravdu zkus kontaktovat p. Jandaka a ten ti poskytne lepsi informace, nez nejaci radoby odbornici. Ten samosvor je docela mozny, protoze treba na terios se dodavaji bud samosvory nebo bez. Ja treba mam samosvor. Uzaverka je taky docela mozna. Ale urcite to neni tak, ze vsechny rocky maji samosvor, nebo ze mají jenom uzaverku to urcite ne. Proste mohly byt typy s nebo bez. Co se tyka te koroze, jak stary to byl rocky? Typuju tak kolem r. v. 1987. To se nedivim, i toyoty LC rezively. Kazdopadne v devadesatych letech meli a maji daihatsu velmi kvalitni laky a problemy s korozi nejsou. Je fakt, ze offroady jsou nachylnejsi ke korozi, ale to je pricteno proste mnohem clenitejsimu podvozku nez u os. aut. Na to auto, ktery si videl zapomen. Jak jsem rekl, nasi mechosi jsou schopni tam dat cokoli. Kdyz daihatsu tak jedine dovoz.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ferjon"
23. 12. 2005 23:11
Re: Re:
Ďakujem za tieto tvoje rady. Veľmi mi pomohli. Ak budeš s ničim potrebovať poradiť daj vedieť. (neviem to ho veľa ale predsa)

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57