Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Exkluzivně: Detailní fotky Octavie Combi III

Roman Beránek Roman Beránek 31. 1. 2013 • 22:48
11
102
Zobrazit náhledy (11)
Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia Škoda Octavia
Na rychlostní komunikaci R10 jsme přistihli kamuflovanou Octavii Combi. Profesionální fotky odhalují každý detail maskování.

Většina fotek a videí z „er-desítky“, kde se pohybují maskované budoucí modely automobilky Škoda Auto, je pořízena na mobilní telefony a kvalita není nijak přesvědčivá. Již podruhé za sebou však měli testovací jezdci Škodovky smůlu, že po dálnici jel zrovna redaktor Světa motorů s profesionálním fotografem. Jím pořízené fotky vypadají totiž úplně jinak.

Díky přítomnosti ve správný čas na správném místě jsme vám mohli jako první ukázat fotky Octavie třetí generace v základní výbavě s plechovými patnáctkami a černými zrcátky. Na sedadle spolujezdce tehdy seděl a fotil Jiří Křenek.

Další fotograf Světa motorů Jiří Káš byl na cestě s redaktorem Jiřím Baborským do Vratislavic nad Nisou a na dálnici vyfotografovali kamuflovanou Octavii III Combi. „Řidič octavie neměl z našeho setkání takovou radost, jakou jsme pochopitelně měli my. Když jsme s ním srovnali rychlost a fotili kombi z boku, stáhl okénko a cosi na nás křičel a zuřivě u toho gestikuloval,“ popisuje akci za běžného provozu Jiří Baborský.

Výsledkem jsou ale fotografie, které ukazují detaily maskování ve velkém přiblížení. Snadno si ho můžete odmyslet abyste zjistili, že dřívější fotografie z dalšího našeho spřízněného časopisu AutoTip zřejmě více než naznačují finální podobu mladoboleslavského kombi. To si odbude světovou premiéru na ženevském autosalonu.

skoda zeneva2013 octavia skoda zeneva2013 octavia

skoda zeneva2013 octavia skoda zeneva2013 octavia

skoda zeneva2013 octavia skoda zeneva2013 octavia

Témata
4. 2. 2013 07:42
Re: Mistři v maskování
Nikdy nevieš - možno o nejaké to desaťročie si proste kúpiš model od VW Group, ktorý bude mať rovnaký základ u Škody, Seatu, Volkswagenu aj Audiny, a možno aj u Trabanta, alebo ako tú najľudovejšiu značku nazvú... Rozdiel bude vo svetlách a blatníkoch, a, prirodzene, v cene...
4. 2. 2013 07:39
Re: Pořád dokola....
Predstav si, minule som videl na ceste ísť dva pluhy za sebou. Kokso to som sa nasmial, veď na čo dva pluhy, keď úplne stačil jeden...? >:D >:D >:D
4. 2. 2013 07:32
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
Počul som, že liečiť sa to dá...
2. 2. 2013 19:52
Re: uz teraz sa tesim na octavku kombi v r 2024
S tím počítám, až škodovka nějakou udělá. Praktik mi špatný nepřišel, ale zase oproti roomsteru, kterého mám to není zase o tolik větší. Ale dokud škodovka auto typu tranzit nemá, tak do toho nejdu. Já jsem kovaný škodovák. Do jiného auta bych nešel...taky proto, že nevím, kam bych to chodil servisovat a zvykat si na jinou značku u mě není tak lehké. Na můj škoda servis jsem zvyklý už 10 let a oni na mě taky. Já jsem strašně konzervativní:-) Ale nejvíc by se mi na gumy líbil superb combi. Jednou si pro gumy přijel zákazník. To byla úplná symfonie. 225/40 R18 a nemusel sklápět ani sedadla a ještě by se vešly dvě tašky. Ale na něj nemám a to už by bylo asi fakt blbý:-)))))))))))))
Avatar - Jaros71
1. 2. 2013 23:38
Jezevčík..
Auto je samozřejmě dost podobné minulému modelu..zase bude o něco delší..??
Do města se už snad ani nehodí.. :-|
Pak se diví,že se víc prodávají SUV..
Většinou jsou kratší než kombi a mají víc prostoru.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku