Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nenechte si ujít jubilejní 25.TipCars Pražský Rallysprint

19. 11. 2019 • 06:17

První prosincová sobota přinese tradiční a již 25. ročník Pražského Rallysprintu na Strahově. Server TipCars.com se stal už po třinácté generálním partnerem. Zábavná show a závod ostrý jako břitva. To vše čeká na fanoušky tohoto motoristického sportu.

Všichni milovníci rychlých aut zakončí letošní rally sezonu první prosincovou sobotu 7. 12. 2019 v lokalitě u Strahovského stadionu. A nejen tam. Po mnoha letech se rychlá auta vrátí do Karlického údolí a také k radotínské cementárně, kde pražský podnik v devadesátých letech začínal.

Právě na jihozápadním okraji Prahy se bude v sobotu po osmé hodině se závoděním začínat. Uskuteční se tu dva průjezdy dvou erzet. Odtud se pak po desáté hodině vydají posádky na Strahov, kde je budou čekat dvě okruhové rychlostní zkoušky, při kterých každá posádka absolvuje tři kola. Na závěr pak bude připraven ještě i krátký epilog, a ten by už vyloženě měl spočívat v radosti z krásných smyků. Zábavy tedy bude jistě spousta.

Vstupenky na tuto výjimečnou akci zakoupíte v den závodu v prostoru před vstupy do diváckých zón a servisní zóny. Cena vstupného pro dospělou osobu je 250 Kč, děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Přikládáme časový harmonogram závodu:

Start Strahov 7:15
RZ1 Michelin - Karlík 8:00
RZ2 Subaru - Cementárna 8:30
RZ3 Michelin - Karlík 9:15
RZ4 Subaru - Cementárna 9:45
RZ5 TipCars Strahov - okruh 11:00
RZ6 TipCars Strahov - okruh 12:25
RZ7 M2C - Epilog 13:40
Cíl Cílová rampa 15:30

Jak vypadal loňský 24. ročník Pražského Rallysprintu si můžete prohlédnout zde.

Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku