Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nespokojení motoristé dnes v Praze uskuteční další protestní jízdu

Ondřej Láník Ondřej Láník 30. 1. 2010 • 22:48
40
Možná vám unikla informace o první protestní akci českých motoristů, ale ti nejaktivnější to nevzdávají a dnes se vydají do ulic znovu.

V sobotu 30.1.2010 se uskuteční v pořadí již druhá protestní jízda motoristů nespokojených s omezováním individuální dopravy a diskriminací řidičů. Cílem organizátorů je demonstrace nesouhlasu s nekoncepčním řešením dopravní situace nejen v Praze, stávající i připravovanou legislativou a postojem státu ke svobodě na silnicích i jinde.

Protest se uskuteční mezi 18. a 19. hodinou plynulou jízdou po hlavních komunikacích v rámci hlavního města. Vyjíždí se z parkoviště u obchodního centra Globus v Praze-Černém Mostě.

O prvním protestu informovala i zpravodajská stanice ČT24.

Další informace jsou na internetových stránkách organizátorů.

Související články

Avatar - ZoomZoom
1. 2. 2010 20:45
Re: PLÍŽENÍ
Jak si pán ráčí přát.
Antiradar mám dva roky a milý pane, divte se te, ale zachránil... Třeba u nás ve městě před neoznačenou octavii hnedle 3x. A z toho co jsem viděl, pčr když už měří, používá ještě ve valný většině mikrovlny.

Nechápu tvoje napadání a pokus ze mě udělat blbce. Třeba já osobně bych si vůz s motorem alá wartburg, nepořídil.
Je promiň, odbočil jsem od tématu. Tak ti nevim, jestli ten passat nějakej radar vůbec má, vyjma těch kamer, což mám v autě taky >:D Vůbec, to auto je tak nenápadný, až hrůza... O podobný splynutí s davem se vždy pokoušeli i revizoři v mhd, co jsi pamatuju, ještě když jsem studoval... No a co se týče motorek, neměl jsem s nima tu čest :'-(
A laser..? Taky jsem neměl tu čest se s ním setkat.. Něco málo o tom vim, sice nic odbornýho, ale stačí. A dík za zajímavej nápad, asi víš o čem mluvim...

Vždycky se najde někdo, kdo tady začne házet machra :-! Já ho nikde nechválil, akorát sem odpověděl na jeho dotaz a moje zkušenosti s ním. To, že někoho načapou i s antiradarem je mi celkem putna...
Navíc ho nemám k tomu, abych jezdil jako dobytek. Ale slouží mi jako pojistka na různých nesmyslných omezeních, kde se odmítám vláčet jak ovce.

Ještě chceš nějakou, třeba o smolíčkovi?
Avatar - ZoomZoom
1. 2. 2010 15:50
Re: PLÍŽENÍ
Jedná se o detektor Beltronics 975e EURO (skutečně se jedná o UE verzi) - pevnou sadu...
Nebudu ti tady kecat, jeho pořízení mi poradil kamarád, který se o tuto problematiku dost zajímá. Důvod proč jsem zvolil právě pevnou sadu byl ten, že vmém voze by klasický přenosný detektor fungoval správně jez ztěží a ty peníze jsem do toho holt vrazil, i když to stálo bezmála 2xtolik než přenosný antiradar... Jinak doporučuji si pročíst některé diskuze na netu, dozvíš se z nich spoustu užitečnýho.
U oblíbeného V1 tě ale může potkat nejedno překvapení..
S tim přenosnym zkušenosti nemám. U toho Bel975e se mi nestalo na silnici, aby nezareagoval na měření... Ze začátku mi to řvalo skoro pořád, jenže to bylo ym chybnym nastavenim..
1. 2. 2010 10:19
Re: Policie/Provokace byla aktivni vcera
Premyslel jsem o tom, ale nakonec jsem se na ne vy_ral, preci jen mam mezi nimi hodne znamych a nebudu jim delat naschvaly, kdyz zrovna prijede nakej blbec od buh vi kde...Jinak se da take zvitezit argumentem, ze jsi dodrzoval bezpecnou vzdalenost, jelikoz auto za tebou ohrozovalo bezpecnost provozu, kratkodobe jsi zrychlil. No, hlavne pevne nervy a znameho generala a je klid...ale mas pravdu, mit nejakou herku, hezky bych si pobrzdil..
Avatar - Ada je zase tady
31. 1. 2010 20:47
Re: Policie/Provokace byla aktivni vcera
Ja bych tedy v takovem pripade urcite prudce zabrzdil. At si tu bradavici rozkrapnou o muj naraznik. Nemaji moznost te v takovem pripade na nic dostat. Proste jsi prudce kychnul a bezdecne aktivoval brzdovy asistent... >:-[]
Avatar - Mojito (s Feferonkou)(RSKa)
Re: proč?
petrumr - špatná otázka.Spíš : jsou dnešní auta stavěná na 160 km rychlost na naše úděsný dálnice? Většina vozů z poslední doby (pokud tu rychlost s přehledem zvládnou)ano,je to alespoň můj názor....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud