Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Captur vykreslen v omlazeném balení: Inspirace juniorem je víc než zřejmá

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Populární francouzský crossover se brzy dočká faceliftu. A my díky špionážním snímkům i vlastní dedukci tušíme, jak asi bude vypadat.

Druhá generace Renaultu Captur se slavnostně představila v roce 2019, brzy tedy přijde vhodný čas na omlazovací proceduru. Ta přinese převážně jen drobné inovace francouzského crossoveru, ale třeba tvář modelu se změní opravdu výrazně.

Faceliftovaný Renault Captur dostane kly

Renault totiž u menších modelů pozvolna opouští design se světlomety připomínajícími kly. Jako první se jich zbavilo faceliftované Clio, které namísto nich nasazuje svítilny se zvláštně tvarovanými elementy. Novinky v podobném duchu se čekají také u Capturu, inspirace menším juniorem, se kterým crossover sdílí techniku, je více než zřejmá.

Video se připravuje ...

Design zadní části podle našeho grafika

Náš kolega a grafik Honza Lušovský se pustil do práce a na základě dostupných informací a špionážních snímků ukazuje, jak asi bude tvář novinky vypadat. Zatímco příď s novými světlomety a logem bereme za takřka hotovou věc, na inovace vzadu si musíme ještě nějaký čas počkat.

„Na zadní části jsem upravil grafiku světel a nárazník, jedná se však kompletně o mou vlastní fantazii, neboť Renault vzhled těchto partií zatím ani nenaznačil,“ vysvětluje autor, proč se rozhodl právě pro takového vzhledové korekce. Tak uvidíme, jak moc se trefil, odpověď bychom měli dostat v horizontu několika příštích měsíců.

Jan Zajíc
Diskuze (0)

Doporučujeme