Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tesco začalo prodávat ojetá auta

David Bureš David Bureš 10. 4. 2011
11
Tesco ve Velké Británii neprodává jen čerstvé pečivo a další potraviny, začátkem letošního dubna spustilo i internetový prodej ojetých automobilů.

Britský obchodní řetězec Tesco zahájil na domácím trhu provoz internetového obchodu www.tescocars.com, na kterém nabízí ojeté automobily. Firma slibuje, že každý týden bude na výběr z 3.000 vozů. Jejich stáří se bude pohybovat mezi šesti měsíci a třemi roky.

Tesco tvrdí, že všechny nabízené automobily budou zkontrolovány britským Královským automobilovým klubem (RAC), doplněny o kompletní servisní historii a budou mít jen jednoho předchozího majitele. Jednotlivé inzeráty doplní fotografie auta a video testovací jízdy, kterou provede RAC.

Ojeté automobily je možné koupit ihned – takové jsou označené jako Buy it now, Pre-order jsou k dispozici asi měsíc po jejich rezervaci. Před koupí auta je nutné zaplatit vratnou zálohu 99 liber (cca 2.800,- Kč). Koupený automobil je možné do sedmi dnů vrátit bez udání důvodu a za vrácení plné ceny.

Každému zákazníkovi bude přidělen poradce, který mu pomůže v průběhu nákupu. Samotný automobil si zákazník vyzvedne v předávacím centru, nebo mu jej Tesco za poplatek 149 liber (4.200,- Kč) dopraví na jakoukoliv adresu ve Velké Británii.

Jako bonus Tesco k autu přidává měsíční záruku a 2.000 bodů Clubcard na nákup v obchodech tohoto řetězce. Servisní síť bude čítat na 1.000 servisů po celé Británii.

Tesco je obchodní řetězec, který byl založen v roce 1919 Jackem Cohenem ve východním Londýně. Na český trh vstoupila tato společnost v roce 1996.

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - ManInBlack
Bazár parkovisko
| 12. 4. 2011
:yes:
Ale byznys by to byl dobrej. Necháš tam 1500-2000 za nákup (teda ty spíš 50-60EUR) a pak si budeš muset ještě koupit svoje auto, abys mohl ten nákup odvézt. Dvojí zisk :-!
Avatar - pumpkin
Bazár parkovisko
| 9. 4. 2011
Budeš si musieť dať pozor kam to pri nákupe zaparkuješ. Hlavne nie pod sloganom typu " Príďte si ku nám nakúpiť, my vám predáme auto* "

*To vaše >:-[]
To bude bodů...
| 9. 4. 2011
>:D :yes:
Avatar - Ronault.
To bude bodů...
| 9. 4. 2011
do Tesco Club Cart >:D >:D
Avatar - Drag-On
Tesco auto
| 9. 4. 2011
Teraz len predaj ojazdených aut, za chvíľu výroba vlastných aut. Bude to nejaký Logan s bielo-modrými pruhmi >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku