Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Pořádný burnout až... Úplně do konce

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 17. 9. 2016 • 20:30
3
Co je burnout, ví asi každý. Efektní protáčení zadních, nebo předních kol tak, až se pálí pneumatiky. Akci tedy vždy doprovází mohutný kouř a pach spálené gumy.

Někdy se ovšem protáčení kol na místě mírně zvrtne a pneumatiky zahoří plameny, rozšiřujícími se na další části vozu nebo dokonce do jeho okolí. Vedle cíleného zničení pneumatik pak může dojít i na utržení jednoho z protáčených kol nebo rovnou celé nápravy.

V případě tohoto nešťastného Dodge Ramcharger se jeho řidič rozhodl, že burnout dotáhne k dokonalosti tím, že kromě zničení pneumatiky roztaví i disky, na němž byla obuta. Podle dostupných informací byl tento Dodge pořízen již s tímto cílem a akce byla zrealizována na soukromé silnici během Burnout party.

Související články

Témata
17. 9. 2016 23:40
Lidská blbost je nekonečná...
A to platí pro dotyčného řidiče, pořizovače nahrávky i pro redaktora, který zde tuto debilitu zařadil. :-O
17. 9. 2016 23:01
Re: zpráva roku
Ale zase to má zcela zásadní přínos pro motorizmus. >:D 8-s :no:

Proč, když to nějaký psychopat udělá, druhý nasnímá (a to ještě zprdele), se na to máme dívat na severu, o kterém jsem si myslel, že je o autech a býval kdysi i seriózní ?

Pro mě informace s nulovou hodnotou. A ta nula je navíc ještě hodně optimistická.

Avatar - rokyta.p
17. 9. 2016 20:14
zpráva roku
a komunální služby v horní dolní mají přelakovanou multikáru >:D sorry, ale to je na článek roku, to je moto novinařina jak býk >:D >:D >:D myslím, že toto pan redaktor spíchl na smartfonu, když čekal v supermarketu ve frontě u pokladny. A pomalé Tesco wifi mu tam hodilo prvního, sekajícího se youtuba >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud