Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Výběr toho nejhoršího, co se nám letos „povedlo“

Martin Machala Martin Machala 31. 12. 2016 • 09:19
8
Je to taková milá tradice, pochlubit se v poslední den roku nepovedenými videozáběry. I letos tak přinášíme nějakou tu silvestrovskou srandu!

video

Honza Mička si dal předsevzetí, že bude letos v případě videonezdarů slušnější. A že přestane používat nepěkná slovíčka. Že se mu to podařilo bezezbytku, uvidíte sami. A taky chtěl zhubnout. I to se mu povedlo.

Také ostatní redaktoři se však velmi činili, občas s námi musí mít kameraman hodně trpělivosti. A chudák střihač! Do nového roku nám tedy přejte co možná nejvíc holých vět a jednoduchá slova!

Témata
1. 1. 2017 19:40
o
1. 1. 2017 09:12
Kritizovat...
....lze praktiky všechno. To je jednoduché.

Ale když někdo uveřejní dobrovolně na Silvestra nepovedené klapky pro pobavení, přijde mi zde kritika jako holá zoufalost.
Avatar - Floyd
31. 12. 2016 22:57
Re: Brepty
:yes: :yes: :yes:
Avatar - 3_diamanty
31. 12. 2016 20:43
Re: Vtipné? To jako fakt?
no Honza jak vidime sa do tej jeho uz typickej modrej bundy vosiel jak pred rokom tak aj teraz... tak teraz neviem... ale verme ze snad kilo dva zhubnul aj ked je to len jeho vec nas do toho nic ... ;-)

PS: ale inak celkova nizsia pohotovostna hmotnost auta ( merana aj s vodicom ) ide ruka v ruke s nizsou spotrebou auta ci nie? a nikto zase nechce aby v teste nameral vzdy viacej ako je unosne ... takze Honza bacha na to ... ;-) >:D

v 3:45 to ale Honza fakt dava... ale priznajme si komu sa to nestalo ... >:D
Avatar - JohnST
31. 12. 2016 20:12
Brepty
Tak bol som prekvapeny, ze niektori redaktori maju aj recove vady a nie su schopny zo seba dostat dve vety. Na yotube su 13-15 rocni chalani a pani nehnevajte sa strcia vas vsetkych do vacku. :no: :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud