Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota a Subaru svolávají GT86/BRZ kvůli vadnému... návodu k obsluze!

Japonské automobilky Toyota a Subaru svolávají do servisů výsledek své spolupráce kvůli tiskové chybě v návodu.
Zpět na článek
8. 6. 2012 21:42
8. 6. 2012 21:46
8. 6. 2012 21:49
8. 6. 2012 23:21
8. 6. 2012 22:05
9. 6. 2012 13:33
Avatar - 3_diamanty
8. 6. 2012 16:41
ked uz aj manual je pisany spatne
tak to sme dopadli ;-)
Rozbalit vlákno
8
8. 6. 2012 16:50
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
Automobilka nemoze za vadu v tlaciarni. Ale vsetka cest za to, ze to zistili. Taky koncern VW by to ani nezistil a aj neskor by to poprel. Tam ale maju ovela vyraznejsie problemy nez tlaciarenskeho skriatka.
Avatar - Starfighter
8. 6. 2012 17:14
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
Brilantní sdělení. Jaké tam máš dál?
11. 6. 2012 19:43
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 6. 2012 17:31
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
Já bych řekl, že už je v USA někdo stihl žalovat. >:D
Avatar - Bristol
8. 6. 2012 19:00
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
v USA na toto mají uplně brutální legislativu...tam by je svolali za každou prkotinu...jako je např. tato...
8. 6. 2012 21:45
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
V istom ohlade aj negativna reklama je reklama a za urcitych okolnosti moze mat pozitivny dopad.
Ide o prkotinu, auta su skvele a navyse o nich teraz uz vedia aj ti, co o nich nevedeli...
Avatar - Bristol
9. 6. 2012 10:15
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
tak důležité je že to není žádný technický problém: autům jako je BRZ/GT-86 fandim...a jsem rád že je japonci vyrobili...alespoň už nebude mít 370Z monopol na hravé dostupné auto s náhonem na zadek... :yes:
8. 6. 2012 21:47
Re: ked uz aj manual je pisany spatne
zdaleka to nie je taka tragedia, ako tie "mudrosti", co tu pises
8. 6. 2012 19:31
Když se podívám
... na články o vadných řetězech u Tsi motorů. Tak mi přijde jako kdyby byla Toy/baru automobilka z jiného světa :-) :yes:

P.S.: Může za to sice tiskárna, ale my se hlásíme k odpovědnosti a vyřešíme každou malou chybičku.
Rozbalit vlákno
2
11. 6. 2012 19:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 6. 2012 19:18
Re: Když se podívám
Toyota řekla, že přestane honit počty a zaměří se opět na kvalitu. Takže mne to nepřekvapuje. Zajímá mne, co z nich v blízké budoucnosti vypadne.
8. 6. 2012 21:42
Pošta?
A proč nepošlou nové manuály majitelům poštou a ženou je do servisů? Stejně po koupi nového auta pár let posílají reklamní materiály a časopisy..
Rozbalit vlákno
3
8. 6. 2012 21:46
Re: Pošta?
Uvažuj, o tom by sa predsa nikto nedozvedel.
8. 6. 2012 21:49
Re: Pošta?
Otázkou, jestli by to bylo špatně, nebo dobře..
8. 6. 2012 23:21
Re: Pošta?
Dobre asi nie - chyba v návode nie je chyba auta, je to detail, s vadou na aute malichernosť - vpodstate nič negatívne, pritom publicita rovnako veľká.
8. 6. 2012 21:57
Američan se diví- Evropan žasne
výběr ze scénky při předání nové 280 stránkové kapitoly o fungování airbagu pro amerického řidiče...

....mohu Vám ukázat některé základní komponenty, kterých se dotýká tato kapitola?
Jistě... Toto je volant -WOW..... Tím se točí ....Oh yes? Ano - WOW.... Podle toho, kam s ním zatočíte, tam pojedete...... Vážně? Určitě pane.... WOW.... Ale musíte počítat s tím, že to bude zatáčet tak moc, jak s tím budete točit... WOW...
Volant obsahuje airgag....Vážně? A kde tam je? - Je schován uvnitř volantu pane. Uvnitř? WOW..... Při havárii...Cože - já s tím budu havarovat? Ne ne - pouze v případě havárie, pokud by se něco stalo, například náraz nebo tak....Tak v případě havárie ten airbag vystřelí ven a zachrání Vám život...
WOW. .. To tím chcete říci, že můj vůz je ozbrojen? Je to legální?
???? Jak ozbrojen? No že ten vak vystřelí..... Ne pane nebojte se - to exploduje uvnitř volantu malá slož, která pomůže nefouknout ten vak. Zde je malé čtyřhodinové video pro naše americké zákazníky.... WOW
Po čtyřech hodinách se zákazník rychle rozloučí a po čtyřiceti minut prodejnu obsazuje taktický tým FBI - nelegální prodej výbušnin a zbraní..... Zákazník navíc žaluje prodejnu za psychickou újmu - z představy explodujícího airbagu vymrštěného proti obličeji..... Jo amerika....to je ta země....
Rozbalit vlákno
12
Avatar - MikeeC
8. 6. 2012 22:19
Re: Američan se diví- Evropan žasne
jako vtip dobrý >:D ale neni poznat jestli v tom je i tvá osobní protiUS nálada >:D
8. 6. 2012 22:36
Re: Američan se diví- Evropan žasne
jaká proti US nálada? To je směs malé české závisti, že maj ceny aut tak nízko a trávu zelenější a pobavení nad tím, že tam právníci mají žně z toho, když musí dávat do návodů, aby do mikrovlnek nevkládali živá zvířata....Nebo neopouštěli místo řidiče za jízdy.....
Avatar - MikeeC
8. 6. 2012 22:49
Re: Američan se diví- Evropan žasne
země neomezených možností :-) Ale je to tu pořád lepší než v kocourkově ;-\ >:D
8. 6. 2012 22:52
Re: Američan se diví- Evropan žasne
jak v čem.... ;-) Například já mám kocourky rád.....
8. 6. 2012 23:23
Re: Američan se diví- Evropan žasne
Kocúrkovo vyzerá inak. To by bol ten návod na jednej strane jedného veľkého papiera. A na zadnej strane ten istý návod ešte raz, keby si ten prvý stratil... >:D
Avatar - MikeeC
9. 6. 2012 00:02
Re: Američan se diví- Evropan žasne
možná >:D Ale myslel jsem to hlavně tak, že v Česku je to prostě divný.. spíš hrozný >:D
Avatar - Chuck Norris
9. 6. 2012 00:06
Re: Američan se diví- Evropan žasne
moc pěkné... konečně něco v diskusi co by patřilo hned jako úvod článku:)
Avatar - Bristol
9. 6. 2012 10:20
Re: Američan se diví- Evropan žasne
dobře ty >:D ale myslím že američany krapet podceňuješ...to že neví kde leží ČR ještě neznamená, že jsou hloupí...schválně se zkus zeptat namátkově českých občanů, kde leží např. takový Benin...vsaď se že naprostá většina z nich ani nebude vědět že něcoi takového existuje...no a pro amíky je ČR stejně důležitá jako pro nás země západní afriky... >:D a ti američané co nekoukají na hokej dost možná ani neví že nějaká ta ČR existuje... ;-)
9. 6. 2012 10:43
Re: Američan se diví- Evropan žasne
Asi tak - ono v americe je výuka orientována spíše na jejich stát. Tam zase ví o své zemi všechno a jen zhruba o těch ostatních.
9. 6. 2012 11:45
Re: Američan se diví- Evropan žasne
ber to jako nadsázku ;-) . Oni jsou někteří jako děti - ale to nemyslím vůbec zle. Jsou hrdí na svůj národ - vlajky před domy - ruce na srdce... To my jim můžeme jenom závidět. Ale některé věci zase přehání - právníci, předpisy a tak.......třeba i ty návody >:D
12. 6. 2012 19:29
Re: Američan se diví- Evropan žasne
Mně po pravdě někdy ten jejich přehnaný patriotismus a národní hrdost lezou krkem. Třeba takové ty vlaječky na klopách saka. Z toho se klátím smíchy. Je to takové laciné. Ještě lepší je, když ani neví, na co jsou hrdí. Proti hrdosti, pokud máš na co být hrdý, a národní identitě nic nemám, jen mi to u nich někdy přijde spíš jako doktrína. A nebýt třeba tak okatý. Vždy jsem spíš zastával, že by člověk měl být hrdý na své úspěchy než na úspěchy jiných. Když vyhraje reprezentace MS v hokeji, lepším hokejistou mne to neudělá.
12. 6. 2012 19:20
Re: Američan se diví- Evropan žasne
>:D Dobře jsem se zasmál.
Avatar - petrumr
8. 6. 2012 22:05
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
8. 6. 2012 22:19
Re: moraváci
co je to ten návod?
Avatar - MikeeC
9. 6. 2012 12:18
v Evropě a jinde
by se určitě taky snažili opravit chybu v manuálu co se týče špatně zobrazeného ukazatele systému airbagu zda je ON nebo OFF při obsazeném nebo neobsazeném sedadle spolujezdce. Toť vysvětlení od Subaru. Myslím, že by to ani jinde ve světě nenechali jen tak :-) Takže to není o tom, že by amící nevěděli jak a kdy funguje airbag :-)
Rozbalit vlákno
0
9. 6. 2012 13:33
haha
no jasne, tlacova chybicka v navode >:D a pritom nenapadne zvolaju do servisu vsetkych majitelov a vymenia im na autach praskajuce ojnice piestov, ktore prerazaju blok motora a zabili uz troch ludi, ktorych pozostalym musela toyota vyplatit obrovske odskodne, aby cusali >:D >:D >:D
Rozbalit vlákno
0