Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Daewoo L4X koncept australské luxusní limuzíny pro Koreu

Na autosalonu v Soulu domácí značka Daewoo předvádí koncept luxusní limuzíny pro budoucnost, která je upraveným modelem z nabídky Holdenu.
Zpět na článek
neregistrovaný "Lancer"
15. 4. 2007 07:31
Re: Leganza
Tak tohle byl zatim tvuj nejrozumnejsi prispevek. Gratuluji. :yes:
neregistrovaný "Lancer"
15. 4. 2007 07:30
Re: Leganza
Google nepotrebuji, vsechno co jsem tu psal mam v hlave. Cist taky umim a u ocare jsem byl nedavno. A vsechno mam v poradku. Takze nez zacnes ostatnim nadavat jako buran, nejdriv trochu premyslej: pises, ze "Ad Statesman... ...se prodada se totiz i jako Holden, Buick a tusim" - Jak mam z tohodle vypozorovat, jestli je to model 05 nebo 07? Pokud pises, ze prodava (pritomny cas), tak ja ti garantuju, ze aspon v Australii se prodava pouze Holden Statesman 07 (ve skutecnosti je to 06, ale to uz by ses v tom vubec nevyznal, tak to nebudu komplikovat). Takze priste klid a nauc se psat, pak urazej, pane natvrdlej.
Avatar - Johny.Rico
14. 4. 2007 18:43
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
Chápu....dobře to myslíš...souhlas.
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 21:49
Re: Omega?
Ještě k tý ceně Chevrolet/Holden Epica se začíná prodávat od 25 990 dolarů u nás asi 500 000 Kč - Holden Statesman 3,6 s automatem začíná na 59 990 dolarech takže já to tipuju tak na 1 200 000 Kč .... a to je za ty prachy suprčupr kočár...
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 21:40
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
Ještě dodám že JAG bude mít tu image tím že je JAG, L4X bude mít pro mně tu samou tou svou velikostí a mohutností... i kdyby na tom byl jakýkoliv znak ...
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 21:36
Re: Omega?
Ta podobnost Fabie se Swiftem ta je fakt opovazliva! >:D
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 21:33
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
Neříkám že nejsou.... ale Jaguár je o tom že je Jaguár, Cadillac je o tom že je Cadillac atd... L4x alias Statesman musí být super kára a možná že i ten tvůj JAG vedle něj bude vypadat jako chudej příbuznej ale pořád to bude JAG. doufám že chápeš jak to myslím...
12. 4. 2007 21:01
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
skvela volba Jag :yes: s tym nikdy nie si v stade
12. 4. 2007 20:59
Re: Omega?
Skratit to na dlzku 4.90, rebrandovat na Opel Omega ale v ziadnim pripade "traktor TDI" Ak diesel z GM tak 3.0 CDTI zo Signuma :yes:
neregistrovaný "POWER"
12. 4. 2007 19:58
Re: Omega?
:-O 1,9 TDI do auta velkosti A8?Si poskodeny? ved aj prve A8 mali minimalne 2,5 TDi, a uz len koli tomu ze vsetko nasvedcuje tomu ze sa tu jedna o najvyssiu triedu, tak minimalna motorizacia je spravidla 6valec optimum V8, a premium V12...povies: prve A8 mali 2,5 Tdi 150 PS tak ako tento oplacky, ...ved ale aj sa podla toho hybali - plazili.Kaslat na to, v kazdom pripade ta podobnost s europanmi / budiky Audi,zadne svetla Vectra, linia zadnych okien + miniokienok pred C stlpikom cista A8a.../je fakt opovazliva!Ale keby to zacal niekdo predavat s nejakym 6valcovym TDi - ckom cez 200 PS a stalo by to okolo 1,5 Mega...Potom by to bolo fakt vazne :-! :yes:
neregistrovaný "Johny.Rico"
12. 4. 2007 18:33
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
Díky chlape. Ale věř, že jsou lepší auta v dané třídě, ale ten pocit z toho, že máš J., ten je super, fakt.
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 16:43
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
NO zajímalo mně jaký člověk píše o těch výhradách...a smekám před tvou volbou Jaguar je Jaguár....
neregistrovaný "Cynik"
12. 4. 2007 14:43
Omega?
Tohle vypadá tak "opelovsky", že by stačilo změnit mřížku chaldiče a badge a mohlo by se to tu rovnou prodávat jako Opel Omega. Akorát nevím, jestli mají u GM už kloudný dieselový šestiválec. 1.9 CDTi 110 kW by byl jako základní motorizace fine, ale chce to nabídnout i něco silnějšího...
neregistrovaný "Petr"
12. 4. 2007 13:47
Re: Leganza
Takze pro natvrdle - ANO, DAEWOO STATESMAN (2005) SE MI LIBI VIC, NEZ DAEWOO L4X (2007). A nauc se pouzivat Google, ale jeste pred tim se nauc cist a pripadne si zajdi k ocari...
neregistrovaný "Johny.Rico"
12. 4. 2007 13:37
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
Mám víc aut, jedno z nich jsem tady dal na Moje.auto...Jaguar X-Type 3.0 V6...další jestli dám, tak to se rozmyslím. A to mé nejlepší auto tu dávat nebudu jak někteří...lidi jsou ***. Dal jsem tu takový střed. Proč se ptáš?
neregistrovaný "Bender"
12. 4. 2007 07:18
Re: Tak za to bych se teda nestyděl.
a můžu se zeptat v čem jezdíš???
neregistrovaný "Lancer"
12. 4. 2007 06:20
Re: Leganza
Aha, takze ty auta se lisi jen logem a tobe se nejvic libi Daewacky logo, ale osobne se ti nejvic libi Statesman ;-\ ... Je videt, ze v tom mas jasno... >:D
neregistrovaný "Johny.Rico"
11. 4. 2007 19:26
Tak za to bych se teda nestyděl.
A to mám hodně výhrad k takovýmto autům...no není vůbec špatné...ten inter teda...hmm..
neregistrovaný "Bender"
11. 4. 2007 16:39
Re: Nahodou to vyzera dobre...
Postupně si totiž budeme muset "zvyknout" na to že auta z GMDAT jsou auta General Motors vyrobená v Koreji... stejně jako třeba VW vyrobený na Slovensku nebo ..... tisíc jiných případů... mně to problém nedělá, ale některým jedincům tady někdy evidentně ano... :-)
11. 4. 2007 16:38
Re: Nahodou to vyzera dobre...
ono je to vlastne auto z australie, nie z korey. BTW korejske interiery uz dnes nezaostavaju za EU ci japonskymi :-! vid. nove Santa Fe, Captiva, Epica, Ceed :yes: Korejcania robia velke pokroky a to je len dobre pre nas - zakaznikov :yes:
anonym
11. 4. 2007 16:35
Re: Bravo GM, Holden, Daewoo...
Přesně tak, akorát že by to chtělo pořádnej diesel pro EU úspěch... jinák já byh to radši v benzínu... protože diesel všechny tyto auta mrví...
anonym
11. 4. 2007 16:33
Re: Leganza
Plně souhlasím.... jenom to že právě toto je Holden prodávaný jako GM DAEWOO...u tohohle auta je to obráceně...
neregistrovaný "ROBERTO"
11. 4. 2007 16:09
Nahodou to vyzera dobre...
Vyzera to dobre az na par detailov.Zadne svetla-Vectra,interier mi nic nepripominal,predok C-ko.Ale fascinoval ma vnutrjasok toho auta.Vo velmi malo veciach mi pripominal auta z Koree...samozrejme ked sa na to pozriete takto vseobecne,nie detailne.Ako co ma dostalo bolo miesto na zadnych sedadlach... :-!
11. 4. 2007 16:03
Re: Leganza
Leganza bola nadherny voz :yes: v tom case daleko pred sonatou ci kiou clarus/magentis
neregistrovaný "Petr"
11. 4. 2007 15:08
Koncern GM
Nechapu nektere jedince, kteri nejsou schopni vstrebat, ze se jedna o model koncernu GM, ktery se proste prodava po radou ruznych znacek a proto jsou si tudiz hodne podobne. Zajimave, ze u byvale ceske automobilky Skoda nikomu ta VW silna zavislost a podoba nevadi... :o

BTW z clanku mam pocit, ze si autor mysli, ze Holden zacal spolupracovat s Daewoo az ted, pritom uz napr. takova Leganza z roku 1997 mela motor vyvinuty spolecne s Holdenem. Dale neni pravda, ze pod zn. DAEWOO se to prodava pouze v Jizni Koreji, urcite i na dalsich mistech Asie - v pameti mi uvizl napr. Vietnam :o) a myslim, ze i v Africe a Jizni Americe...

Ad Statesman - zrejme zde diskutujicim znalcum ponekud uniklo, ze Daewoo Statesman se uz davno dela a placte - prodada se totiz i jako Holden, Buick a tusim, ze jeste jednou znacka (lisi se vedle loga i predni maskou - grilem - Daewacky se mi libi nejvic :) Nne osobne se Statesman libi mnohem vic nez toto...
11. 4. 2007 13:48
Bravo GM, Holden, Daewoo...
V GM vedeli vzdy vyrobit pekne limuziny. Skoda len ze ich neexportovali do EU. Mozno teraz je ten spravny cas pre invaziu klasickych sedanov na europske trhy :yes: Chevy v EU pekne rastie. Vedel by som si predstavit rebrandovany Holden Statesman ako Opel Omega, alebo Chevrolet :yes: Bola by to zaujimava alternativa k 607, C6 alebo k novemu Superbu
neregistrovaný "Lancer"
11. 4. 2007 12:48
Re: Original
Tim Kalosem jsem myslel Aevo. Chybicka se vloudila, ale uznejte, kdo se v tom ma vyznat...
neregistrovaný "Lancer"
11. 4. 2007 12:47
Re: Original
Na druhou stranu Holden si zase bere spoustu modelu od Daewoo. Predvsim nizsi tridy (Barina=Kalos, Viva=Lacetti), ale najde se i vyjimka - napriklad ted se bude v Australii prodavat Holden Epica (u nas /tedy vlastne u vas >:D / znamy jako Chevrolet Epica).
neregistrovaný "Lancer"
11. 4. 2007 12:43
Re: Chyba
No ano i ne. Commodore je v podstate nazev pro celou radu vozu - mezi ne patri i Statesman a Calais. Nicmene pravda je, ze podle tech svetel je to opravdu Statesman (ci Calais). Mimochodem, nazivo vypadaji uzasne, opravdu majestatne (tedy pokud na sobe nemaji nalepku Daewoo).
neregistrovaný "Lancer"
11. 4. 2007 12:40
Re: Dejvů
Ale Holden s nimi prisel driv nez M-B. A na druhou stranu by v M-B urcite neopisovali od Holdenu, takze tady je podobnost ciste nahodna, troufam si rict.
neregistrovaný "Scouter"
11. 4. 2007 11:41
Chyba
Mám ten dojem, že autor se trochu ukvapil v pojmenování původního modelu, kterej byl inspirací. Holden to je určitě, ale Statesman..
11. 4. 2007 11:17
Re: Original
Ani by som nepovedal ze Daewoo, ale GM. Ako premianta si drzi jednu znacku v USA, jednu v Europe a tie ostatne su nutene viezt sa na chvoste a cakat co na ne zostane...
11. 4. 2007 09:52
Original
Original od Holdenu [odkaz] mi prijde mnohem povedenejsi. Zda se mi, ze nac Daewoo sahne, to nejakym zpusobem zprzni, viz jine modely, ktere jsou nabizeny pod znackou Opel.
neregistrovaný "M.K."
11. 4. 2007 09:48
Re: Dejvů
Predne svetla mi trosicku pripominaju nove MB C.
neregistrovaný "Driano"
11. 4. 2007 09:40
Re: Dejvů
Zadek Vectra jak vyšitá..! >:D
neregistrovaný "Jardik"
11. 4. 2007 09:37
Dejvů
Nevypadá to zle, celkem fajn, ale vůbec to nemá nějaký svůj osobitý styl, mám pocit, že mi každá fotka připomíná nějaké evropské auto