Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: nová SUV Peugeotu a Citroënu příjdou v roce 2007

Bude to taková malá francouzská revoluce. Francouzské automobilky začínají spolupracovat s Japonci na voze, který jim konečně přinese model třídy SUV.
Zpět na článek
neregistrovaný "Wartburg 353W"
4. 10. 2006 11:27
Re: KLID, KLID, KLID
Vzhledem k stoupajici spotrebe ropy a klesajicim zasobam je SUV idealni reseni do mesta i na dalnici :yes:
Avatar - VelkejChytrák
4. 10. 2006 11:03
Re: KLID, KLID, KLID
RAV4? To je to auto pro televizní hlasatelky, že?
neregistrovaný "Honza"
4. 10. 2006 09:35
Re: Tom a jeho propaganda
A svolával někdo VW diesely pro výměnu konstrukčně špatné váhy vzduchu ? Fábii pro vadné přední stabilizátory, Octávie pro vadné umístění lambda sondy v první generaci ? A že jsou to dost drahé opravy tu nemusím psát. U koncernu VW aby jsi se dočkal řešení výrobní vady musíš psát a psát a psát a pokud tě korespondence s mateřským závodem neubije, tak se možná někdy dočkáš řešení. Super je taky nejlepší servis pro VW v ČR - Auto Jarov. Dal jsem tam auto na kontrolu a seřízení před technickou, vyjel jsem ze servisu hned do sousední budovy na technickou a tam mě vyhodili pro nefunkční osvětlení. Blikalo to jak vánoční stromeček. Nová Octávie se mi zamlouvá, ale po osobních zkušenostech fak žádný auto VW do domu nesmí. Já potřebuju jezdit a né řešit se servisem nesmysly.
neregistrovaný "Dr.Chobot"
3. 10. 2006 16:49
Re: PSA a japonci
Jo jo to máš recht. Jsou tam volne exkurze, takze kazdej tam muze hodit oko,jak se ta auta placaji dohromady. Moc pekna podivana. Prohlidka trva neco pres dve hodinky.
neregistrovaný "vitek"
3. 10. 2006 16:42
PSA a japonci
PSA přece spolupracuje vesele s tojotou už nějakou dobu, nejviditelněnji v Kolíně :-)
neregistrovaný "e)voVIII®"
3. 10. 2006 15:38
Re: Tom a jeho propaganda
to akoze s chcel teraz povedat ze Mitsu toyota nissan a spol su horsie automobilky ako ! Peugeot alebo Citroen ehm tak to si fatalne na omyle ale fatalne :no:
neregistrovaný "Tom"
3. 10. 2006 13:06
Re: Tom a jeho propaganda
Trochu jste posunuli význam, je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.. původně jsme měl na mysli kvalitu výroby ;-)
neregistrovaný "Tom"
3. 10. 2006 13:05
Re: Tom a jeho propaganda
TUV není idealní, ale v rámci možností je to asi to nej co je k dispozici.. auta, která se umístují na předních příčkách v TUV bývají spolehlivá i v "reálu" a naopak ;-) Svolávačky - i mistr tesař se někdy utne, navíc teď v době brutální expanze (několik nových továren ročně, mnoho stávajících továren jede na maximum, nutno vybírat další a další dodavatele apod.) je to přirozený důsledek.. BTW opakuji, nešlo Evropu :-! ;-)
neregistrovaný "Dr.Chobot"
3. 10. 2006 10:37
Nebude tak zle
Jako fanda Citronu to nevidim tak zle. Jasne auta budou vychazet z Outlanderu, ale to byl nebyl Citroen aby neprisel s necim co bude alespon trochu sokovat.Takze radeji bych pockal a nechal se prekvapit. Co me spis zarazi, ze Citroen uz davno nedela 4x4. Napr. stare BX se s timto pohonem delalo a bylo to dobre auto. Ta predstava koupit si C5 break s 4WD by se mi moc libila.
neregistrovaný "ciello"
3. 10. 2006 10:16
Re: Tom a jeho propaganda
Bingo.. :yes: :yes: ;-) a k tomu chutě řidičů (uživatelů) a je jasný, že "nejlepší" je pro každého něco jiného.. :yes:
neregistrovaný "ciello"
3. 10. 2006 10:14
Re: Tom a jeho propaganda
>:D >:D :yes: ;-)
neregistrovaný "Quido"
3. 10. 2006 09:46
Re: Tom a jeho propaganda
TUV má jedinou a to velmi malou vypovídací hodnotu, přípravu vozů na STK, nic víc, nic míň. Svolávačky jsou přímým důsledkem výrobní kontroly, kontroly subdodavatelů atd....
neregistrovaný "oldrt"
2. 10. 2006 23:24
Re: Tom a jeho propaganda
no nevim jetli se to da podat takhle ultimativne, ale ohledne aut to lze akceptovat snad pouze u lexusu-chci ticho&high-end&luxus, ale nechci super podvozek, a subaru-chci extra 4x4 a super podvozek, ale nechci nic ostatni. vse ostatni ma srovnatelne parametry s konkurenci...
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 22:49
Dieselová revoluce po emericku
Brácho, prej, že amíci nikdy nepřijmou naftu.. chá, chá.. není to tak dlouho, co jsem tu psal, že za pár let budou valit trojválcová litrová Ayga a teďka zas tohle.. dieselové superkrávy útočí.. o kvalitě a kultivovanosti těhlech motrů moc nevim, ale moc dobrého jsem o nich neslyšel (asi trochu rozdíl proti kultivovanosti špičkových evropských CR dieselů.. ne GTI, opravdu nemám na mysli vlčí TDI >:-[] ).. tak co se to tedy valí? Emerický obří diesely: 2007 Dodge Ram 2500/3500 (DaimlerChrysler): 6.7-liter inline-six turbo diesel, 350 horsepower at 3,000 rpm, 650 ft-lbs. of torque at 1,500 rpm, six-speed automatic; 2008 Ford F-Series Super Duty (F-250, F-350, F-450): 6.4-liter V8 twin-turbo diesel, 350 horsepower at 3,000 rpm, 650 ft-lbs. of torque at 2,000 rpm, five-speed automatic or six-speed manual; 2007 Chevrolet Silverado and GMC Sierra 2500HD/3500HD (General Motors): 6.6-liter V8 turbo diesel, 365 horsepower, 660 ft-lbs. of torque, six-speed automatic.. jak je vidět, emerický redneci se šetřit nechystají, akorát budou pořádně chrochtat ;-\
neregistrovaný "AliM"
2. 10. 2006 22:26
Cestou necestou..
Tak nedávno jsem se s Mirkem bavil o quasimodu že mi připadá jako nafouklý allroad..I když k němu mám pořád výhrady, docela mu už přicházím na chuť..Tyhle ty dvojčata jsou ale velmi tragická. Ta tlama je šílená. Pažouty jsem měl a docela jsem je měl rád..V poslední době to jsou ale opravdu tragické kreace. Dvěstěšestka nasadila velmi vysokou laťku, kterou už pažoutovci bohužel nepřekonali. Přiblížila se jí možná třistasedma před faceliftem, ale to ostatní..Tyto spy-photos jsem zahlédl asi před rokem (zřejmě v autohitu) a od té doby mi leží v hlavě. Opravdu mi to nedá spát kam se pažoutci *. Je to už opravdu přehnané, přefouklé, možná až nemravné, jak tou tlamou čumím málem na vnitřnosti..A to u každého modelu..kam se to řítíš má bývalá lásko..snad ti někdy přinesu růži na hrobeček..sbohem pažoutíci..
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 21:56
Re: Tom a jeho propaganda
Svolávačky jsou na delší diskusy, ale IMHO je to z hlediska zákazníka kladná věc.. navíc, a to je zásadní, se týkaly USA a Japonska, Evropa byla mimo! Počkoj na nový TUV - až uvidíš kolínský prcky nahoře a přitom C2, C3 a 207 budou opět dole - můžes si být celkem jistý čím to je ;-)
neregistrovaný "Ricardo"
2. 10. 2006 21:20
Re: Tom a jeho propaganda
To jsem byl já
anonym
2. 10. 2006 21:16
Re: Tom a jeho propaganda
>:D :yes: nemaluj čerta na zeď
neregistrovaný "Quido"
2. 10. 2006 20:01
Re: Tom a jeho propaganda
Ajajaj Tome, tos šlápnul na hodně tenký led, proč tak dokonalý systém dovolil v rámci všech značek rekordní počet recallů během minulýho roku??? Jojo svěř výrobu Japíkům a boj se o život ;-) >:D
neregistrovaný "MK"
2. 10. 2006 18:51
Hyundai
Neviem preco, ale mne ten Peugeot pripomina tak trosicku nove Santa Fe.
neregistrovaný "evo"
2. 10. 2006 18:32
KOPIROVANIE KUA"!!!!!!!!
co to ma byt kua toto toto je cista kopiracia Mitsu Outlander a nikto nemoze povedat ze nieje to kopiracia co si mysli ten trapny citroen aj s Peugootom hnus Mitsu uroby majstrovske dielo a niekto okopiruje a este tak ohumusary fuj fuj fuj"! No neviem ale Dufam ze mitsu si to len tak nenecha .... šak to neni mozne coto sa deje... toto nieje mozne najpredavanejsie SUV v Jap. od Mitus ma prist do europy a niekto si ho hnet okopiruje a zohavy :no: :'-( ako potom chce prist mitsu k zarobkom ak niejaky fusery to okopiruju "Stat Hlavy" tak toto ma vytocilo poriadne ...... 8-s
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 17:02
Re: KLID, KLID, KLID
Já zas tvrdim, že bys měl používat větší množství vosku, páč Tobě to drhne konstantně >:-[] ;-)
anonym
2. 10. 2006 16:56
Re: KLID, KLID, KLID
Ty mě nechápeš... já přece nepíši o masturbačních praktikách, nýbrž nad copovým onanováním... tam že ti to drhne. Kde a s kým onanuješ, to je mi srdečně jedno. ;-)
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:55
Re: Tom a jeho propaganda
Nic si z toho nedělej.. přidej trochu vosku a zvesela pokračuj >:D >:-[] >:-[] >:-[] ;-)
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:52
Re: Drsnak s teplym usmevem
Mě se současný design koncernu PSA vůbec nelíbí.. na těhlech SUV je to ještě horší než normálně :no: Zlatej tygří Leguán nebo jak se ten vlčí kousek vůbec bude jmenovat >:-[] Jediné pozitivum na těhlech obludkách bude japonská úroveň zpracování a spolehlivosti.. BTW pokud bych musel brát tohle auto, šel bych do Outlandera
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:46
Re: Tom a jeho propaganda
Protože Toyota Production System ;-)
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:45
Re: KLID, KLID, KLID
Tvé problémy opravdu nemám, přítelkyně si umí "poradit". Až budu chtít onanovat, určitě si nechám poradit značku vosku >:D >:-[] >:-[] >:-[] ;-)
neregistrovaný "Lancer"
2. 10. 2006 16:44
Drsnak s teplym usmevem
Vzdycky jsem mel za to, ze SUV jsou tak strasne "cool" taky kvuli tomu, ze vypadaji aspon trochu drsne... Tak proc se sakra ten Peugeot porad tak priblble usmiva??? :no: A pokud jde o muj osobni (!) nazor, strasne nemam rad SUV a jeste vic nemam rad francouzska auta. Takze pokud mi nebude na zvraceni, tak se k tomuhle nikdy ani nepriblizim. ;-)
2. 10. 2006 16:33
Re: KLID, KLID, KLID
S tím onanováním... Tome, ještě to uvaž... málo voskuješ cop >:D pak ti to drhne... >:-[]
2. 10. 2006 16:31
Re: Tom a jeho propaganda
Tohle je dobrej příspěvek... :yes: Úplně mě zastavil :yes:
neregistrovaný "ciello"
2. 10. 2006 16:27
Re: Tom a jeho propaganda
ale no dyť ty nic jinýho ani říct nemůžeš... :-) Ale zajímalo by mě teda.. proč asi..?!? ;-\
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:23
Re: KLID, KLID, KLID
Brácho, jedinej, koho jsem kdy viděl onanovat na serveru, jsi ty! Já to nemám za potřebí, jen konstatuji, kdo je in, kdo tvoří trendy a kdo se jen tupě veze.. a tím nemyslím pouze kategorii kompaktních SUV ;-)
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 16:21
Re: když chceš kvalitu, svěř výrobu japíkům
Brácho, neduď takovej brácha ;-) Odkdy je auto.cz server věnující se hodinkám? Asi jsi si spletl adresu >:-[] ;-) To je jasný, každej národ umí něco.. někdo hodinky, někdo víno, někdo doutníky a někdo auta - to snad chápeš, že? Jen si počkej na nové testy TUV.. jsem si jist, že nejkvalitnjěší Peugeot bude 107 a že nejkvalitnější Citroen bude C1.. proč asi? >:-[] ;-) A vo tom to je..
neregistrovaný "ciello"
2. 10. 2006 16:04
Re: když chceš kvalitu, svěř výrobu japíkům
tome... kam bychom to dopracovali, kdyby mi Tissoty montovali někde v Japonsku... ;-)
neregistrovaný "ciello"
2. 10. 2006 16:02
Re: KLID, KLID, KLID
:yes: >:D trefa..! :yes: >:D :-)
2. 10. 2006 15:17
Re: KLID, KLID, KLID
Asi jsi ji ještě neviděl v posledním provedení... když tu můžeš onanovat nad trendama ;-) Tehdy... když vyjela ve stylu "Cola"... to bylo něco...
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 15:09
když chceš kvalitu, svěř výrobu japíkům
Gratuluji koncernu PSA k již druhé sérii modelů, které budou mít svou kvalitou na nejlepší konkurenci.. po kolínských dvojčatech přichází další dvojčata, která budou kvalitativně na úrovni.. brácho, když chceš kvalitu, tak svěř výrobu japíkům :yes: ;-)
neregistrovaný "Tom"
2. 10. 2006 15:06
Re: KLID, KLID, KLID
Brácho, brácho, brát vážně trendy je sice důležité.. mnohem důležitější ovšem je být natolik dobrý a vidět tolik dopředu, aby jsi byl schopný sám trendy vytvářet, udávat tón ostatním, donutit ostatní, aby skákali podle toho, jak ty pískáš.. a vo tom je královna RAV4 - trendsetter :yes:
2. 10. 2006 14:01
KLID, KLID, KLID
Ty karikatury není třeba brát vážně. Co je ovšem třeba vážně vzít, to je trend. Jo, za čas pojedem všichni na SUV vlně. Bude to dost stát... P.S. Na blog jsem vrhnul "MŮJ PORSCHE".
Avatar - masO
2. 10. 2006 13:54
Re: Propó - ZZ - ice
No myslim, ze to vychazi z Mitsu Outlander, proto ten nudnej zadek.. ;-\
neregistrovaný "vladik"
2. 10. 2006 13:43
co na to říct
ten citroen je pěknej hnus, podle mě ten peugeot vypada o něco lépe ale stejně nic moc
Avatar - Pekelná Micinka
2. 10. 2006 13:41
Propó - ZZ - ice
Z těch dvou "navrhovaných" kreací od Lehmanna bych dal přednost té od Pg, ale jinak je snad jasné, že je to příliš nudné, Cn navíc vůbec neodpovídá aktualní filozofii, předek jak Berlingo a zadní sloupek spíše jako z nějakého japonského nebo asijského vozu.. Myslím, že skutečný vůz (Cn) bude mít více promyšlené detaily a bude mít hodně hran, zkrátka nebude tak unylý. Sice si nemyslím, že by zrovna francouzská škola byla to pravé pro SUV, ale rozhodně jsem zvědavý, jak budou seriová vozidla vypadat.