Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Heico Volvo C70 – také vzhled je důležitý

Před bezmála půl rokem Heico Sportiv představilo posilující kity pro kupé-kabrio C70. Nyní přináší zájemcům o optický tuning ještě vzhledové doplňky, aby mohli své miláčky odlišit i viditelným způsobem.
Zpět na článek
neregistrovaný "FSI"
17. 8. 2006 07:56
Re: mně se neeelíbí
ok, v pohodě - pro mně je to přátelské elegantní auto a ty laufy dozadu - to mně fakt dělá husí kůži v negativním slova smyslu. Jinak samozřejmě respect na jiný názor ;-)
neregistrovaný "Alessio"
16. 8. 2006 22:58
Re: Tak tohle
kdybych z těchto lidí neměl prachy, tak dám palec...takle nedám nic >:-[]
neregistrovaný "kkk"
16. 8. 2006 20:36
Re: BRAVOLVO
:yes:
neregistrovaný "misoo"
16. 8. 2006 20:13
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
moc skatulkujes, veci nejsu len cierne a biele, existuje aj seda farba ;-)
neregistrovaný "misoo"
16. 8. 2006 20:10
Re: mně se neeelíbí
tak tak !! keby taketo nieco vydali priamo z fabriky, tak by sa tu podaktori rozplyvali ake paradne sportove auto vyrobili >:D ;-)
neregistrovaný "misoo"
16. 8. 2006 20:08
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
:yes:
neregistrovaný "Jozki"
16. 8. 2006 18:33
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
:-) dobrej "opruz" ? ;-) >:-[] >:D
neregistrovaný "GTI"
16. 8. 2006 18:00
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Už jsem to našel :-) ... jsem dobrej ;-)
neregistrovaný "GTI"
16. 8. 2006 17:47
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Ne... kde?
neregistrovaný "Jozki"
16. 8. 2006 17:19
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Aaaaleba. Pozriem. ;-) PS: v motorcafe sa o tebe diskutuje. Vsimol si si ?
neregistrovaný "kkbo"
16. 8. 2006 17:03
Moze byt.
Vskutku pekny kus auta.
neregistrovaný "GTI"
16. 8. 2006 16:09
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
:-) Napsal jsem teď nedávno dva díly... asi jsi je přehlédl.
neregistrovaný "ZZ"
16. 8. 2006 16:08
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
To s tebou nemohu souhlasit. ;-) viz. moje reakce na FSIho
neregistrovaný "ZZ"
16. 8. 2006 16:06
Re: mně se neeelíbí
Nesouhlasím s tebou. Tohle auto není znásilněné. Jen jsou elegantně podtrhnuty jeho sportovní rysy. :yes:
neregistrovaný "Jozki"
16. 8. 2006 14:16
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Veru veru. Jarda s Bertonakom by sa uz mali prebrat. Z toho zimneho spanku ci co to je ;-) >:D Len nehovor ze nic netunia. ;-) Skontroluj im nenapadne garaz a daj nam vediet. :-)
neregistrovaný "FSI"
16. 8. 2006 13:53
mně se neeelíbí
Ne, že by to nebylo dobře řemeslně udělané, ale po tuningu mi to připadá, že dali andělovi rohy. Toto auto má z fabriky křehkou duši a eleganci - někdy mi přijde, že tuňáci neumí rozpoznat STŮJ! TADY BRZDÍME! Tohle auto neznásilníme! Bože, co tomu elegánovi provedli, je na zvracení....... :no: :no: :no:
neregistrovaný "eku"
16. 8. 2006 13:37
Bravolvo !!
:yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "mari"
16. 8. 2006 13:19
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Schválně jsem to překryl fotkou série... Nevím, jestli to nevidíš, nebo já nemám oči, ale to co vyjelo z fabriky origo- má tu správnou kombinaci elegance a dynamiky. Jakékoliv přihození na některou z misek to prostě pohřbí...
neregistrovaný "mari"
16. 8. 2006 13:14
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
:-) :yes: jo, Jarda s Bertoňákem by to měli probrat. Já věřím že to rozlousknou :-) ;-) :yes:
neregistrovaný "mari"
16. 8. 2006 13:13
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
vkusný tuning neexistuje... To je jako by kat řekl oběti, že ji vkusně popraví... :-) ;-)
neregistrovaný ">{MeSiL}<"
16. 8. 2006 13:08
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
:no: :no: :no: ani náhodou...ty srovnáváš krásný decentní tuning s tuzingem...holt sout to mladý klůci, kteří nemají víc než na ojetého favorita! Chtějí se odlišit od těch tisícovek co už jich to jezdí..a holt nemají na upravu od milotecku, Abtu nebo cokoliv jiného...takže prosím nesrovnávej! Tuning může být krásný, ale bohužel taky přeplácaný...ale tohle je decent! NICE! :yes:
neregistrovaný ">{MeSiL}<"
16. 8. 2006 13:03
Re: Tak tohle
:no: nemáš pravdu :no:
neregistrovaný "GTI"
16. 8. 2006 12:52
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
>:D >:D endoprotéza >:-[] >:-[] :yes: ... a kvášak >:-[] >:-[] opravdu... dokonalé... Bertoňák mi tu křičí přes rameno, že prej neví co je endoprotéza, tak že nehodnotí, (jeho zásada), ale že to musí bejt asi nějaká jemná tuningová finesa. Až prej se vrátí Jarda z depa, že to proberou >:-[] :yes: :yes:
neregistrovaný "O.J."
16. 8. 2006 12:48
Re: Opravdu
ano...to je kus pekneho auta
:yes: :yes: :-!
neregistrovaný "misoo"
16. 8. 2006 12:26
Re: ZEMĚ ZASLÍBENÁ
ja nevidim nic zleho na takejto forme tuningu... kvalitne materialy, kvalitna robota, decentny vkusny vzhlad... podobne kity a upravy uz ponuka vela znaciek ako prislusenstvo pod svojou znackou, pritom su to standardne vyrobky (samozrejme tych lepsich) tuningovych firiem. takze by som to nedaval do jedneho vreca s tuzerskymi favoritmi... tebe asi v detstve preslo nohu nejake to tuzingove kilecko ze ? ;-)
neregistrovaný "mari"
16. 8. 2006 12:09
ZEMĚ ZASLÍBENÁ
Zaslíbená liščím ohonům na anténě, zaslíbená zářivkám z cihelny pod prahama, Hlavicím řadící páky ve tvaru endoprotézy... Prznitelé všech aut spojte se. Spojte se a opusťte tuto zemi ve svých bourácích se šachovnicovýma praporkama na dveřích. Proklínám vás do desátého kolena, neb jste nikdy nespatřili krásu v syrové podobě. Neb s neuvěřitelnou houževnatostí jako destruktivní ponravy hnusíte veškerou čtyřkolovou krásu světa. Spojte se a založte si zemi zaslíbenou někde na druhé straně zeměkoule. Tam strašte klokany a pakobry osvětlenýma, blikajícíma a vyhrávajícíma pojízdnýma střelnicema. Tam založ ten svůj kitový cirkus... Tam, vedle stánku s tureckým medem a kvašákama, tam pod ruským kolem... Rozbal to své štěstí se spoilerama, křídlama, mlhovkama a neonama. A toto Volvo vem ssebou...
neregistrovaný "mari"
16. 8. 2006 11:52
Re: Tak tohle
:yes:
neregistrovaný "petr_s"
16. 8. 2006 11:15
Re: Tak tohle
at tohle ci neco jineho, auta jsou snad vzdy nejhezci bez uprav a prebytecnych doplnku.
neregistrovaný "Drsoň"
16. 8. 2006 10:52
Re: Asi ne
Zvětší části s tebou souhlasím, i když musím připoustit, že tento vnější "tunning" je tak nenápadný, až mi skoro nevadí. :-)
neregistrovaný "Pucmeloud"
16. 8. 2006 10:27
Tak tohle
si zaslouzi :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "Kapr"
16. 8. 2006 10:01
Asi ne
Něco se šeredným způsobem nepovedlo. To není Škodovka! Člověk, který jezdí Volvem se již odlišuje a takové rádoby něco jenom znemožňuje daného člověka a dává najevo, že ze Škody 105L ještě nevyrotl.
neregistrovaný "F40"
16. 8. 2006 09:40
bez titulku
Přesně tak má vypadat tuning zevnějšku, decentní přitom dravý a elegantní.
neregistrovaný "LS"
16. 8. 2006 09:12
Opravdu
pěkné :yes: