Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Výroba vozidel v ČR se meziročně zvýšila o více než 60 %

Ve srovnání s rokem 1989 je struktura české produkce silničních vozidel radikálně odlišná. Zatímco před sedmnácti lety se u nás vyrábělo přibližně stejné množství osobních automobilů jako motocyklů a mopedů, dnes tvoří 99 % objemu výroba automobilů.
Zpět na článek
neregistrovaný "AliM"
3. 8. 2006 20:39
Re: Autobusy z Ostrova
Na tomto trhu je ale další náš další úspěšný výrobce SOR....
neregistrovaný "Kelik"
2. 8. 2006 22:03
Re: Autobusy z Ostrova
Ty autobusy jezdily v poměrně velkém počtu v Mladé Boleslavi se znakem Škoda na přídi. Měly skutečně unifikovanou karoserii s trolejbusem, ale bude to už asi více než 10 let a podle mne se dávno nevyrábějí.
neregistrovaný "RS"
2. 8. 2006 22:01
Re: Autobusy z Ostrova
Pravda pravda, bohužel musím konstatovat, že to byl snad nejhorší autobus, v jakém jsem kdy jel ;-\ Nezhledná šedá klepající se kraksna... snad jen předek autobusu vypadal trochu důstojně. Jinak mám pocit, že výrobu autobusů pro nezájem ukončili.
neregistrovaný "empi"
2. 8. 2006 19:26
Re: Autobusy z Ostrova
Trolejbusy se vyrabely a snad dodnes i vyrabi, ale v jednu dobu, se tam delaly i autobusy pro MHD - karoserie vychazela z te trolejbusove.
neregistrovaný "Wartburg 353W"
2. 8. 2006 18:52
Re: Autobusy z Ostrova
Nevyrabely se v Ostrove nahodou trolejbusy?
neregistrovaný "empi"
2. 8. 2006 13:40
Autobusy z Ostrova
Nevite nekdo, jak je to z autobusy z Ostrova? Vyrabeji se jeste? Nebo uz skoncili? Popr. kolik jich za ta leta tak vyrobili? Kdyz s nimi prisli na trh, zdaly se mi lepsi nez tehdejsi Karosy.