Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Scénic 2007: nový vzhled pro bestseller

V poločase modelového cyklu přichází Renault s výraznějším faceliftem populární modelové řady Scénic. V jejím rámci se do výroby dostává také pětimístná verze Grand Scéniku a několik nových detailů.
Zpět na článek
neregistrovaný "xml"
23. 7. 2006 01:28
Re: Zlatá dobrá 1.gen
;-\ Tiez si osobne myslim, ze Scenic II, nepotrebuje facelift (clastnim ho v naj vybave s 1.5dci 100k), skor je to taky facef*ck ako nepodareny "facelift" Megane I ... t.j. vtedy pokaslali dizajn interieru (vyduchy ventalcie spravili hranate z ovalnych) dalej materiali sa tiez zmenili o triedu nizsiu (ten plys pred faceliftom bol skvely) a o zadnych svetlach nehovoriac, jedinym vylepsenim bol predok, kt. dodal autu pravy smrnc (tiez vlastnim Megane I. s faceliftovanym predkom a svetlamy = t.j. vyber najkrajsich casti faceliftu a nef.) ... to iste aj tento facelift Scenicu II. predne a zadne svetla su pohroma, vobec sa to nehodi, a nasavaci otvor (dole pod emblemom) vyzera ako trapny usmev, nefaceliftovany posobi mohutnejsie, agresivnejsie, lepsie!!! Mali len pomenit motorizaciu a ostatne neposmatrat, ked auto v Renaulte nevedia vylepsit tak nech ho aspon nepokaslu!!! :no: :no: :no: :-!
neregistrovaný "Bob"
22. 7. 2006 21:55
Re: docela nuda
Mně to připomíná hlavně Espace.
neregistrovaný "OZZY"
22. 7. 2006 10:40
Re: s titulkem
Kdepak jsi Marko?
Asi se letníš což. No děkuji ti Ghosťo za info. Trošku mi na tom však nesedí jedna věc. O konceptu Altica jsem už četl dřív. To auto vypadá velmi futur, neobvykle a ve svý podstatě hustě(pozitivně). Nicméně rozvor kol je na úrovni současného mMgana. A potožr Ghoson tvrdil, že nová Laguna bude ve svém segmentu tj. střední třídě patřit mezi 3 nej, spíš to nasvědčuje oživení jména ALPINE, než na novou Lagunu. Sám jsem velmi zvědav. Nevím o tom ani kudlu, jsou to samé domněnky. Záleží na tom, jestli je opravdový záměr novou Lagunu prodávat již v roce 07 a podstatné je v jakém období. Paříž poodhalí(snad) další kroky. jinak díky. :yes: >:D
neregistrovaný "Ghostyx"
22. 7. 2006 01:14
Re: s titulkem
OZZY, pokud jsi z Prahy, tak ten casak se myslim jmenuje "L'Automobile" a najdes ho ve stanku dole na Mustku na konci Vaclavaku... Jinak ta Laguna tam byla v podobe coupe 3D a urcite bude vychazet ze studie Altica, snad krome te zade, ktera byla malinko jina (civilnejsi), ale velmi osobyta. Myslim, ze 4 vyfuky to melo uprostred a koncove svitilny byly z led diod. Trosku mi to pripominalo design stareho Tatraplanu s tou svazujici se strechou. Jinak o teto lagune psali i v nejakem starsim cisle (asi mesic) ceskeho casaku AUTOHIT, spolu s pripravovanou BMW 4... Myslim, ze tam tenkrat psali, ze se ozivi znacka Alpine a prave toto coupe z nove Laguny bude nest nazev Alpine... Motorizace jak jsem psal 280 az 300k. Jelikoz se Laguna zacne prodavat v roce 2007, tak v Parizi jiz bude urcite k videni temer finalni verze. Skoda, ze tady neni Marko, ten by urcite vedel vic... ;-)
neregistrovaný "OZZY"
21. 7. 2006 21:10
Re: s titulkem
Tak to mi řekni kde. Nebo ví vůbec někdo něco o tomto chystaném autíčku? Bude už k vidění letos v Paříži? Dejte zprávu. Díky. :yes: >:D
neregistrovaný "Ghostyx"
21. 7. 2006 20:33
Re: Zlatá dobrá 1.gen
Ja to nevidim tak tragicky a docela si myslim, ze se jim to povedlo...
neregistrovaný "Ghostyx"
21. 7. 2006 20:31
Re: s titulkem
Ja taky. Videl jsem jiz nejake foto v jednom nejmenovanem francouzskem casaku o autech a muzu rict, ze to bude super kara... Motorizace pry az s 3,5 litrem a 280k z Nissanu 350Z. :yes: :yes:
neregistrovaný "OZZY"
21. 7. 2006 18:19
Re: s titulkem
Já na ni taky čekám. :yes: Kde jseš holka?
neregistrovaný "Al Bundy"
21. 7. 2006 12:30
Zlatá dobrá 1.gen
Pred faceliftom bol Scénic veru krajší, a na prvú generáciu sa vôbec nechytá ;-)
neregistrovaný "Václav"
21. 7. 2006 12:04
docela nuda
Souhlasím, facelift byl velice decentní, tak trochu nuda. Ačkoliv když je něco povedené...
Ale nová zadní světla se mi docela líbí. :yes:
neregistrovaný "pedro"
21. 7. 2006 10:47
dá sa
pekny decen,ale moc agresivity to auto už neukazuje,ale aj tak je to jeden z naj krajších "malých" MPV
neregistrovaný "dCi"
21. 7. 2006 10:28
s titulkem
Stejně jako u faceliftu Méganu si nejsem zcela jist seskupením koncových světel. Scénica II znám více než dobře, předek trošku zmoderněl, naopak ubral na agresivitě. V podstatě facelift nefacelift, stejně jako u Méganu. Renault viditelně čeká na směr nové Laguny :-!
neregistrovaný "ZZ"
21. 7. 2006 10:21
Hm
Pežoťácký mlhovky... První verzi Scénicu ještě nepřekonali :-!