Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat zve na první setkání majitelů vozů Multipla

Ve dnech 19.5. – 21. 5. 2006 proběhne v Táboře setkání majitelů vozů Fiat Multipla. Akce je určena nejen pro majitele těchto unikátních vozů, ale také pro obdivovatele a fanoušky.
Zpět na článek
neregistrovaný "Tulipa"
3. 9. 2006 15:30
ošklivé káčátko??? :-)
Máme krásnou jetou multiplu 3 dny, neskutečně jsme se na ni těšili a možná právě kvůli její "neoblíbenosti" si ji o to víc považujeme a hýčkáme. Tvrzení většiny lidí, že je to nejhnusnější auto, je k pousmání, ale je to přirozené chování nejistých jedinců, toužících ztratit se v davu a neschopných přijmout a následně si obhájit cokoli, co se vymyká zajetým a osvědčeným standardům. Já výjimečné věci vyhledávám a kolemjdoucí si můžou vykroutit krky >:-[]
neregistrovaný "humbert"
4. 5. 2006 03:43
Re: Multipla je skvělý auto.
K tem sedadlum - jak tam chces dat vic nez tri deti? (at uz v bezp. sedackach nebo bez)
neregistrovaný "Charger"
3. 5. 2006 19:45
Re: Multipla je skvělý auto.
:yes: pravda.. ;-\
neregistrovaný "Koudy"
3. 5. 2006 19:40
Re: Sraz :)
Vždy je dobré se seznamit s programem.
neregistrovaný "Charger"
3. 5. 2006 15:42
Re: Sraz :)
Nesmírně praktické- to je ten správný výraz pro toto auto...
neregistrovaný "Peytl"
3. 5. 2006 12:16
Re: Sraz :)
Povedený postřeh. Vidím to jak živý - Sraz Multipla, zábavné odpoledne pro celou rodinu. >:D
neregistrovaný "Peytl"
3. 5. 2006 12:14
Re: Multipla je skvělý auto.
Samozřejmě může přijít. Jen říkám, že je škoda, že se současné Multiple nedostalo piedestalu, na kterej patří. Lidi budou oslavovat Scénic, protože byl první. Zafiru, protože má bezvadně řešenej interiér (až na tu bezpečnost třetí řady sedadel) a vypadá dobře i přesto, že je to MPV. Ale Multipla se svejch ovací nedočkala a nedočká. A to je škoda.
neregistrovaný "GTI"
3. 5. 2006 12:12
Re: Jedeš taky?
Dobře to s PM rozehráváte ;-) :yes:
neregistrovaný "GTI"
3. 5. 2006 12:11
Re: Multipla je skvělý auto.
Jo, máš pravdu :yes: snažit se MAXimálně udělat z MPV stíhačku... to je cesta, která mě neoslovuje. Já jedu a koukám na ty MULTItvary a je mi jasné, že risknout tohle je sice velká odvaha, ale že za neúspěchem stojí především neschopnost lidí dívat se a přijmout novost... Je to jiné auto, ale udělané s jistotou... A pravda je, že auto by mělo vypadat na to, čím je... (werichovská asociace je čistě náhodná...) Multipla vypadá :yes: A to je fajn
neregistrovaný "Charon"
3. 5. 2006 12:08
Sraz :)
Sraz otců od rodin... o čem si asi budou povídat? Otom, jak jeho žena skvěle vaří? Nebo že ta druhá drží kasu? A jak rostou děti? Ženy si naopak budou povídat o modě a vaření, děti se budou honit za kulatým nesmyslem. Snad tam budou mít nafukovací hrad a stánek s cukrovou vatou, jinak to bude sraz plný breku dětí.
Jinak Multipla je hezké (myslím to vážně, ale platí jen pro nefaceliftovanou, "dvoupatrovou") a nesmírně praktické auto.
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 12:03
Re: Multipla je skvělý auto.
Kdo říká, že v budoucnu nepřijde Fiat s další generací Multiply, rovnou s nějakým méně kontraverzním designem a že se nestane jedním s leaderů segmentu. S tou bezpečností, to je výbornej postřeh :yes:
neregistrovaný "Peytl"
3. 5. 2006 11:58
Multipla je skvělý auto.
Má přesně to uspořádání, který moderním MPV chybí. Dost míst, aby odvezlo mateřskou školku a přitom kufr velkej na to, aby pobralo i všechny koloběžky těch malejch capartů. Tohle žádý jiný MPV nenabídne - buď bereš caparty, nebo jejich krámy. Navíc v tomhle autě nemusíš řešit Sophiinu volbu - který dítě posadit do třetí řady sedadel... První ťukanec zezadu a můžeš se s ním rozloučit - u klasickýho MPV je deformační zóna za třetí řadou sedadel tak 10cm... Děcka hlavičkama leští zadní okno... Tady Multipla sbírá body, co se počítaj. Škoda, že to nikdo neocení, protože si ji nikdo nekoupí. Jen málokdo skousne ten šílenej výraz. Já říkám, že na něm něco je. Nelíbí se mi, ale beru ho. Patří k tomuhle autu. Dává mu osobnost. Fiat si až pozdě uvědomil, že chce-li Multiplu prodávat, musí ji otupit - dát jí bezpohlavní koncernovej kukuč. Mohlo by to zabrat - ale nezabere - je to starý auto a kdo si koupí starýho Fiata..? Škoda - Multipla měla všechny předpoklady k tomu, aby se stala etalonem třídy. Plakejte. Plakejte a zpytujte svědomí, vy všichni, co jste se dívali jen na povrch...
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:44
Re: Jedeš taky?
Koukám na fotky. :-) Škoda, že je jen v té unylé šedomodré barvě. :-(
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:40
Re: Jedeš taky?
To by bylo úplně nejlepší pro správný vývoj rodu. ;-) :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:38
Re: Jedeš taky?
Vzhledem k tomu, jaky je zajem, by me neprekvapilo, kdyby uz bylo prodany;-)
neregistrovaný "Beaumont"
3. 5. 2006 11:31
Re: Jedeš taky?
Alespoň jedna moc pěkná původní Multipla v ČR je - majitel s ní přijel na sraz v Poděbradech a sklidil odpovídající (velký) úspěch. Viz www.fcc.cz (snad se pánové z klubu nebudou zlobit, že jim ne-člen dělá reklamu) :-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:26
Re: Jedeš taky?
Aha. No škoda, těšil jsem se, že by tam mohlo být, když už si měl asi 14 předtím tu čest :-) ;-)
neregistrovaný "milo"
3. 5. 2006 11:24
Ehm
Prichazi mulitiplaaaaaaa....utiiikeeeejjjjteeeeee… AAAAHHHHH 8-s >:D >:D
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:24
Re: Jedeš taky?
Ale to jediny XK v CZ je AMT. Moravia ho meli pujceny. To jejich bude vinovy a teprve dorazi:-)
neregistrovaný "milo"
3. 5. 2006 11:24
Re: Jedeš taky?
ne, jen osklivy. :-!
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:17
Re: Jedeš taky?
Tak! Každopádně co je krásný, je ten banner na X-Type nahoře na strákách. Jinak na letošním AutoPraha (ač charakter té akce není to pravé pro Jag) měl Jaguar konečně důstojný stánek. Uprostřed s překrásným XJ SV8. Trochu mě zklamalo to, že zde nebylo nové XK, ale to bude tím, že tady to byl stánek od A.M.T. a ty si měl tu možnost v "Moravii". :-)
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:12
Re: Jedeš taky?
Je tak osklivy, ze mozna jednou ,v dejinach automobilismu, bude hodnocen jako zajimavy?;-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:12
Re: Jedeš taky?
>:D >:D :yes:
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:11
Re: Jedeš taky?
Tak promin, ja nerad :*) >:D
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:08
Re: Jedeš taky?
Je ošklivý - až je krásný? :-)
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:04
Re: Jedeš taky?
Já věděl kde tě mám "šťouchnout" ;-) >:D
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 11:03
Re: Jedeš taky?
Teď si ale zkazil celou atmosféru ;-) >:D - navíc, já neřek, že v tý Multiple. Naznačil jsem, že všude okolo... pod olivovníkem ;-) >:-[] >:D
neregistrovaný "Lonestarstate"
3. 5. 2006 11:02
Re: Jedeš taky?
Vždyť já to nemyslel jako kritiku ;-) čistě jen jako vtip. Každopádně s tím Cadillacem má hned příběh jiný grády. >:D
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:01
Re: Jedeš taky?
Jo, ten stary model je klasa! :yes: Ten moderni...., no jak to rict a neurazit... ;-\
neregistrovaný "mates"
3. 5. 2006 11:00
Re: Jedeš taky?
Ovsem pichat Belluci v Miltiple by vubec nebylo od veci:-) :yes:
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 10:59
Re: Jedeš taky?
Ne ne, musíš si představit tu dobu. To jméno jsem použil proto, že mě žádný jiný ženský italský nenapadlo... Já jsem jen naznačoval.. ;-) Jo, jo, zatímco svět stál na pokraji jaderný války, i v Pentagonu svítilo rudý světlo. B-52ky stály v plný pohotovosti na tarmacu kdesi Montaně nebo Texasu, v jejich blištících se trupech se odráželo polední slunce. A ty si ve svým '58 Cadillacu držel tu svou Jenny kolem ramene a křídla vzadu letěly s váma v rytmu rock'n'rollu po tý nekonečný silnici.... Kdesi v Itálii v parném odpoledni se protáhla slečna Belluciová v módních černých brýlích. To tě prostě musí brát u srdce...
neregistrovaný "Lonestarstate"
3. 5. 2006 10:45
Re: Jedeš taky?
Míchat Multiplu a Bellucci...si perverzní. >:D
neregistrovaný "Pekelná Micinka"
3. 5. 2006 10:39
Jedeš taky?
Z dlohodobého pohledu se mi ty auta i líbí. >:-[] Ale nejvíc oceňuji ten první model na fotce s piknikanty >:D >:-[] :yes: Docela by mě zajímalo, jestli u nás někdo tento vůz má a v pojízdně-schopném stavu. Fakt se mi líbí. Musel bejt pěknej (nebo pěkná?) v červeno-bílé barvě. Všude ještě chromové lišty. Umím si představit s ní život - tehdy. Kdesi v Itálii vezmeš slečnu Belucciovou na piknik.... A pak, a potom ještě, a taky támhle ;-) >:-[] >:D Jo, jo, musela to být nádherná doba, tehdy v Itálii, počátkem 60. let...... :-!