Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Multipla 2006: v jednotě je síla

Šestimístná Multipla pravděpodobně zůstane trhem nepochopena, ale Fiat se nevzdává. V modelovém roce 2006 ji nadělil další sadu vylepšení, která ji posunuje zase o kousek blíže k definici vozu MPV středního proudu.
Zpět na článek
neregistrovaný "stevino"
20. 2. 2007 08:01
Re: bez titulku
Hnevá ma že ju tak zprznili, pretože je to jedinečné auto nielen svojou koncepciou ale aj designom, ale to bežný user s konvenčným myslením len ťažko dokáže pochopiť.
neregistrovaný "crash bum bang"
28. 12. 2006 13:36
kreš
vazeni, pozrite si katastrofalne crash testy Multiply a dalej uz netreba debatovat
neregistrovaný "antsat"
29. 5. 2006 20:23
Multipla the best
Nejlepší auto kdy co jsem měl,kam přijedu všichni koukaj a jezdím opravdu dost pracuji ve službach.Po zvědavém prohlížení všichni pochopí o čem to auto je.Při nastupování napřed zadek a potom zbytek.Pro 6 lidí to je také super Babi a dědu mohu klidně přibalit a každý má samostatnou sedačku.Dělka jen 4metry pěkně se otočim jako kamarád s Fábii.Doplňkový výbava Klima navigace coucí čidla nezávislé topení centrál Cd měnič Vše v elektrice atd atd a to mam stáří 1999.Vše při cenách ojetin kolem 190 000kč
neregistrovaný "Lovap"
31. 3. 2006 10:50
Re: Preco?
To vôbec nebo hnus. To bola odvaha! Bol to dosť zvláštny dizajn, to je pravda, ale mne sa napr. celkom páčil :-)
neregistrovaný "petrt"
30. 3. 2006 22:32
Re: Hnus
sem se nepodepsal... :-(
neregistrovaný "anonym"
30. 3. 2006 22:26
Re: Hnus
Já zatím žádnýho japonce zkoušet nebudu. Prostě se mi žádný kombik z japonska nelíbí, vč. Acordu a Legacy. A o slušné dodávce taky nevim.Kupuju auto na 3 roky, po leasingu jde pryč. To jestli ve statistice 5letých aut je první toyota nebo honda mě teda tím pádem nezajímá. Ted mám renault který je ve statistikách špatný a naprosto bez problémů.
neregistrovaný "Tom"
30. 3. 2006 22:05
Re: Hnus
Nissan byl před pár lety docela v krizi a jeho auta podle toho vypadala ;-\ Ne každej japonec je kvalitní, příště zkus Toyotu nebo Hondu ;-) Koukni do nějakýho autobazaru, v současnéí době si Toyoty docela drží hodnotu, zejména Yaris..
neregistrovaný "petrt"
30. 3. 2006 18:17
Re: Hnus
No segra měla tu multiplu JTD 3 roky a vůbec žádný problem. Já měl nissan vanette 2,3D sejnou dobu /leasing, jinak by po půl roce šel/ a katastrofa. Přitom když to segra kupovala tak jí byl ze všech stran předpovídána katastrofa. A já zas podlehnul tomu co říkáš-japonec je kvalita. A ten pokles ceny při prodeji byla teda katastrofa.
neregistrovaný "Kermit"
30. 3. 2006 11:28
Re: Hnus
A Ital Italem...
neregistrovaný "ZZ"
30. 3. 2006 10:07
Re: bez titulku
No, pokud nejsi narozen ve znamení ryb >:D ;-) :yes:
neregistrovaný "mates"
30. 3. 2006 10:03
Re: bez titulku
Znas , ne? Ryba, dost dobra, ale jsou lepsi. Proto tam taky nejsou fotky interieru. Uznej sam, ze auto udelany pro rybu bude pro cloveka absolutne nepochopitelny:-)
neregistrovaný "ZZ"
30. 3. 2006 09:16
Re: bez titulku
Pro lososy? >:D
neregistrovaný "ZZ"
30. 3. 2006 09:15
Re: Hnus
Oceňuji tvé sebehodnocení, Itale. :yes: :-)
neregistrovaný "Saki"
30. 3. 2006 09:11
bez titulku
škoda že multiplu tak sprznili do konvenčnosti. První generace byla kůl. Toto už je pro lososy. :no:
neregistrovaný "Paja"
30. 3. 2006 05:44
Re: Hnus
Manzelka kdysi jezdila drahnou dobu Unem, kdyz prselo, tak jen venku a chronicke byly svetlomety, jinak skvele auto do mesta. Ano, v pripade Sedici mas pravdu, ale cela situace vznikla byvalym partnerstvim s GM...majitelem Suzuki. ;-)
neregistrovaný "VDC"
29. 3. 2006 23:19
interier
Mne ani tak nevadila uplne te prapuvodni Multipla zvenku, jako zevnitr. A na tom se nic nezmenilo ani po relativne dramatickym faceliftu. Pristrojovka jako kdyz nekdo vysype z pytle budiky, vydechy a knofliky a slepi to sekundakem. Hnus.
neregistrovaný "bambuss"
29. 3. 2006 21:51
Re: Hnus
To, že je Multipla hnusná nemůže nikdo považovat za absolutní pravdu, ale stejně tak není vůl ten, komu se nelíbí. Prostě ten názor chápu. Já mám při pohledu na Multiplu před prvním faceliftem pocit, že se shroutila realita a dva rozdílné vozy stojící na jednom místě se prolínají.. vážně psycho.
neregistrovaný "Tom"
29. 3. 2006 20:28
Re: Hnus
Co se týče současné produkce, tak pravdu mám! Na tom tedy trvám! ;-) SX4 a Sedici jsou novinky, tak že navrhuji počkat rok dva a pak to zhodnotíme :-)
neregistrovaný "Tom"
29. 3. 2006 20:26
Re: Hnus
Já bych na Vašem místě nebyl tak fatální, designéři se určitě snažili, proto bych je voly nenazýval, to si i přes svůj "neúspěch" nezaslouží >:-[] ;-)
neregistrovaný "tom"
29. 3. 2006 19:33
Re: Hnus
čoveče nemáš zrovna moc pravdu . . . suzuky sx4 a jeho dvojče fiat sedici >:D o tom si nic neslyšel?
neregistrovaný "Ital"
29. 3. 2006 19:33
Re: Hnus
Vážený pane, vůl zůstane volem.
neregistrovaný "Tom"
29. 3. 2006 18:56
Re: Hnus
Oni naštěstí (pro obě strany!), ani nechtěj, tak že se o duši neboj ;-) BTW někdo požaduje po autu duši, někdo má zase rád sucho v interiéru, fungující elektriku a návštěvu servisu pouze v rámci pravidelných kontrol >:D >:-[] ;-)
neregistrovaný "Paja"
29. 3. 2006 16:57
Re: Hnus
Japonci umi temer vse, ale nedaji autu dusi...to sem jim povedlo pouze v par pripadech a stejne tak italum se auto bez duse nepodari malokdy. Pro japonce je snazsi se spojit s americany, nemci...ale italove jsou natolik rozdilni, ze i pres Tve narazky by to nedopadlo, ani kdyby Japanase guys chteli. Sayonara ;-)
neregistrovaný "Tom"
29. 3. 2006 16:15
Re: Hnus
>:-[] ;-) I když popravdě si nemyslím, že by v Tokiu byli tak hloupí a spolkli takou "kyanidovou pilulku" jakou je Fiat, ze stejnýho důvodu se ani nesnaží koupit GM nebo Ford (protože by si akorát nadělali do bot..), na druhou stranu letošní zisk by jim na jednu z těchto automobilek téměř stačil! ;-)
neregistrovaný "evoVIII(SK)"
29. 3. 2006 15:38
Je to uz
je to uz krajsie ako predchodca :yes: ale jeste stale je to mutant .D
neregistrovaný "mates"
29. 3. 2006 15:32
Re: Hnus
Ale to uz ji bude delat TTT:-)
neregistrovaný "Tom"
29. 3. 2006 15:18
Hnus
Hnusný je to furt, ale už se mi z toho alespoň nedělá špatně od žaludku.. ještě tak dvě tři generace a Multipla se mi začne líbit >:-[] ;-)
neregistrovaný "ericn"
29. 3. 2006 15:07
Re: Preco?
no ale rozhodně to vypadá líp než ta uplně první Multipla, to byl opravdu hnus :no:
neregistrovaný "Miro"
29. 3. 2006 15:00
Preco?
Preco Taliani neaplikovali na Multiplu dizajn z Pandy??? Urcite by mali vacsi uspech. Takto je to nemasne neslane...
neregistrovaný "Vit (AUTO.CZ)"
29. 3. 2006 14:48
Re: REDAKCE
Zdravím, omlouvám se. Na fiatu mají špatně pojmenované fotky. Fotky interiéru byly odstaněny z galerie
neregistrovaný "Ondra"
29. 3. 2006 14:45
Interiér
Interiér je myslím z nové Cromy
neregistrovaný "Rejpal"
29. 3. 2006 14:38
6 sedadel
A kam se podělo to šesté sedadlo? ;-\
neregistrovaný "jesus"
29. 3. 2006 14:37
REDAKCE
...fotky interieru nejsou z multiply...